Laika ziņas
Šodien
Migla

Uguņošana

Dārgākais Jaungada salūts bijis Ventspilī

Starp deviņām lielākajām Latvijas pilsētām visvairāk līdzekļu Jaungada salūtam tērējusi Ventspils, bet vismazāk - Rēzekne, noskaidroja aģentūra LETA.

12.starptautiskās mākslas uguņošanas sacensības Rīgā

Rīgā, 11.novembra krastmalā, 4.maijā norisinājās 12.starptautiskās mākslas uguņošanas sacensības. Tajās piedalījās komandas no Somijas, Lielbritānijas un Meksikas. Savukārt sacensību noslēgumā svētku uguņošanas priekšnesumu sniedza arī pašmāju mākslinieki.

FOTO: Krāšņā Jaungada uguņošana Sidnejā

Tradicionālā Jaungada uguņošana pie operas nama Austrālijas pilsētā Sidnejā, sagaidot 2017. gadu! Tur tas atnāca jau plkst. 15 pēc Latvijas laika.

Rīdziniekiem arī turpmāk būs jāsadzīvo ar troksni nakts laikā

Rīgas dome izturas ar izpratni pret tiem iedzīvotājiem, kuriem uguņošanas sacensības Biķernieku kompleksā aizvadītās nedēļas nogalē radīja naktsmiera traucējumus, taču atzīmē, ka šāda veida pasākumus nav iespējams pilsētā noorganizēt tā, lai tie netraucētu pilnīgi nevienam, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Uģis Vidauskis.

Saistībā ar plāniem sarīkot uzbrukumu Briselē arestēti vēl seši cilvēki

Beļģijas varasiestādes nopratināšanai aizturējušas vēl sešus cilvēkus saistībā ar plāniem Jaungada svinību laikā sarīkot uzbrukumus Briselē, ceturtdien paziņoja prokuratūra.Šobrīd pavisam šajā lietā aizturēti astoņi cilvēki, ieskaitot nedēļas sākumā reidos Briselē un Ljēžā aizturētās divas personas, kas plānojušas uzbrukumus "zīmīgiem objektiem" galvaspilsētā.

Svētku uguņošanas laikā aicina īpaši parūpēties par mājdzīvniekiem

Neatņemama Jaunā gada svinību sastāvdaļa ir svētku uguņošana, taču tā lielus pārdzīvojumus un stresu rada mājdzīvniekiem, tādēļ cilvēki svētku uguņošanas laikā īpaši aicināti parūpēties par tiem.Kā aģentūru LETA informēja dzīvnieku patversmes Ulubele vadītāja Ilze Džonsone, ik gadu janvāra pirmajās dienās visas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas ar dzīvniekiem, kas, svētku uguņošanas trokšņa izbiedēti, panikā aizbēguši no mājām un vairs nespēj atrast atpakaļceļu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide