Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Brexit

Mediji: Londona apturējusi gatavošanos bezvienošanās Brexit

Amatpersonas lēmumu apturēt bezvienošanās breksita operacionālo plānošanu pieņēmušas sēdē, kuru vadījis kabineta sekretārs Marks Sedvils, vēsta telekanāls Sky News, atsaucoties uz nopludinātu e-pastu, kas nonācis tā rīcībā.

Meja pieņem ES piedāvājumu par Brexit atlikšanu līdz 31. oktobrim

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien pieņēma pārējo Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderu piedāvājumu atlikt Brexit līdz, vēlākais, 31.oktobrim, lai novērstu haotisku Lielbritānijas izstāšanos no ES bez vienošanās jau 12. aprīlī.

Trīs iespējamie Brexit scenāriji

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi trešdien pulcējas Briselē, lai lemtu, vai apmierināt Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas lūgumu atlikt Brexit. Ir izdalīti trīs dažādi notikumu scenāriji: bezvienošanās Brexit, Lielbritānijas izstāšanās no ES ar grozītu vienošanos vai ilgstoša Brexit atlikšana.

ES dalībvalstis lemj par Brexit atlikšanas termiņu

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis apsver, cik daudz papildus laika būtu nepieciešams piešķirt Londonai, lai nodrošinātu gludu Lielbritānijas izstāšanos no bloka, un tas varētu liecināt, ka bezvienošanās Brexit faktiski jau izdevies novērst, otrdien vēsta diplomāti.

Ministrs: Lielbritānijā nav apetītes rīkot EP vēlēšanas

Lielbritānijā nav "pilnīgi nekādas apetītes" rīkot Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas, piektdien paziņoja Lielbritānijas ārlietu ministrs Džeremijs Hants, šādi izsakoties pēc tam, kad premjerministre Terēza Meja bija aicinājusi atlikt viņas valsts izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) uz ilgāku laiku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide