Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ušakovs aicina parakstīties par krievu valodu kā otru valsts valodu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
NACIONĀLISTS $$
N
NU BĻIN ,KRIEVI NĀK,JĀSĀK TĪRĪT KAULU ZĀĢI.
Ieva
I
Bet vispār man riebjas valodas supersargs Dzintars, kas aicinās pa latviešu presi, kamēr krievu kanālos laiž visai melīgas reklāmas. BŪTU, SARGS TĀDS, NOORGANIZĒJIS SAVU REKLĀMU: fiksi savācis naudiņu, atradis režisoru-nacistu un uz priekšu!
Ieva
I
Bet arī tad, ja krievu valoda kļūs par otro, tad pat tie, kam ir grūti, nevarēs strādāt nevienā valsts vai pašvaldību struktūrā, izņemot par apkopējām. Savukārt privātajās struktūrās šamējie strādāt var arī tagad. Visāda veida sūdzības un prasības viņiem arī būs jāraksta abās valodās, savukārt vienkārši mutiski kontakti ir pieekami tagad.,,,
Berzins
B
Ak tu, utainais divkosi, nekod roka, no kuras ed! Gan latviesu, gan krievu veletaju cienu un uzticibu esi zaudejis. Saeima ieveletajiem deputatiem jaturas talak no parakstu vaksanas, citadi vini parkapj doto deputata zverestu. Profesionals politikis megina saliedet tautu un stradat valsts & tautas nakotnes laba, nevis kurinat naidu starp dazadam iedzivotaju grupam, argumentejot to ar vienu no vestures izrautu faktu un nerekinoties ar notikumiem pirms un pec.
sAIMA-LIKUMUS...Latvijā
s
Okupantu pēcteči baigi uzdarbojas! VARASVĪRI DODIET LIKUMUS KĀDI IR VALSTĪS KURAS AIZSTĀV SAVU TAUTU-piemers,-ANGLIJA, ZVIEDRIJA, IRĀNA, UN DAUDZAS VALSTIS UZ ZEMESLODES...
nunu
n
Tādus cilvēkus mūsu tēvi sveicināja ar kaulazāģa sveicienu.
Sērociņš
S
Cilvēks spēlējas ar uguni ! Tas ir tikai laika jautājums, kad apdedzināsies !
  • 1
  • 0
milics
m
Prātam neaptverami, ka Latvijas galvaspilsētas mērs ir pārstāvēts ka latviešu ienaidnieku partijas pārstāvis.Ienaidnieki tādēļ, ka grib ieviest krievu valodu kā valsts valodu, kuras rezultatā tiks likvidēta Latvija ka nacionāla valsts , jo tās galvaspilsētā atkal dominēs tikai krievu valoda. Tikai un vienīgi, jo neviens krievs vairs latviski nerunās, bet latviešiem , gribi vai negribi būs jārunā krieviski, ka LPSR laikos.
Mārtiņš
M
Lai gan neuzsktu sevi par ultra nacionālistu, bet ja mani nostāda šāda jautājuma priekšā, tad asins sāk vārīties! Ja līdz šim SC-am bija kaut kāds latviešu elektoriāts, tad ar šādu nostāju viņi to ir pilnībā pazaudējuši (vai arī tie nav latvieši). Iepriekš SC ļoti izvairījās okupācijas vēsturi saistīt ar politiku un ekonomiku un iztaisījās baigie profesionāļi, tad tagad ir pilnīgi skaidrs, ka nacionālie jautājumi skar viņus ļoti tieši! Man ir daudz draugu, kuriem krievu valoda ir dzimtā valoda un labprāt ar viņiem runāju krieviski, bet šis jau ir par traku! Es vēl padomātu un būtu saprotošs, ja latgaļi cīnītos par savu valodu, bet nu ne jau krievi Latvijā! Nepietiek ar asiņainiem kariem, kur tūkstošiem latviešus izveda uz Sibīriju, pārējiem nācās mukt vai `piekrist` jaunajai varai, kura saveda tūkstošiem krievus un piespiedu kārtā ieviesa krievu valodu visā valstī, tad tagad vēl nevainīgie pēcnācēji grib krievu valodu par oficiālo valodu?? NEKĀDĀ GADĪJUMĀ! Un to viņš atļaujas paziņot nākmajā dienā aiz valsts dzimšanas dienas svētkiem?! Ušakov, AIZVER MUTI!
James
J
No sirds novēlu ikvienam dzīvot tajā valstī, kurai viņš jūtas piederīgs... Kāda vella pēc spraukties tur kur tevi neviens necieš un cīnīties par "savām" (citas valsts) interesēm - un šeit jau es saskatu valsts nodevību, ko, līdzīgi, kā par valsts karoga dedzināšanu u.tml., soda ar brīvības atņemšanu vai izraidīšanu no valsts, kā nevēlamu personu.... Vismaz kaimiņzemē Krievijā tā rīkotos ar valsts nodevējiem... Ar ko Latvija sliktāka??????????
.
.
Lai brauc uz Krieviju un valda tur krievu valodā. Es negribu, ka manā zemē, kurā mani senči LATVIEŠI cīnijās par valsti LATVIJU, nevis krieviju tiktu saķeskāta valoda.
Clash
C
Nekad neesmu bijis nacionāļi norupējies, bet ar šo gājienu Ušakovs ir sevi un SC noracis uz mūžīgiem laikiem opozicijā
Buba
B
Domāju daudziem letiņiem no šaubībajiem pēc šīs valodas agitācijas faktiski par latviešu nācijas asimilāciju un iznīcību nākusi apgaismība "vilks jēra ādā"!!!!
mja
m
Himnu savā kongresā dziedājāt Latvijas, bet lentītes, kuras dažas dienas cēli nēsājāt, jau pazudušas- tagad Latvijas svētku laikā jau nav svarīgas.Ai kā pašiem nav kauna, ne goda-ka tik pie varas tikt.Jūs paši nejūtat, ka latviešiem jūs sākat klaji draudēt? ko interesanti zināt, jūs varētu sagaidīt atpakaļ?varat atbildēt? nē, tāpēc ka komandas un varaskāre jums par visu svarīgāka. Dievs, sargi latviešus un Latviju!
aber
a
ushakova un vina lidzskrejeju bars nodarbojas ar moralo teroru pret latvieshu tautu un latvieshu tautas dibinato Latviju,tatad loti smags noziegums. DDD
  • 0
  • 0
Loms
L
Jā drīz Latvijā būs jāraksta krieviski. Nu i laiki pienākuši :). Vecie labie komunistu laiki nāk.
Jāzeps
J
"N. Ušakovs dzimis Rīgā, viņa vecvecāki ieradās Latvijas PSR 1940. gadu beigās, vecmāmiņa un māte bijušas krievu valodas skolotājas, tēvs - inženieris rūpnīcā "Alfa" " Kā lai šis indivīds nelepotos ar vectēva varonīgajiem izvarojumiem un slepkavībām ! Droši vien tēva arī ! Tā ir smaga bērnības trauma ! Slims cilvēks ! "Okupācija bija, okupantu nav"? Okupācija un okupanti bija , un ir ! Es tiešām ceru ka šis indivīds skries maratonu , varbūt šoreiz pieķērs tos dažus liktenīgos metrus klāt ! Un tie kas šo lopu atbalsta, ir tādi paši lopi un nekas cits ! Gribat pretimnākšanu, okupanti , necerat ! Nils tūilīt savu silto vietu pazaudēs, uz kreiso palīdzību varat necerēt (viņi nevar sev palīdzēt, nabaga nelaimes putni), krievu valoda, Valsts valodas statusu neieņems ! Okupantu piemineklis arī ir tikai laika jautājums ! Uz eirāzijas apvienību necerat , galīgi garām! Lindermanis ir tikai politiskais klauns un nekas vairāk ! Uz Krievijas palīdzību necerat , jo ja ķers , tad ķers visiem ! Jūs pamazām sākat izmirt, jeb naturalizēties un tas tikai priecē ! Man nav iebildumu pret krieviem , bet pret okupantiem ! Man nav iebildumu sadarboties , sarunāties, kontatēties ar krieviem , bet ar okupantiem gan ! Kas esi tu ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai Bordānam izdosies nodrošināt Saeimas atbalstu savai valdībai?

Kopā nobalsojuši: 2299

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas