Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Brexit

Makrons pauž atbalstu idejai par jaunām Brexit sarunām

Francijas prezidents Emanuels Makrons, ceturtdien tiekoties ar Lielbritānijas premjerministru Borisu Džonsonu, paudis atbalstu idejai uzsākt mēnesi ilgas sarunas, lai novērstu bezvienošanās Brexit, taču noraidījis iespēju, ka Eiropas Savienība (ES) varētu piekrist kādiem būtiskiem kompromisiem.

Maz iespēju novērst bezvienošanās Brexit

Līdz Apvienotās Karalistes aiziešanai no Eiropas Savienības (ES) atlicis nedaudz vairāk par diviem mēnešiem, taču nu jau šķiet, ka bezvienošanās Brexit ir nenovēršams. Par gatavošanos tam paziņojis britu premjerministrs Boriss Džonsons, neraugoties uz medijos nonākušu viņa paša valdības sagatavoto ziņojumu, kas brīdina par postošajām sekām, ja karaliste patiešām izstāsies no ES bez pārejas posma. Viņš gan vēl cer, ka Brisele mainīs nostāju strīdīgajā Īrijas robežas jautājumā.

EK: ES atvērta sarunām par Brexit, bet vienošanos nepārskatīs

Eiropas Savienība (ES) apliecinājusi, ka tās durvis ir atvērtas, ja Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons vēlēsies runāt par viņa valsts izstāšanos no bloka, vienlaikus uzsverot, ka Lielbritānijas un ES Brexit vienošanās nevar tikt pārskatīta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide