Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Uz Tuska (pa labi) izteikumiem asi reaģēja pazīstamais britu eiroskeptiķis Farāžs

Tusks daļai Brexit atbalstītāju atvēl "īpašu vietu ellē"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lieliski- malači!
L
Nu vareni.. vareni! Savulaik bij tāds EUrokrāts Rumpujs, kuram paspruka e.S. nepublicējamā dienaskārtība " Tādiem vārdiem kā tautība ir vieta vēstures mēslainē" Tagad tiem, kuri vēlas izstāties, esot vieta ellē. Kas tas par cietumu, no kura nevar izstāties normāli. Tas bij paredzēts kā mūžīgais slazds? Lamatas? (protams, ka EUrokrāti jau kopš Brexit shēmo, kā varētu šo pasākumu noraut.)
:)
:
Jūsu naivums ir neizārstējams, kas tic, ka buksēšana notiek bez politmahinācijām no ieintersētās puses - globalizatoriem. Tas tā.. īsumā.
  • 0
  • 0
Lūk
L
Nav jau cietums,lai izstājās,bet redzi,viņi to neprot un notiek tāda muļļāšanās. Rižais izstāšanās ,,varonis" nozudis kā žīds pa Miķeļiem,sajauca gaisu un pats noslīdēja malā.
  • 0
  • 0
desmitniekā
d
"Pēc Brexit mēs būsim brīvi no neievēlētiem un augstprātīgiem huligāniem, tādiem kā tu, un paši būsim noteicēji savā zemē. Man tas drīzāk izklausās pēc paradīzes."
Янис
Я
Конечно туск не доволен, он же работает на рокфеллеров, а евросоюз, это пока земля и рабы рокфеллеров. Ротшилды только на время со своей Великобританией туда примкнули. Кстати этот цирк со скрипалями скорее всего разиграли америкосы, чтобы удержать рядом союзника, но союзник то не дурак, видит что мир меняется и решил чуть со стороны посмотреть, а вдруг получится что-нибудь отхватить.
Pravietisnejaukais
P
Elle ir mūžīga atšķirtība no Dieva, Svētajos Rakstos tas ir skaidri pateikts. Diemžēl cilvēka dabā ir nopietnas lietas pārvērst par anekdoti. Bet mums tiks dota iespēja pārliecināties pašiem... .
Pravietisnejaukais
P
Tuska pieminētā vieta ellē, iespējams, ir nākošā aiz tās vietas, kur mitināsies brēcēji pret Kristietības pieminēšanu Eiropas Konstitūcijā.
Vai tikai
V
īpaša viete ellē nav atvēlēta ES atbalstītājiem?
Pravietisnejaukais
P
ES var pieņemt kā veidojumu, kas mazina savstarpējā slaktiņa iespēju un, pareizi lietota, dod cilvēkiem labumu. Bet ES var uzskatīt par Dieva aizstājēju, visu lietu mēru un laimes garantu un ne zin ko vēl. Tas nav pareizais veids kā "atbalstīt". Par mierinājumu varu sacīt , ka ES Dieva aizstājēja loma nedraud, jo lielākoties cilvēku prātos šo lomu pilda "sapņu zeme" ASV.
  • 1
  • 1
Priecīgs Piekritējs
P
Jā nu tāds Tusks patiešām ir: globalizators un poļu tautas nelga.
ļuļa
ļ
ak tad tāda ir tuska izpratne par demokrātiju - nogānīt citādi domājošos un pasūtīt viņus uz elli. globālists parādīja savu īsto seju.
Jel
J
klusē...
  • 2
  • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(21)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas