Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Šuplinska apšauba tiesas spriedumu Muižnieka lietā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Es
E
Apšaubu šupas prātā spējas
abi labi
a
Viņi ir viens otra cienīgi- būtu labs pāris
Newberry
N
Palasot komentārus, jāsecina, ka šie Muižnieka aistāvji, laikam, arī ir LU mācībspēki. Zems līmenis. Vieni vienīgi personīgi apvainojumi. Muižnieka kgs, metiet taču vienreiz mieru! Nu, negrib Jūs. Nebija glītas tās vēlēšanas, - notikums jau pats par sevi daudz ko izsaka. Ejiet projām, saglabājot pašcieņu, savu humora izjūtu, iekšējo inteliģenci un seju ...
buks
b
Jā gan, ejiet tik projām, saglabājot bijušajiem čekas aģentiem raksturīgo pašcieņu, humora izjūtu, iekšējo inteliģenci un seju .. Var jau izlikties par nezinīti vai idiotu tomēr ir robežas.
 • 3
 • 1
Newberry
N
kam: Jaunoga Kļūda. Neesmu Valdemārs.
 • 0
 • 0
Newberry
N
Paldies, nezināju. Tas man ir jaunums.
 • 0
 • 0
Nepareizi
N
Tie ir Muižnieka nopirktie troļļi nevis LU mācībspēki. Ja sekojat notikumu gaitai, tad Jums vajadzētu zināt, ka vismaz puse LU mācībspēku ir pret Muižnieku
 • 9
 • 7
Jaunoga
J
Jā, Valdemār, jā, demonstrējiet vien savu augsto līmeni. Aiciniet biedreni ministri atkāpties vai nodarboties ar ko konstruktīvāku par universitāšu reiderēšanu.
 • 9
 • 2
Santaklays
S
Sabiedrības domāt spējīgā daļa apšauba Š veselo saprātu un nešaubās, ka tai īstā vieta ir vēstures muzeja dedzīgo komjauniešu ekspozīcijā.
Homērs
H
Ministre apšauba tiesas spriedumu, bet tiesnese taču nav Pandora?
Valsts ierēdņu varaskāre
V
Ja reiz pirmā instance ir nostājusies iedzīvotāja pusē (kas gan Latvijā nav sevišķi izplatīta parādība), tad valstij tas būtu jārespektē. Jo iedzīvotāja parastā izpratnei par lietu kārtību nav jābūt augstākā līmenī, nekā pirmās instances tiesai.
Valstij jārespektē arī 1.instance
V
Tas, ka valsts iestādes nerespektē pirmās un otrās instances tiesu nolēmumus, patiesībā ir nenormāla necieņa. Tādā veidsā valsts it kā pasaka, ka pašas valsts radītās zemākās instances nav kompetentas. Ierēdņiem un cita veida amatpersonām tā ir iespēja izrādīt savu varu, turklāt, tas viņiem neko nemaksā. Gan viņu darba laiku, gan izvēlētos advokātus, gan tiesu nodevas samaksā nodokļu maksātāji. Tajā pašā laikā pēdējos gados iedzīvotājus ar tiesu nodevu un drošības naudu cenšas atturēt no tiesāšanās nākamajos līmeņos.
temīda
t
Tad kad tiesa pieņems uz likumiem balstītus spriedumus, tad arī tiesu cienīs. Kamēr tiesas pieņems pretlikumīgus un nepamatotus spriedumus nevar būt nekādas cieņas!
 • 11
 • 8
prokurors Vioriks
p
Šic seriāls jau besī, uzšaut visiem pa zobiem. Gribu hurmu
Gatavā Bēē
G
Bēē bēēē bēē.
Etiķis
E
Dāma ar govs zvaniņu jāārstējas, lai tiktu vaļa no uzmācīgās idejas. Citādi IZM tagad to vien darīs, kā metīsies uztaisīt jaunus, vēl nebijušus un fantastiskus pierādījumus par Muižnieka neatbilstību, nepareizu tiesu un vispār Latvijas universitātes neatbilstību universitātes statusam, bet labi ja pamatskolai.
pērtās vārnas
p
Vai jums visiem vismaz nedaudz nav neērti?
UU
U
Ja grib tiesāties, lai tiesājas uz sava rēķina. Visi ministrijas juristi nu rukās tās pāķes uzdevumā, kamēr svarīgākas lietas risināmas.
Zinu
Z
Galīgi garām. Kā ierasts, nolīgs dārgāko advokātu biroju un stieps pārsūdzību garumā.
 • 17
 • 1
Seska Smaka
S
Tiš atpakaļ Pandoras lādē,tupā komunāre!
Žanis
Ž
Vecais komunists ļoti neatlaidīgs.
Ha
H
Tā ir ciniska ņirgăşanăs ne tijai par Universităti, bet arī par tiesu varu! No Pandoras lādes izlidusī Dagdas komjaunietei nejedz, ka viņa kă şvaka filoloğe neko nav spējīga saprast no likumiiem un to interptetăcijas.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas