Laika ziņas
Šodien
Migla

Brexit

Pētījums: Brexit bez vienošanās būs smags trieciens arī Vācijas darba tirgum

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) bez vienošanās var apdraudēt 100 000 darbavietu Vācijā, liecina laikrakstā Welt am Sonntag svētdien publiskots pētījums. "Nevienā citā valstī ietekme uz kopējo nodarbinātību nav tik liela kā Vācijā," laikrakstam norādīja viens no pētījuma autoriem.

Vienojas turpināt Brexit sarunas

Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers un Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien vienojušies, ka sarunas par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) tiks turpinātas.

Britu politiķi sašutuši par Tuska izteikumiem

Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska trešdienas izteikumi par "īpašu vietu ellē" tiem Brexit aizstāvjiem, kas nolēmuši aiziet no Eiropas Savienības (ES) bez skaidra plāna, izsaukuši sašutumu Lielbritānijas politiķos, un no viņu puses Tusks jau nosaukts par "velnišķīgu eiro maniaku".

Tusks daļai Brexit atbalstītāju atvēl "īpašu vietu ellē"

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks izteicies, ka tiem, kuri aģitējuši par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb tā dēvēto Brexit, bet kuriem pašiem nav bijis skaidra plāna, kā šo izstāšanos droši un pieņemamā veidā realizēt, ir atvēlēta "īpaša vieta ellē", vēsta BBC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide