Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Šuplinskas cīņa pret Muižnieku – 20 000 vērtībā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lol
l
aisberga mikro-redzamā daļa. koridoros bīda naudu draugu kantoru virzienā uz nebēdu. arī šī ministre nav izņēmums
Juris
J
Šī naudiņa ir jāatmaksā Šuplinskai personīgi vai no JKP kases. Un vajadzētu izveidot Ministru kabinetam un Saeimas deputātiem no savā algām iemaksājot 20% riska fondu, šādu bezatbildīgu tēriņu apmaksai. Ja pēc 5 gadiem neatklājas nekādas nelikumības, zagšanas, shēmošanas, bezjēdzīgi tiesas izdevumi un t.t.t, tad šo uzkrāto naudiņu izmaksāt attiecīgām amatpersonām.
jurim
j
Varbūt kamēr Latvijā tiesas spriedumus iespējams pirks, jo kā savādāk izskaidrot to, ka motīvu daļa un sprieduma daļai nav nekāda sakara ar likumiem, tiesiskumu, esošo judikatūru un veselo saprātu? Kā tas iespējams ka spriedumi tiek taisīti ignorējot vai neņemot vērā ne pierādījumus, ne likuma pantus? Kā var būt ka vienā tiesā spriedumu pieņem, kamēr tā to pēc likuma nevar darīt, jo saistītā lieta tiek vēl skatīta citā tiesāun pēc tam aizbildinās ar tiesisko stabilitāti? Kāpēc dakteris, kuram nomirst virkne pacientu zaudē darbu, bet tiesnesis, kur pieņēmis virkni acīmredzamu dīvainu spriedumu paliek amatā un pēc tam vēl saņem milzu pensiju?
 • 3
 • 0
?
?
Vai tad kaut tiesa nepiesprieda arī kaut kādu kompensāciju par piespieda darba kavējumu?
Viela pārdomām
V
Austrumeiropas un Centrālāzijas augstskolu reitingos LVU Muižnieka vadībā ir noslīdējusi uz 50. vietu. Tartu universitāte ir 5. vietā, Tallinas tehniskā universitāte- 21. vietā, Viļņas universitāte- 17. vietā un Viļņas tehniskā universitāte- 39. vietā.
izī pīzī
i
Varbūt kamēr vadošais personāls būs saistīts ar čekas maisiem un turpināsies ierastā Latvijas PSR prakse, reitingi tikai kritīsies! Kamēr nebūs lustrācijas zinātniskajā vidē, tikmēr liela daļa zinātnes ir zem jautājuma zīmes. Cik vispār ir nozīmīgu zinātnisko publikāciju un darbu? Naudas apgūšanu projektos neskaitot, jo kā atzina pati sistēma, ka zinātnes projektu naudā galvenais ir lai papīri ir kārtībā... Izcilība neslēpjās izcili aprakstītos projektos. Runāšana par zinātni nav zinātne. Īzī pīzī.
 • 11
 • 1
viela pļūtīšanai
v
Jebkuras universitātes reitingu var ļoti strauji pacelt, ja tajā pieņem milzīgu skaitu ar ārvalstu studentiem - tikai kāds tam visam sakars ar to, ka valsts ierēdnis var personīgi izlemt par valsts naudu izvēlēties juridisko pakalpojumu sniedzējus - tā it kā pati maksātu par šiem pakalpojumiem. Nemaz nepieminot to, ka uz dullo pieņemts lēmums par tiesāšanos, kas radīja kaitējumus LU darbībā, pārmērīgi iejaucoties šīs iestādes darbībā un arī neskaitot izdevumus no valsts puses. Ar kuru galu ir jādomā lai tā izrīkotos?
 • 14
 • 13
einars
e
Es tikko speciāli paskatījos - LU 39.vietā un Tartu Universitāte 4.vietā. To reitingu un vērtēšanas sistēmu ir nezcik, un dati katru gadu nedaudz, bet mainās.
 • 8
 • 2
Lai pati arī
L
atmaksā
jānis
j
Stulbums. Lai tā slaucēja arī pati maksā! Bet tā jau nebūs, jo pasākums jau notiek tiesiskuma citadelē. Cirks un izpriecas pajoliņiem!
melnais humors
m
Manuprāt, Šuplinska ir pelnījusi, ka viņu dekapitē.
einars
e
Milzu ambīcijas + caurumi likumdošanā= par ko tagad brīnāmies?
gf
g
Varētu padomāt, ka tā ir vienīgā varas vertikāles kasīšanās par nodokļu maksātāju naudu. Uzcepiet labāk analītisku rakstu, cik vispār pa tiesām ir iztērēts :) Manā skatījumā - gribi kasīties, maksā pats no savas naudas...
VVZ
V
Cīņā ar čekas stukačiem katrs cents ir lietderīgi iztērēts, jo stukači ne vienu vien dzīvi ir sabojājuši!
Pareizaisjautājums>VVZ
P
Vai mūsdienu specdienestu stukači arī nesabojā ne vienu vien dzīvi?
 • 8
 • 4
20'000 nav zemeņu torte
2
20 tūkstoši nejēdzīgam tiesu procesam nepamatoti izdotas naudas nav zemeņu torte! Te prasās pēc demisijas un naudas atmaksāšanas no personiskās kabatas!
par to pašu
p
Vai šis process neparāda Administratīvās tiesas institūcijas bezjēdzīgumu? Kā var taisīt spriedumu ignorējot likumu un loģiku? Kāpēc Latvijas tiesas spriedumi balstīti uz tiesnešu lēmumu, kurš nav pamatots ne ar pierādījumiem, ne likuma pantiem un bieži vien ir pilnīgi pretēji pastāvošai judikatūrai? Kas tas ir? Bezpreģels? Kur ir šie tiesiskuma kareivju partija? Pati līdz elkoņiem noziegumos iekšā?
 • 5
 • 5
Krējums Saldais
K
Var droši reizināt vismaz ar 5. 20.000 ir tikai tiešās izmaksas, ja visa šī jezga būtu notikusi vakaros, ārpus darba laika savās mājās. Viss pārējais - pieskaitāmās izmaksas - alga Šuplinskai un visiem pārējiem, telpu apsaimniekošana, komunālie + apsardze.
 • 27
 • 6
Ķemme
Ķ
Lai čirkainā maksā no savas kabatas!
Zorro
Z
Mums taču bagāta valsts, kādas problēmas tauta? Kārtējais murgs ko dara visatļautība, zinot kad savs maks nebūs jāatver.....
tiesas nesargā iedzīvotājus
t
Tiesas Latvijā neveic vienu no saviem pamatuzdevumiem - pasargāt iedzīvotājus pret valsts un pašvaldību patvaļu. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ daudzi, jo daudzi cilvēki ir pametuši šo valsti!
kas dārzā
k
Vai tiesas Latvijā nav kā bandītisma elements? Kā var tikt taisīti spriedumi bez jebkādiem pierādījumiem, kur tiek legalizēti neesoši miljoni? Kā spriedumos var tikt sajaukti juridiski jēdzieni un judikatūra? Kāpēc tiesas Latvijā ir kā izrēķināšanās ierocis? Kāpēc nav sodīts NEVIENS tiesnesis, kas pieņēmis absurdus un prettiesiskus spriedumus? Vai Adminostratīvā tiesas vienīgā nozīme nav glābt ierēdņus noziedzniekus jebkādā veidā ignorējot likuma normas un loģiku? Vai jaunais AT tiesnesis nav tiešs tiesnešu bandīstisma piesedzējs, jo intervijā apgalvoja, ka tiesneši nekļūdās?
 • 29
 • 4
Administratīvā tiesa-objektīva?
A
Administratīvās tiesas pamatuzdevums ir sargāt iedzīvotājus pret valsts un pašvaldību patvaļu. Tātēļ tās pamatā ir tā saucamais objektīvās izmeklēšanas princips, kam pretēji civillietās piemērotajam sacīkstes principam vajadzētu nodrošināt, ka ne vienmēr uzvar bagātākais un varenākais. Tomēr Latvijā Administratīvās tiesas nepilda savu pamatuzdevumu - pasargāt iedzīvotājus pret valsts un pašvaldību patvaļu. Tās, visbiežāk nostājas stiprākā - publiskā sektora pusē. Bet tas, ka publiskais sektors tērē naudu juridiskajiem pakalpojumiem tiesā, kurā ir objektīvās izmeklēšanas princips, jau pēc definīcijas ir absurds un liecina par to, ka pat administratīvajā tiesā bez naudas esam melni un maziņi.
Objektīvās izmeklēšanas princips
O
- vai tas ir joks? Administratīvajā tiesā - kurš nodrošina šo objektīvās izmeklēšanas principu, ja pašvaldību pārstāv labi apmaksāts juristu kantoris, iedzīvotāji nespēj segt dārgo tiesvedību, bet tiesnesis nepieprasa un neuzstāj uz pilnīgas informācijas iesniegšanu, velk laiku un pārkopē institūcijas prasība?
 • 9
 • 1
kas dārzā
k
Cik maksā vajadzīgais Administratīvās tiesas spriedums? Vai nevajadzētu izlikt cenrādi, cik maksā vajadzīgais spriedums? Vai tiesu spriedumiem Latvijā vispār ir kāds sakars ar likumu un tiesiskumu? Vai viss kas saistās ar "tiesiskuma" jēdzienu nav farss un parodija? Zolitūdes veikala lieta?
 • 25
 • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jurašu uzņēmums ietaupa uz nodokļu rēķina(18)

Kamēr satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits mēģina atrast risinājumus auto pircēju aplikšanai ar jaunu nodokli budžeta papildināšanas vārdā, šīs pašas partija...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas