Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valdība apzināti iznīcina latvisko informatīvo telpu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
g
g
Kurš zin kāpēc leģendāro kosmasa centru ceļ Cēsu pilsētas pamatīgā nomalē , jo tur laikam nav jārīko nekāda apspriešana vai tauta saprastu to grandiozo pasākumu , vismaz varēja celt pilsētā būtu kaut kāds smukums , bet vajag kaut ku uzcelt un tad lai ,, zāle kaut neaug ,,
g
g
Interesē vienīgi celtniecību firmu sponsorēšana un īpaši sabiedriskās celtnes , jo celtniekiem labāk patīk ja 10 aizbrauc prom bet 3 nopērk dārgo dzīvokli jaunajā projektā , nekā 10 neaizbrauc , bet tikai 1 nopērk jaunu dzīvokli dārgā projektā , jo tad iet garām baigais piķis , lūk kāpēc koncertzāles visur .
g
g
Vispār jau vajadzēja ne tikai preses grozu bet normālu divalodīgu programmu grozu mazturīgai tautai , jo ja uzspiež uz tiem daudzajiem kanāliem ko parasti neizmantojam gandrīz vispār diez kas nav , vai tiešām to nevar atļauties , vismaz trūcīgo esot stipri mazāk .
g
g
Varbūt tur ir kāds kas dara kaut ko ļoti speciāli , bet bāleniņi savā skaistās dzīves sapņos un dāmas kas atgādina ,, mariju antuaneti ,, kas nav saskārušās nez rkādām nopietnām problēmām savā dzīvē , ļoti maz ko saprot no reālās pasaules , kā sacīts ,, divi grozi priekšā divi pakaļ....,,, .
Irlielāmērāticams
I
ka lūzeriem ir jāatļauj baudīt sava lūzerisma augļus, nevis jāber nauda nacionāli dekorētā melnajā caurumā.
Vara LV čekistiem
V
Latvijas valdba atbalsta Putin TV propogandu lattelecom apraidē!!!!
Bijušais zemessargs
B
Labi ka kukuļņēmēja Ķēzbere pazudīs no NEPLP padomes. Bezkaunīgā Jūrmalas Domes darbone.
америкос
а
Соси лапу латыш, борись против Путина латыш, помоги мне стать властелином мира, я тебя имею во все д**ы.
zinātāja
z
Okupantu kirlicmēsls lien kā ute latviešu portālā. Ne par velti šos krievfašistus sauc utainiem. Ne mazums okupācijas gados dzemdēti tādi kirlicokupanti.
 • 13
 • 3
.
.
Ir jāatceras, ka Latvija ir ES sastāvā, savukārt ES politika ir vērsta pret nacionālajām valstīm. Tāpēc arī valdība vienlaicīgi nevar iestāties par nacionālu valsti un vienlaicīgi pret. Tāpēc arī latviskā informatīvā telpa tiek nīdēta.
nu tik traki nav
n
kā te nu stāsta. Te ar "latvisko informatīvo telpu" saprot visu, kas lasāms vai izdots latviski, vairāk vai mazāk. Ja jau cilvēkus interesē, ka "uzdzīvoja" tā vai šitā žurnālistu izpūstā "personība", tad lai viņi par to arī maksā, arī par piegādi. Valstij tur daļas nav un būt nevar, kad kādā Zilupes galā pastnieks nepiedāvā atvest pie mājas to žurnālus "Vojennoje delo", "Kolhoznica i krestjanka", "Sovremennaja zhiznj kurtizan.", ar bildēm Ko lasīt latviski ir daudz elektroniski, vajag stingru atlasi, ko īsti. Ar modernām tehnoloģijām ka Google tulkotāju var brīvi lasīt tos pašus portālus, Eiropas avīzes un žurnālus, neatejot no virtuves galda. Šie automātiskie tulkojumi ir dažās valodās pat ļoti labi, piemēram vācu un poļu tulkojums, daļēji arī lietuviešu (kaut tur maz interesanta). Igauņu presi grūtāk, tulkotāji nohaltūrējuši, bez tam nesaprašanos rada tā viena dzimte lietvārdiem (Igaunijas prezidente ir "viņš"), un nevar saprast, par ko runa. Tik daudz visa kā bijis nav nekad.
xio
x
Pērn uz gadu pasūtīts GEO (12 numuri). Aprīlī pārtrauc izdot, jūlijā tipa atsāk, bet jau savādākā formātā un reizi divos mēnešos. Arī - "vainīga valdība"? "Sestdienu" naudas ziņā izdevīgāk pirkt, nevis abonēt. Turklāt saturs stipri nevienāds, kas vēl viens iemesls šaubām par abonēšanu. Zirnis, Ruka, Rukšāne, Lūsiņa - izcili. Arī Šaitere, kas parastajā avīzē. Kāpēc tāds nevarētu būt arī pārējais saturs???
xio
x
Lūsiņas pēdējā mēneša intervijas Sestdienā ar Dālderi, Vilerušu un Gaiļus - lieliski izgaismo sociālos un kultūras procesus, dinamiku, arī skaudrajām, pretrunīgajām pusēm. Ar Dālderi tā vispār bija teju atmaskojošās žurnālistikas tradīcijas publikācija. Katrā Sestdienā ar pārliecību, ka būs vērtīgi, interesanti, sāku ar Zirņa un Lūsiņas rakstiem. Tā kā - jā, izcila!
 • 4
 • 1
KO?????
K
Lūsiņa - izcila? par viņu sen visi mūziķi smejas:))))
 • 6
 • 4
bet
b
Daudzu likumu mērķis (OIK, mediji, valodas jautājumi, utt.) kļūtu skaidrs, ja tiktu norādīts, ka tie ir pakļauti ES direktīvām un regulām. Ja Francijā un Vācijā 80% likumu nosaka Brisele un tikai 20% - Parīze un Berlīne, tad Latvijā šis stāvoklis varētu būt vēl bēdīgāks, jo Latvijas eirokomunisti mēdz izpildīt direktīvas ar uzviju.
xio
x
Starp citu, ASV žurnālu klasika EW ar augustu no nedēļas izdevuma pārtop par mēneša. Citiem līdzīgi. Ar izplatīšanu ASV viss OK, žurnāls labs, bet 99% reklāmas $$$ aiziet Cukerbergam. #KoDarīt?
xio
x
Pie mājām, kāpnēs paskastītes pazūd, jo neviens neko nepasūta. Retās vēstules tāpat kkur piesprauž. Presi sporādiski pērk pie kasēm, narvesenos. Viss elektroniski, tīmeklī.
Nav tik traki
N
LMT prezidents : " Mēs nepārraidīsim Latvijai naidīgus TV kanālus !"
Tulkojums valsts valodā
T
krievija ir visderdzīgākā valsts visā pasaules vēsturē. Ar selekcijas metodēm tur ir radīti morāli kropļi.
 • 4
 • 0
noriebies
n
rosija samaja merzskaja strana vo vsei miravoi izstoriji. Metodami selekciji tam viveļi moraļņix urodov.
 • 1
 • 9
xyЯнис
x
Дараа нь Америкийн бүх сувгийг хаах шаардлагатай (тэдгээр нь Латвийн улсын сувгуудыг бас агуулдаг). Хэрэв та хараахан анзаараагүй бол Америкос дермократизация нь коммунизм байгуулахаас илүү их хор хөнөөл авчирсан.
 • 6
 • 7
Balts
B
Kas kaiš, pideruss ?!
 • 6
 • 6
Янис
Я
Тогда придется закрывать всех америкосовских каналов (в них входит и латвийские государственные каналы). Если вы еще не заметили, америкосовская дермократизация принесла гораздо больше вреда чем строительство коммунизма.
 • 6
 • 12

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas