Laika ziņas
Šodien
Migla

Uguņošana

Rīdziniekiem arī turpmāk būs jāsadzīvo ar troksni nakts laikā

Rīgas dome izturas ar izpratni pret tiem iedzīvotājiem, kuriem uguņošanas sacensības Biķernieku kompleksā aizvadītās nedēļas nogalē radīja naktsmiera traucējumus, taču atzīmē, ka šāda veida pasākumus nav iespējams pilsētā noorganizēt tā, lai tie netraucētu pilnīgi nevienam, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Uģis Vidauskis.

Saistībā ar plāniem sarīkot uzbrukumu Briselē arestēti vēl seši cilvēki

Beļģijas varasiestādes nopratināšanai aizturējušas vēl sešus cilvēkus saistībā ar plāniem Jaungada svinību laikā sarīkot uzbrukumus Briselē, ceturtdien paziņoja prokuratūra.Šobrīd pavisam šajā lietā aizturēti astoņi cilvēki, ieskaitot nedēļas sākumā reidos Briselē un Ljēžā aizturētās divas personas, kas plānojušas uzbrukumus "zīmīgiem objektiem" galvaspilsētā.

Svētku uguņošanas laikā aicina īpaši parūpēties par mājdzīvniekiem

Neatņemama Jaunā gada svinību sastāvdaļa ir svētku uguņošana, taču tā lielus pārdzīvojumus un stresu rada mājdzīvniekiem, tādēļ cilvēki svētku uguņošanas laikā īpaši aicināti parūpēties par tiem.Kā aģentūru LETA informēja dzīvnieku patversmes Ulubele vadītāja Ilze Džonsone, ik gadu janvāra pirmajās dienās visas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas ar dzīvniekiem, kas, svētku uguņošanas trokšņa izbiedēti, panikā aizbēguši no mājām un vairs nespēj atrast atpakaļceļu.

Šovs, kas prasa upurus

Pirotehniku uzkrītoši sāk pārdot vēl labu laiku pirms Ziemassvētkiem, bet tieši Jaungada nakts ir vistraģiskākā. Ķirurgi svētku uzrunas nedzird - viņi ir operāciju zālē, cenšoties saglābt to, kas vēl glābjams. Diemžēl gadu no gada jau Vecgada vakarā operāciju zāles ir pilnas. Tāpēc šogad mediķi uzsver īpaši - ir uzmanīgi jālasa un jāizpilda lietošanas instrukcijas, kā arī alkohola reibumā pirotehnikai labāk netuvoties.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide