Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Sabiedrībai būtu no viņas jāatpūšas

"Nav māksla izrunāties slikti pašam par savu valsti, diskreditēt to. Māksla ir izskaidrot, parādīt savu valsti no labās puses – šī māksla viņai būtu krietni jāpamācās. Un es domāju, ka tas ir arī ļoti negatīvs signāls, ja viņa pirms braukšanas uz savu jauno mītnes zemi kritizē valsti, kuru pati pārstāv." Ziņu par Solvitas Āboltiņas kļūšanu par Latvijas vēstnieci Itālijā sarunā ar Romānu Meļņiku komentē politologs Filips Rajevskis.

Top komentāri

Nav brīvības !
N
Sarkanie komunisti ir iedomājušies, ka šī zeme ir tikai viņu. Viņi vienmēr ir domājuši TIKAI par sevi un par saviem labumiem. Visu kompartijas laiku viņi valdīja, izkalpoja partijai no nodeva savus tautiešus. Arī tagad, jau 28 gadus, viņi ir pie varas un dara to pašu. Kā dzīvo viņi un, kā dzīvo vienkāršais cilvēks ????!!!! Kauns, bet šiem cilvēkiem kauna nav, viņi nekaunīgi pielieto visas metodes, arī čekas, lai noturētos pie varas un ieņemtu labus amatus.! Vienreiz ir jāpadzen visa šī iznīcinošā varza un mūsu zemei jātop par brīvu, ne komunistu zemi !
Neraudiet !
N
Toties Rižās uzņēmīgais vīrs paliek te. Un, dāmītei, ir pietiekami informācijas par Siles Vepriem, lai "uzņēmīgais" vīrs turpinātu uzvarēt dažādos valsts iepirkumos.
Smits
S
Vai Rajeckis ir aizlirsis to, paris nedelu laika par Latvijas vestnieku uztaisija Skeles bijuso roklaizu Aivaru Grozu ? A.Pabriks (Vienotibas zagligais loceklis) esot Arlietu ministra amata pec Skeles paveles A.Grozu uztaisija par vestnieku nedelas laika, bet vel zakstaties par Aboltinu...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas