Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Saskaņas centrs

No Saskaņas centra valdes atbrīvo Ušakovu un Rubiku

No partiju apvienības Saskaņas centrs (SC) valdes atbrīvots Eiropas Parlamenta deputāts, partijas -Saskaņa valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kā arī politiķis Alfrēds Rubiks, liecina informācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Ceļ trauksmi par prokrieviskām akcijām Latgalē

"Man nav, ar ko Rīgā, valdībā par to parunāt," saka Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks (ZZS). Viņš uzskata, ka Latgalē tiekot gatavota "augsne" pārmaiņām, taču valstsvīri reģionā notiekošajām iespējamo Krievijas algotņu ideoloģiskajām aktivitātēm nepievēršot pienācīgu uzmanību. Dienai viņš atklāj rosības apmērus, kas pēdējos mēnešos vērojama Latgales reģionā, īpaši - Krievijas pierobežā.

Saeima noraida SC ierosinājumu apturēt Citadeles pārdošanu

Saeimas deputātu vairākums ceturtdien noraidīja opozīcijā esošās Saskaņas centra frakcijas ierosinājumu uzdot valdībai apturēt bankas Citadele pārdošanu un uzdot valdībai sniegt Saeimai izvērstu ziņojumu par bankas pārdošanu.

Rēzeknes mērs: Šobrīd galvenais ir par jebkuru cenu sekmēt karadarbības izbeigšanu Ukrainā

Galvenais ir par jebkuru cenu sekmēt karadarbības izbeigšanu Ukrainā, jo tās rezultātā šajā valstī ik dienas bojā iet desmitiem un pat simtiem iedzīvotāju, atzina Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (Saskaņas centrs).Vai tā būtu valdība, Saeima, fiziskas vai juridiskas personas, svarīgi ir nedarīt neko tādu, kas situāciju Ukrainā vēl vairāk pasliktinātu, uzsvēra Rēzeknes mērs.

Kā es stājos partijā/s

Ak vai! Sen jau garām manas stingrās pārliecības laiki, ka tieši bezpartejiski un partijām klaji nesimpatizējoši ļaudis turami augstā vērtē un politiski neitrāls cilvēks var justies drošāks, stabilāks, darba un karjeras tirgos pieprasītāks. Skumji jāatzīst - ir gluži otrādi.

Apstiprina Saskaņas lokomotīves Saeimas vēlēšanās

Par partijas Saskaņa sarakstu līderiem Saeimas vēlēšanām trešdien valdes sēdē apstiprināti Jānis Urbanovičs (Rīgā), Andrejs Elksniņš (Latgalē), Ivars Zariņš (Vidzemē), Valērijs Agešins (Kurzemē) un Krišjānis Peters (Zemgalē), portālu Diena.lv informēja Saskaņas centra Saeimas frakcijas padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Katrīna Iļjinska.

SC sarakstā uz Saeimu varētu kandidēt arī Peters un Leiškalns

Rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās no Saskaņas centra (SC) saraksta varētu kandidēt arī kādreizējais satiksmes ministrs Krišjānis Peters, kā arī kādreizējais Saeimas deputāts Kārlis Leiškalns, ceturtdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide