Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Inna šteinbuka

Šteinbuka: Dombrovska augstais reitings ir pretrunā ar politisko loģiku

Šobrīd Latvijai ir ļoti augsts reitings Eiropas Komisijā un arī starptautisko aizdevēju vidū. "Latvija spēja pārvarēt krīzi, īpaši salīdzinot ar citām valstīm, piemēram, ar Grieķiju. Šodien Latvija tiešām izskatās kā īsta veiksminiece un var kalpot par paraugu citiem," intervijā laikrakstam Neatkarīgā sacīja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

ES fondi bija viens no elementiem, kas noveda Latviju līdz ekonomikas pārkaršanai

Eiropas Savienības (ES) fondi bija viens no elementiem, kas noveda Latviju līdz ekonomikas pārkaršanai, taču tagad situācija ir pretēja, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" atzina Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Šteinbuka: Latvijas iedzīvotāju skaits augstos amatos ES pieaug

Eiropas Savienības struktūrās pieaug augsta līmeņa vadītāju skaits no Latvijas, bet kopumā dažādos ES ierēdņu amatos patlaban strādā vairāk nekā 200 latviešu, atzina Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Šteinbuka: Eiro ieviešanai Latvijā nav jābūt pašmērķim

Eiro ieviešanai Latvijā nav jābūt pašmērķim, bet gan iespējai, kā sakārtot budžetu un ievērot stingru fiskālo disciplīnu, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" atzina Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide