Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Šogad Latvijas Pasta klienti saziedojuši 9000 eiro smagi slimu bērnu ārstēšanai

Latvijas Pasta klienti 2017.gada pirmajos sešos mēnešos pasta nodaļās visā valstī ziedojuši 9000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai Mazajām sirsniņām, un iegūtie līdzekļi novirzīti 27 smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai, portālu Diena.lv informēja uzņēmumā. No 1.jūnija līdzekļu vākšana pasta nodaļās turpinās citai programmai – Piepildi bērniņa sapni, kas palīdz bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem. Labdarības programmai kopumā Latvijas Pasta klienti ziedojuši jau vairāk nekā 65 000 eiro.

Ziedojumu kastītes izvietotas visās 480 Latvijas Pasta nodaļās, un par uzņēmuma klientu līdz jūlijam saziedotajiem līdzekļiem nepieciešamā rehabilitācija un ārstnieciskā terapija nodrošināta 27 bērniem vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem. Saņemtā terapija būtiski uzlabo pacientu veselību, veicina attīstību un ceļ viņu dzīves kvalitāti.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns pauž vislielāko pateicību uzņēmuma klientiem, kas gadu no gada piepilda ziedojumu kastītes, palīdzot bērniem no visdažādākajām Latvijas vietām.

"Mūsu pasta nodaļas ir visā valstī, arī pavisam nelielās apdzīvotās teritorijās. Un visur mūsu klienti rod iespēju ziedot, palīdzot tiem, kam tas nepieciešams visvairāk. Liels paldies viņiem par to!" uzsver Vilcāns.

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta norāda: "Augsti novērtējam sadarbību ar Latvijas Pastu, un pateicamies uzņēmuma klientiem par atsaucību! Kopā sadarbojoties, varam palīdzēt bērniem visā Latvijā kļūt veselākiem un laimīgākiem."

No 2017.gada 1.jūnija pasta nodaļās turpinās ziedojumu vākšana jau citai Ziedot.lv labdarības programmai – Piepildi bērniņa sapni! Šī programma sniedz palīdzību bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, nodrošinot regulāru un inovatīvu rehabilitāciju, kas ļauj kļūt patstāvīgākiem un iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem rehabilitācijas pasākumi nepieciešami ilgstoši un regulāri, bet viņu ģimenēm tam nepietiek līdzekļu.

Savukārt valsts finansējums šim mērķim ir nepietiekošs – tikai viens rehabilitācijas kurss reizi 1,5 gados. Ziedot.lv vērsušies jau 17 bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, kam steidzami nepieciešama rehabilitācija. Lai visiem bērniem un jauniešiem būtu iespējams nodrošināt rehabilitāciju, nepieciešami 79 367 eiro.

Kopš 2013.gada nogales, kad sākās Latvijas Pasta un Ziedot.lv sadarbība ziedojumu vākšanā, pasta nodaļu apmeklētāji ziedojuši jau vairāk nekā 65 tūkstošus eiro.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas