Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Preses izdevēju asociācija

Atklātā vēstulē pieprasa atlikt nodokļu reformas uzsākšanu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) ir nosūtījusi atklāto vēstuli valsts prezidentam Egilam Levitam, ministru prezidentam Krišjānim Kariņam, kultūras ministram Naurim Puntulim, finanšu ministram Jānim Reiram, ekonomikas ministram Kasparam Gerhardam, tieslietu ministram Jānim Bordānam un visām Saeimā pārstāvētajām frakcijām, pieprasot valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu ar 2021.gada 1.jūliju.

Nevajag uzskatīt cilvēkus par muļķiem!

Pārmērīgas valsts rūpes var nodarīt arī ļoti lielu postu – intervijā žurnālistam Romānam Meļņikam atzīst Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Guntars Līcis.

Nomierina drukāto presi

Drukātās preses abonenti var būt mierīgi, ka nākamgad preses piegāžu izmaksu dēļ abonēšanas cenas nepieaugs. Tāpat preses izdevējiem ir iedota drošības un stabilitātes izjūta par nākamo un turpmākajiem gadiem. Tā par vakardienas valdības lēmumu, kas nosaka abonētās preses izdevumu piegādes nodrošināšanas kārtību, teic Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektors Guntars Līcis.

Valstij svarīgi arī kvalitatīvi informēt

Ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) izpilddirektoru, šīs asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieku Guntaru Līci sarunājas Romāns Meļņiks.

Preses izdevēji cer uz atsevišķu valsts finansējumu Covid-19 seku pārvarēšanai

Latvijas preses izdevēji cer uz Kultūras ministrijas atbalstu valdībā, paredzot atsevišķu finansējumu mediju nozarei, tostarp presei, jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 seku pārvarēšanai, sacīja Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Guntars Līcis.

Līcis: nākotnē raugāmies cerīgāk

Ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) izpilddirektoru, šīs asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieku Guntaru Līci sarunājas Romāns Meļņiks.

Līcis: informatīvā telpa ir apdraudēta

Par kvalitatīvas un savlaicīgas informācijas nozīmi Romāns Meļņiks sarunājas ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektoru un valdes priekšēdētāja vietnieku Guntaru Līci.

Preses izdevumu piegādes zaudējumus kompensēs

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Pasta likumā, ar kuriem plānots nodrošināt abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumus 2020. gadā ar tādiem pašiem nosacījumiem, kādi bijuši līdz šim.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide