Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tiesa nesen apstiprinājusi, ka režisore Geka nav sadarbojusies ar VDK

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nevis nav sadarbojusies ar VDK,
N
Bet ar šobrīd pieejamo pierādījumu kopumu nevar pietiekami stipri pierādīt, ka ir sadarbojusies ar VDK.
Patiesība nav noslēpjama
P
Apelēt pie sabiedrības sirdsapziņas par tēmu čekistu bērni - ir pretdabiski. Vispirms jau tā ir pašu iesaistīto izvēle un pienākums, tā pat kā neizmantotā iespēja iziet lustrāciju un attīrīt savu vārdu vai vismaz dot savu skaidrojumu.
Edge
E
Kādi maisi, ja viss notiek atklāti, bet režisori tik uzņem filmas par Sibīriju, gaužas par pagātni, neievēro notiekošo? " Pēc tam, kad daļai SIA Arēna Rīga kapitāldaļu pērn uz vairākiem mēnešiem ar policijas lēmumu bija uzlikts arests, uzņēmuma īpašnieks, bijušais VDK štata darbinieks Juris Savickis pirms mēneša nolēmis „drošības dēļ” izmaksāt sev dividendēs visu Arēnas Rīga peļņu – vairāk nekā 1,31 miljonu eiro." (Pietiek)
hh
h
Visi šie sirdi plosošie raksti virzīti uz vienu - lai maisi netiktu publiskoti. Varbūt uzcelt tiem aģentiem pieminekli? Daudzi cietuši, satraukušies, droši vien ar caureju mokās..
Gregs Millers>Kā var
G
Tev par to galva nav jālauza. Šo tavu problēmu jau sen ir atrsinājušas DP un SAB.
vēl
v
Palasiet Imanta Lešinska Kalpības gadus, tur kultūras nozares stukači aprakstīti pilnā krāšņumā! Patiesībā šo maisu slēpšanas dēļ mēs pazaudēsim valsti, jo šodien notiekošais bardaks Latvijā ir tikai pateicoties neredzamajam čekas aģentu tīklam, kura saites darbojas vēl šodien. Privilēģijas tiek mantotas kā feodālismā. Bet sižets bija par iespējamu kartiņas falsifikāciju, varbūt šī kartiņa bija rakstīta ap 2000. gadu, ne 1990.gadu? Vai tas nenozīmē, ka 2002.gadā šo manipulāciju neveica bijušie čekisti, vēl jo vairāk piedāvājums sadarboties? Ar ko būtu režisorei jāsadarbojas 2002.gadā neatkarīgā Latvijā? Nekustināt pagātni?
Gregs Millers
G
Stulba ir tā ņemšanās ar čekas maisiem. Vienīgā, kas no tā iegūst, ir Krievija. Domāju, ka Krievijas slepenie aģenti arī bīda šo lieytu, lai grautu Latvijas valsti Tas stulbums ir redzams arī cienījamās Dzintras Gekas gadījumā. Viņa tik daudz ir izdarījusi Latvijas labā, ka ir galīgi nesvarīgi ir vai nav viņa bijusi čekas maisos. Tajos jāurķējas būtu tikai tajos gadījumos, ja aģenta darbība nesusi reālu kaitējumu kādam. Bet tie nedaudzie ir jau tiesāti.
Kā var
K
zināt, ka personas darbība ir nesusi reālu kaitējumu, ja neesi paurķējies maisos?
  • 6
  • 2
Neslāvs
N
Svarīgāk ir apzināt tos okupantus un tautas nodevējus, kuri sadarbojas ar krievijas nacistu režīmu šodien.
Zināšanai
Z
VVF......Jau no 80desmitajiem
  • 2
  • 2
Irlielāmērāticams
I
ka tie, kuri ceļ jezgu ap čekas maisiem , nodarīs lielu kaitējumu LV specdienestiem. Es pieļauju, ka cilvēki, redzēdami, cik vieglu roku specdienestu noslēpumi var nonākt pūļa rokās, ka šie cilvēki desmit reizes padomās, pirms ziņot par kādu noziegumu, vai piekrist nopietni sadarboties. Ja godīgi - es pat gribētu viņus aicināt padomāt vienpadsmito reizi.
Pravietisnejaukais
P
Netiesājiet un jūs netapsiet tiesāti... .
Un
U
mēs lai tam ticam? Tiesa apstiprināja arī, ka Inkēns nav sadarbojies ar VDK! Vai kāds tam tic?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Latviešu meitene lielajā kino pasaulē(6)

Par 11 gadu vecās Anetes Baļķenas pirmajiem lielajiem soļiem pasaules kinoindustrijā, izaicinājumiem un iespējām ar Aneti un viņas mammu Evitu sarunājas Guntars Gūte.

Rimšēviča "maigā vara"(10)

Trīs gadus pirms problēmām, ar ko pašlaik saskaras uz nerezidentiem orientētās Latvijas komercbankas, Ilmāra Rimšēviča vadītā Latvijas Banka tām faktiski uzspiedusi dārga līguma slēgšanu ar lob...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas