Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Saeima Jurašu izdod kriminālvajāšanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sandra
S
"Un ar reizi näks tas bridis, Kad vins savu naidnieku, Vienu pashu lejä grüdis, Noslicinäs atvarä. Tad büs tautai jauni laiki, Tad büs vinja svabada" Vai nav tälredziga programma müsu tautai cauri laikiem?
rekur
r
Par ko raudam? Izdošana kriminālvajāšanai nav notiesāšana. Kas to teica , ka Jurašu kāds notiesās? Un vispār Lieta varbūt tiks izbeigta neaizejot līdz tiesai. Tieši tā pat Rīgas Satiksmes lieta.Neviens ar naudas maisu pie rokas nav noķerts. Pēc dažiem mēnešiem apsūdzētos sāks izlaist pret drošības naudu. Varbūt vienu no viņiem notiesās pēc gadiem 10, ja izdosies kaut ko pierādīt...
nekur
n
Kas te raud???????????
 • 0
 • 0
Robis
R
spriežot pēc sejām piketa dalībniekiem tie patiess tic ka Jurašs ir cīnītājs pret korupciju........Bet lai vai kā-ja būs Jurašam tiesu darbi, tad viņa ievēlēšana nākamajās trijās Saeimās būs nodrošināta tāpat kā Jānim Adamsonam.
XT>Robis
X
Spriežot pēc Juraša mirdzošā skatiena, pilnīgi iespējams, ka arī pats Jurass tic, ka ir svētais un nesodāms, jo ir Saeimas deputāts....Tikai tad jautājums: Kas Jurašu iebīdīja tajā KNAB lielā amatā, ja ne Lembergs?
 • 5
 • 5
Hugo
H
Dod Dievs spēku un izturību tiesnešiem kam būs jāskata lieta. Vēmieni un uzbrukumi nãks pār viņu galvăm, jo aņkas banda izmantos visus resusrsus.
senču ols
s
tas vis ir uiņā , ja Bordāna komanda varēs pierādīt , ka tas ir lembes pasūtījums , lidos kampmaijers un tas es domāju ir Bordana mērķis , ko pilnā mērā atbalstu. Tikai šādi var iesākt tiesiskuma atgūšanu ( izraut to no lembes nagiem), vēlu izdošanos , lembem sen laiks uz nārām šķirotavas čohā, veco merkaķi jau neviens negribēs izpakaļot, kautgan to novēlu
:)
:
Nē, ne tikai šie trīs, bet katram no viņiem ir savs"pietuvināto" galms. Iespējams, ka "galmi"pat vietumis pārklājas. Kā čekas maisi rāda - mūsu sabiedrībā ir gana cilvēku ar līku muguru, kas personīgā labuma vārdā gatavi uz visādām cūcībām.
 • 0
 • 1
>senču...
&
panaivs koments it kā LV valdītu trīs cilvēki: Lembergs, Šlesers,Skele.....
 • 3
 • 3
interesanti
i
Paliek iespaids, ka Saeimu pārsvarā apsēduši kukuļdevēji.
kapēc>interesanti
k
Kādus vēlētāji ievēlēji-tādi tur ir. Tā kā vēlētāji paši nezina ko ievēlē, tad nav brīnums, ka ir tā.
 • 7
 • 1
Aņa Potapo
A
Šo te operu šo te mūdzi viltīgo jāsauc pue atbildības.
Fredis
F
Visu cieņu Jurašam par to, ka pats balsoja par savu izdošanu tiesāšanai. Tas rada domu, ka viņš varbūt tiešām nav blēdis, kā es visu laiku domāju. Bordāna aktivitātes un 100 ciilvēku tautas sapulce, ko viņš rīkoja, bija nožēlojami pasākumi. Tāpat kā viņa bezkompromisa tiesiskums, kas, manuprāt, tikai nozīmē JKP sponsora Meloni gribas bezkompromisa izpildīšanu.Žēl, ka tāds frukts ievēlēts Saeimā un vēl būs tieslietu ministrs! Tas liecina par to, ka vēlētāju vidū ir daudz grūtgalvīšu.
opāpā
o
Nu arī Saeima, net tikai prokuratūra pārkāpj Likumu par valsts noslēpumu 5.panta ceturto punktu - Ziņas, kuras nevar būt valsts noslēpums: 5. Aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai: ... 4. par noziedzības līmeni un tās statistiku, korupcijas gadījumiem, amatpersonu nelikumīgu rīcību; Vai to var saprast, ka valsti tagad vada bandīti?
Edvins Eglitis
Kapec KNAB un GP netiek apsudzeti par bezdarbibu? Izklausas ka zinojums vareja but valsts noslepums, nevis tas miljonu eiro jautajums. Lai KNAB un GP psakaidro, ko sis miljonu eiro jautajums mainija? ka tas negativi ietekmeja izmeklesanu. Sis ir jads bullshitt ka bail. Acimredzot KNAB un GP sadarbojas ar valsts kriminalu elementiem.
Jānis
J
Tādēļ, ka tieslietu ministrs Bordāns neierosina attiecīgas pārbaudes, bet tā vietā raksta vēstuli ārvalstniekiem, Pūtinam!
 • 12
 • 5
Rimka
R
.."Šī nav cīņa par mani, bet Latviju kā tiesisku valsti un katru no mums. Cīņa pret netasinību nav viegla un viens nav cīnītājs. Mani mēģina piespiest padoties. Kāpēc neesmu padevies? Jo neesmu viens šai cīņā," plenārsēdē pauda Jurašs un aicināja balsot tā, lai "es nezaudētu iespēju pierādīt taisnību tiesā!" Tiesi ta, un ir pariez, ka Juras stases tiesas prietas, jo tikai tiesiska valsti, sabiedriba tiesa izlemj vai konkretais individs ir noziedzinieks vai ataisnojams. Ir neizprotami, ka JKP tik loti pretors pret so tiesas procesu, tai pat laika kerca, ka ir janonem visa veida imunitates no deputatiem, prezidentiem, ,inistriem...ka to saprats no sis JKP histerijas un valprat alekmes? Tiesi JKP bija jauzstaj uz to, lai Jurasa gadijumu izskata un iztiesa Latvijas tiesa, lai rastu saja jautajuma skaidribu.
Edvins Eglitis
Korumpeta valstij jusu utopiski vardi par tiesisku valsti nav saistossi un galigi neatiecas uz situacijas ka varas iestades ir pasi iesaistiti kriminallietaas.
 • 7
 • 4
Kika
K
Ļoti labi, ka şo dzīvnieku slekavu atbalstītăju izdeva.
Nja
N
Ko tad tu cūka rij vistiņas?
 • 5
 • 3
Tekla
T
Ko ta vajpratiga kuce, sektantiste Ribena dara saeima??? Kapec Latvijas tauta sai stulbajai, idiotiskajai babai maksa lielu algu un nodrosina visa veida privlegijas, par ko?| Ribena ka kucite skradija Repsem pa pedam nopakalu un uzlaizija sizofrenika Repses sudus, nu Repses vieta vinai ir Gobzems....
Nu tad beidzot
N
Izrādās, ka šī Saeima var pieņemt arī prātīgus lēmumus.
Pie
P
mums korupcija ir valsts noslēpums? Hūte - valsts noslēpuma sargātājs un kalnmeierea priekšnieks?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mazsalaca tiesāsies, lai saglabātu patstāvību(12)

Mazsalacas novada dome ir starp tām pašvaldībām, kas vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā paredzēto Mazsalacas pilsētas, Mazsalacas, Ramatas, Sēļ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas