Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -3 °C
Sniega pārslas
Svētdiena, 27. novembris
Lauris, Norberts

Brexit

Lielbritānijas valdība ierosinājusi "Breksita brīvību" likumu

Lielbritānijas valdība ierosinājusi likumprojektu, kas ļaus tai mainīt vai atcelt pagaidām vēl spēkā esošos Eiropas Savienības (ES) noteikumus, pirmdien, atzīmējot divus gadus kopš breksita, paziņojis Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.

ĀM valsts sekretārs: Lielbritānija arī ārpus ES Latvijai ir tuvs partneris

Neskatoties uz to, ka Lielbritānija vairs nav Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts, tā joprojām ir tuvs Latvijas partneris, ar kuru tiks meklētas jaunas sadarbības jomas un uzturēts ciešs dialogs gan divpusēji, gan reģionālos un citos starptautiskos formātos, uzsvēris Latvijas Ārlietu ministrijas (ĀM) Valsts sekretārs Andris Pelšs.

Arī "afterbreksitā" ir kāpums

Latvijas preču eksporta apjoms uz Apvienoto Karalisti (AK) turpina pieaugt arī pēc tam, kad šī valsts ir pametusi Eiropas Savienību (ES). Šā gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar šo pašu laika periodu pērn, eksporta apjoms, rēķinot eiro izteiksmē, kāpis par 31,8%.

Pagarina Lielbritānijas pilsoņu uzturēšanās termiņu Latvijā pēc Brexit

Saeima galīgajā lasījumā pieņēma izmaiņas likumā, kas Lielbritānijas pilsoņiem pagarina ieceļošanas un uzturēšanās termiņu Latvijā pēc iepriekš notikušās Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit, informēja parlamenta Preses dienests.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide