Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vāc parakstus par liegumu pašvaldībām tērēt naudu svētku uguņošanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dauņeksterminators
D
Man ir cits priekšlikums - nevis izdabāt kādiem neirastēniķiem un ierobežot svētkus, bet gan ierobežot politisko spekulantu uzstieptās daudzās sēru dienas! Nelietības un traģēdijas vēstures gaitā ir notikušas visās pasaules valstīs, bet, vai ir vēl kāda valsts ar tik daudzām oficiālām sēru dienām???
ReinisStaltais
R
Galigakais cau jau...tak negribi nestrada latvija trin kur tev bus labi...ja izglitibu tende uz naudas,varbut skoleni pasi maksa lai iemaca viniem,vaciet balsis..ja nejedz macit tad kada jega vinam algu vel celt par ko par to ka lasit iemacas un prieksa platities un ar printeri utt. darboties...medicina ar tada lipiga iebazisi kabatina bus ka dievam apkart apteces izarstes..nau naudinas izbaudi cik atlicis vel...
nauda
n
Nav tā, ka skolās neko nemāca.Skolotāji arī ir cilvēki kuriem ir jabendē sava veselība, lai kādam ko iemācītu nevajag to pasniegt tā, ka netiek mācīts labāk pats aizej un kādam skolā ko iemāci. Izskaidro kāpēc latvijā nav jaunu cilvēku kas skolās mācītu un kāpēc cilvēki kuri ir veci vēl māca. Tad vēl izskaidro kāpec medicīnai nav naudas .Tev pašam kadreiz vajadzēs kaut ko no ārsta viņš tev nevares palīdzēt ja naudas nebūs.
 • 0
 • 0
2 jautājumi
2
1. Kāpēc nevāc parakstus, lai valsts un pašvaldības netērētu naudu arī citām nejēdzīgām lietām? 2. Kāpēc nevāc parakstus, lai aizliegtu pirotehniku vispār? Uguņošana ir sīkums pašvaldību milzīgajos nelietderīgajos tēriņos. Ja grib liegt tikai uguņošanu, tas nozīmē, ka atbalsta pārējos 99,9% no izšķērdīgajiem izdevumiem. Ja uguņošanu grib aizliegt tāpēc, ka tā piesārņo gaisu, biedē suņus, rada ievainojumus nepareizas lietošanas dēļ, tad būtu loģiski to aizliegt vispār. Jo pašvaldību uguņošana ir tikai neliela daļa no visām uguņošanām, tā ir koncentrēta vienā vietā un to veic apmācītie cilvēki. Vārdu sakot, parakstus vāc cilvēki, kuri pat nesaprot, ko viņi īsti grib.
Antirusists
A
Bet ivaniem tas " saļut" dikti jau patīk. Šķiet karš sācies, varēs atkal laupīt un slepkavot...
Marina
M
Tad jāvāc parakstus lai svētkus nesvinētu un būs godīgi pret tautu
KoVēlAizliegt
K
Aizliegt lēkāt - traucē kaimiņus! Aizliegt kāpostus - rodas smakas! Aizliegt kniebties - kaitina vecmeitas! Aizliegt mušas, aizliegt odus, aizliegt bagātnieku godus! Un, kad vis, ko var, būs aizliegts... vajag aizliegt aizliegt!!!!!!!!!!!
lapsa
l
Ir taču loģiski. ka ,ja nav naudas pat apenēm un maizei, tad konfektes nepirksi...
no Jūrmalas
n
Noteikti PARAKSTĪŠOS. Šī nesaprātīgā uguņošana biedē ne tikai dzīvniekus un bezjēdzīgi tērē nodokļu maksātāju naudu, bet arī piesārņo dabu ar kvēpiem un atkritumiem, nodara lkaitējumu cilvēkiem un īpašumiem. Prieku tas var radīt tikai bērniem, bet to var aizstāt ar lāzeršovu.
Omxian
O
gaismas dronus labāk izmantot. 1000 un vairak dronu gaisā var emulēt feerverku, un daudz formas un effekti bez ierobežojuma
 • 1
 • 0
antiņš
a
Prieku tas var radīt tikai tiem, kas prātā bērni
 • 3
 • 3
LaidzīvoGrētaTūnberga!
L
Lāzeršovs ietekmē klimatu! Nav pierādīts? Nevajag, mēs ticam tāpat!!!!!!!!!!!!!
 • 10
 • 1
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Kāpēc vajag dārgos salūtus? Dedzināsim riepas!!!!!!!!!!!!!!!!
Ļena
Ļ
Labi, nebūs salūta, nebūs svētku radītās sajūtas u. t. l. Kurš teica ka pārējais mainīsies?! Tiešām, lai virzītu tādus priekšlikumus, kārtīgāk jāpadomā.
ļenai
ļ
Salūts nerada nekādu svētku sajūtu. Ja salūts tev ir svētki, tad laikam nekā labākā tavā dzīvē nav bijis.
 • 3
 • 1
Nu re
N
Veronika tiešām noveco,viņai jaunais gads aiziet, bet vecais atnāk.
 • 2
 • 1
veronika
v
Jaunā gada aiziešana nav nekādi svētki. Ar katru aizejošo gadu Tu paliec vecāka un dumjāka. Ja Tu gribi baudīt vecās PSRS tradicijas tad ej ar Ivanu un piedzeries vai iekāpjat vilcienā un dodaties aiz Zilupes austrumu virzienā.
 • 4
 • 6
Atkal kāda skāba noliedzēja
A
Grib atńemt citiem prieku. Uguńošana ir skaista. Ja gribi ko aizliegt tad aizliedziet pilsētā tos dārdošos nakts “koncertus” kas tūkstošiem roda galvasāpes un nełauj gulēt!!!!
zaza
z
Šitos "otkatu" pasākumus nebeigs nekad. Kurš var pārbaudīt, vai gaisā izblieza 100000, 10000 vai 1000 EUR??
J55
J
Ja nešaus organizēti, šaus katrs pēc saviem ieskatiem. Būs nesalīdzināmi trakāk. Pirms ko ierosini, labi padomā.
ha
h
Nav jāļauj šaudīties arī pajoliņiem.
 • 7
 • 5
>:-)
&
Kad jums, šis sviests beigsies -" 429 Too Many Requests You have sent too many requests in a given amount of time. "???
prokurors Vioriks
p
Es bliezīšu gaisā visas petardes
ruksis
r
No savas pēcpuses ?
 • 5
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Ģērmaņa atskats(2)

"Sastopoties vaigu vaigā ar jubilāru, var gadīties, ka ne vienmēr pirmajā brīdī ir iespējams nemaldīgi noteikt, vai jūs runājat ar vēstures zinātņu doktoru Uldi Ģērmani vai viņa alter ego doktoru...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas