Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

RSU zinātnieki pētīs Latvijas iedzīvotāju priekšstatus par nāvi un pēcnāvi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tad nu gan pētijumi
T
Mīļie zinātnieki,labāk pētiet kā varētu apturēt šo trako vīrusu.Par miršanu un dzimšanu un cilvēku attieksmi pret aiziešanu no šīs pasaulītes ,visiem sen zinams un saprotams.Ko lieki šķiest naudu uz SEN zināmo.
Oho
O
Vēl viena Misāne ,tikai šoreiz zinātniece un pētniece....
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Vairākas reizes lasu virsrakstu un smejos ar katru reizi skaļāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VISI SMIEKLI ellē turpinās,
V
jo smiekli ir nelgas, idiota un muļķa šīs dzīves MANTOJUMS.
 • 5
 • 1
Kādos gan bērnos turpinās?
K
Vai tad tie bērni būs NEMIRSTĪGI?
Robis
R
To pētīs demogrāfs Imants Parādnieks!
Taisnība!
T
Jo savas neremdināmās maucības dēļ Imants ir nāvei parādā. Tā iet tiem,kam VIENĪĢĀ ģimenes VĒRTĪBA - nimfomānija!
 • 6
 • 1
Itamars Toledano
Kristus nāvi uzvarēja. Sekojiet Viņam, tad nāve jūs vairs nebiedēs!
!
!
Tāda nu ir tā Latvijas zinātnei, kurai nedodot pietiekami daudz naudas, vajagot vairāk...
va vellos
v
Tu tiešām, kopā ar citiem komentieriem, nesaproti grantu izsniegušā valsts kantora būtību. Tātad, pirms prodžekta iesniegšanas notiek seminārs po paņaķijam, kur dumie pieraksta noteikumus, bet gudrie paziņo, kurā partijā vai korporācijā spēlējas. Bez tam, vajadzīgs jumts augstskolas vai institūta formā. Tālāk - gudrie nolīgst uzrādītu projektu rakstītāju - jāmaksā - saņem grantu - 30% otkata augstskolai - tālāk periodiski otkati granta devējam, kurš var uzkārt projektu un pieprasīt pilnu atmaksu dažu dienu laikā. Varu jau turpināt, taču ceru beidzot sapratāt, ka īstie zinātnieki tam tuvu netiek, jo jau 3-5000 par projekta rakstītāju nepavilktu. Kāds no abiem profesoriem ir bijis augstā siltā gultiņā, LOL.
 • 7
 • 4
Ziepes
Z
Nekas labs tur nav gaidāms. Priekšstati ir visdrūmākie, jo īpaši tai lielai daļai Latvijas iedzīvotāju, kuri dzīvo zem iztikas minimuma. Pēdējo reizi, kad biju uz kapu svētkiem, cilvēku bija vairāk nekā melnās piektdienas izpārdošanā!
Pilnīgas muļķības!
P
Visi ziepēs pārtop. Gan tie ZEM iztikas minimuma, gan tie VIRS.
 • 10
 • 1
OMG
O
Ak vai, par kādām stulbībām aiziet nodokļu maksātāju nauda!
Nāve.
N
Es NEESMU stulba. Es zinu, ka tu MANI satiksi. Gribot vai negribot, alga viena, jo esmu draudzene VISIEM.
 • 8
 • 2
Dr. Juris Apaļītis, ģimenes ārsts
D
Demogrāfijas bedres likvidēšanai noderīgāka tēma būtu par bērnu skaitu atkarībā no attāluma starp kaimiņmājām. Darba hipotēze: lauki iznīkst, attālums starp kaimiņmājām palielinās, dzimstība mazinās.
Dirsai Apaļais
D
Kāda nozīme dzimstībai, ja nāve aprij visus - gan daudz dzimušos, gam maz dzimušos?
 • 8
 • 2
Demogrāfiski aktīvs pilsonis
D
Labāk būtu pētījuši iedzīvotāju priekšstatus par piedzimšanu un dzīvi mātes vēderā uzreiz pēc olšūnas apaugļošanas.
Kāpēc?
K
Vai jau mātes vēderā nesākas ceļojums pie nāves?
 • 8
 • 2
Garamgājējs
G
! tev nesaprast fundamentālas lietas...Tad kad gulēsi uz nāves cisām - sapratīsi!
!
!
Gribas lamāties rupjiem vārdiem! RSU būtu jāsagatavo jaunie ārsti, nevis jāuztur balasts un jādāļā naudu viņu ģeķīgajiem pētījumiem. Iedodiet tos 300 000 dažām bezmaksas rezidentu vietām, citādi sanāk absurds, ka budžeta vietu ir daudz vairāk, nekā pēc tam budžeta rezidentu vietu, jaunieši pabeidz pirmo studiju posmu, bet nereti ir spiesti emigrēt un meklēt, kur bez maksas vai lētāk var iziet rezidentūras posmu, jo RSU un LU budžeta rezidentūras vietu ir pārāk maz. No vienas puses, brēcam, ka nav jauno ārstu, no otras puses, medicīnas augstskolas budžetu piešķiram visādiem jefiņiem realizēt viņu stulbos pētījumus, kas uz vispārējā sabiedrības problēmu fona ir vairāk nekā neaktuāli. Visi tie RSU filoszofi (rakstu speciāli ar sz, jo pat tik daudz nespēj paši vienoties, kā tad vispār paši saucas) varētu vienreiz iet un sarīt kaut ko lietderīgu un sabiedrībai noderīgu!
?
?
Vai tas būtu fundamentāls pētījums? Ja ir, tad ar Latvijas zinātni ir pavisam bēdīgi. Tādas lietas jāpēta pensionāriem pa garajiem ziemas vakariem aiz neko darīt, tam nav jāpiešķir nauda no zinātnes budžeta!
 • 6
 • 5
Tas pats
T
Pirms lamāties varbūt izlasiet rūpīgi rakstu - "Projekts guvis teju 300 000 eiro lielu finansējumu Latvijas Zinātnes padomes fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu konkursā". Tas nav "medicīnas augstskolas budžets". Vēl vairāk - augstskola iegūst daļu no šiem līdzekļiem. Konkursā pētījumus izvērtē starptautiska ekspertu komisija. Ja jums šķiet, ka jums ir vairāk kompetences nekā citu valstu ekspertiem, tad varu ieteikt pievienoties viņu pulkam. Runā, ka šis darbs ir diezgan labi apmaksāts. Jebkurā gadījumā tas būtu daudz lietderīgāk nekā rakstīt muļķības internetā.
 • 8
 • 14
Garamgājējs
G
Bez pētījumiem vai aptaujām varu pateikt ka latviešiem kapu svētki ir ar nekrofīlisku domāšanu un daudzi jau garīgi ir miruši auksti, bet nez kāpēc vēl turpina instinktīvi mehāniski un ar vērienu apzagt Latvijas tautu.
Garamgājējs
G
Tereze ai ka tu maldies šūmēdamās. Nāve ir pati galvenā atskaite cilvēka dzīvē. Var teikt tas ir vienīgais ar ko viņš rēķinās pa īstam
Nu un
N
Redz,cik smuki un īsi visu pateici.Nu nav vajadzīgi kaut kādi ,,gudro" pētijumi.
 • 0
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība atbalsta Ķekavas apvedceļa būvniecību(3)

Valdība otrdien atbalstīja Ķekavas apvedceļa būvniecību kā pirmo nozīmīgo industriālo publiskās un privātās partnerības (PPP) projektu Baltijā, kas tiks īstenots pēc "projektē-bū...

Baltkrievija uz svaru kausiem(23)

"Katliņš vārās," tā par notikumiem Baltkrievijā pēc prezidenta vēlēšanām, kurās uzvarējis līdzšinējais valsts galva Aleksandrs Lukašenko, saka vairāki Dienas uzrunātie ārpolitikas ekspert...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas