Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas Stradiņa universitāte

RSU rektors: Izglītības lauva gatavojas lēcienam

Par pasaules tendencēm zinātnē un medicīnā un to nozīmi Latvijas attīstībā ar Rīgas Stradiņa universitātes rektoru, akadēmiķi un habilitēto medicīnas doktoru profesoru Aigaru Pētersonu sarunājas Guntars Gūte.

VIDEO: RSU jurista padoms, vai pircējam jāmaksā par salauztu vai sabojātu preci

Iepirkšanās ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, bet ko darīt, ja veikalā nejauši gadās kādu preci saplēst vai sabojāt, piemēram, aizķerot to ar mugursomu? Par pircēja un pārdevēja tiesībām un pienākumiem šādos gadījumos stāsta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Juridiskās fakultātes docente Inga Kudeikina, kura uzsver, ka pret svešu mantu jāattiecas ar tikpat lielu atbildību un rūpību kā pret savējo, taču arī pārdevējam jānodrošina savu preču drošs izvietojums.

Eiropas labāko paraugu augstskolu veido Rīgā

Par izglītības eksportu un reģionālo slimnīcu nodrošināšanu ar jaunajiem speciālistiem, augstskolu konkurenci un ambīcijām veidot policijas akadēmiju ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektoru profesoru Aigaru Pētersonu sarunājas Romāns Meļņiks.

Profesors: Kas ir pacientu drošības pamatā?

Domājot par laiku, kad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) medicīnas un veselības aprūpes students uzsāks patstāvīgas darba gaitas, prioritāte mūsu augstskolā ir bijusi un vienmēr būs pacientu drošība. Eirobarometra veiktais pētījums liecina, ka Latvijas iedzīvotāji, kā vienu no vissvarīgākajiem augstas kvalitātes veselības aprūpes priekšnoteikumiem, uzskata labi apmācītus medicīnas darbiniekus.

RSU paplašina studiju piedāvājumu angļu valodā

Sākot ar šī akadēmiskā gada pavasara semestri, paplašinājies Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ārvalstniekiem piedāvāto studiju programmu klāsts – tagad arī bakalaura studiju programmā Māszinības un maģistra studiju programmā Sabiedrības veselība zinības apgūst pirmie ārvalstu studenti kopskaitā no septiņām valstīm. RSU patlaban piedāvā sešas pamatstudiju un piecas maģistrantūras studiju programmas angļu valodā, portālu Diena.lv informēja universitātes pārstāve Ieva Nora Gediņa.

FOTO: Atklātas jaunās RSU kojas

Trešdien, 13. decembrī, Dārza ielā 5 svinīgi tika atklāta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) dienesta viesnīca, kas ir pirmā no jauna uzbūvētā dienesta viesnīca studentiem kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, portālu Diena.lv informēja universitātes pārstāvis Edijs Šauers.

RSU atklās modernāko studentu dienesta viesnīcu Latvijā

Trešdien, 13. decembrī, plkst.12 Dārza ielā 5 notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jaunās studentu dienesta viesnīcas svinīga atklāšana, portālu Diena.lv informēja RSU pārstāvis Edijs Šauers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide