Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Šteinbuka: Latvijā ir jāpanāk valsts budžeta ieņēmumu pieaugums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kāpēc ne?
K
Nodokļus (un neapliekamo minimumu),kā Eiropas Ziemeļvalstīs,kuru labklājību premjers Krišjānis Kariņš Latvijai sola jau vidējā termiņā!
Ar diferencēto neapliekamo?
A
Vai šitā kundzīte iedomājas, ka ar viņas atbalstīto diferencēto neapliekamo minimumu var panākt ekonomikas uzplaukumu un budžeta ieņēmumu pieaugumu? Nē! Diferencētais neapliekamais veicina lētā darbaspēka un aplokšņu algu ekonomiku un tur nekas labs priekš budžeta nevar būt jau pēc definīcijas!
Izskats nemelo
I
Tāda tatāru-žīdu paskata vācu tīrasiņu mikslis ar šķērsu skatījumu. Par ko atestātu iedeva neizprotami... Mūsdienās paris stundu laikā var gūt labāku priekšstatu par ekonomiku. Šobrīd vienkārši izskatās, ka nodokļu pieaugums nav devis gaidīto un jau sāk runāt par nākamajiem manevriem, bet ejam mēs tomēr mazumā...
Novērotājs
N
Absurds Šteinbukas uzstādījums- no vienas puses grib, lai budžets papildinās, bet no otras- kā šis budžets tiek tērēts?? kurš no parastajiem nodokļu maksātājiem grib apmaksāt Rebenoka un Nemiro mīlas stāstus, deputātu braucienus, dalības Expo, bezgalīgos pilsētu svētkus un salūtus, VDD projektēšanu parkā utt utjpr... Šteinbukas kundze ar realitāti neredzošām acīm runā par ekonomiku.
kuršnezin
k
Agrāk batjka brauca pēc naudas uz vempili, tagad puse no viņiem salīduši bizīšu partijā, bet kalpo tam pašam hūtem joprojām. Tagad gājiens ar mednieku finansiālo iznīcināšanu iekustinās visas tautas naidu pret valdību, bet viss taču notiek pēc hūtes rīkojuma. Gerhardiņš tikai ir nasks rīkojumu pildītājs.
Hūteskalpi
H
Jau no Gerharda ekonomikas ministrēšanas laikiem visi eiropas fondi kopā ar valsts un pašvaldību līdzmaksājumiem ir nonākuši dažu ģimeņu ofšoros, kuri tiek turēti tikai pārdošanai. Darba vietas nerodas, nodokļu ieņēmumu nav. Un tas turpinājies gadiem. Tāpēc ekonomika apstājusies.
Jānis
J
Prezidentam jākāpina padomnieku skaits, jāizveido jauna konstitucionālā padome, jādubulto vēstniecību skaits, Ekonomikas ministrijā jāizveido ekonomikas stimulēšanas izstrādes komanda, Latvijai biežāk jāpiedalās ekspo tipa izstādēs, jābūvē lielāki pāviljoni, jātaisa vēl viena tiesa ( Bordāna ideja), jākapina augstāko ierēdņu algas, lai gudrās galvas neaizplūst pie privātajiem, jāpalielina OIK komponente, visiem valdības locekļiem un ne tikai, vairāk jābraukā pa pasaules samitiem, plenāriem, diskusiju paneļiem, jubilejām, svinībām, vairāk jāiepērk tanku, novadus jāpārsauc par apriņķiem, izlabojot datu bāzes, izkārtnes, jāstimulē klimata izmaiņas un ekonomika atdzims, tautas labklājība augs, nevienlīdzība izlīdzināsies.
Vārds
V
Ja atlaistu Fiskālo padomi arī labs ietaupījums sanāktu. Un nav tā, ka no gada uz gadu vajag iekasēt vairāk. Ir tā, ka ir jāsamazina valsts maizē strādājošo skaits un jāmeklē veidi ietaupīt, veicot uzlabojumus. Cilvēku skaits neaug un to ienākumi arī ne.
laime
l
Innočkai vairāk vajag pa laimētavām un kazino spēlēties ;-)))
Ekonomičeskijs
E
Neizzagt un neizsaimniekot budžeta naudu - iespēja samazināt gan nodokļu slogu, gan atvieglot strādājošo sūro likteni Latvijā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas