Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valdība lems par soda mēriem prostitūtu izmantotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ļaļa
Ļ
Fui valdība pretīgā
Nebukadnecars
N
cik maksās tikumības policija? jau redzams uz ielām kā tās meitenes poliči neliek mierā, aiztiek un tvarsta. Jau tā policija, kur trūkst personāla, patruļu tiks novirzīta meiteņu tvarstīšanā. Cik darba stundas, auto, benzīna, izmaklēšanas darba tas paņems? Sakārtojiet valsti, lai var nopelnīt, tad arī nebūs prostitūcija.
Bārda
B
Vai uz kūciņu tas likums attieksies ?
Jānis Cielēns
nekur viņas nav pie pestītāja pazudušas un Pestītājs PAT ATGRIEZA PRIEKA MEITU DZĪVĒ,ĢIRĢENS PAKĻUVIS SIEVAI ZEM TUPELES Un ārdās kā negudrs. Pagrīdē būs triperi jāārstē, SIFILITIĶI J'\AĀRSTĒ, AIDS JĀĀRSTĒ. Lai saņemtu nodokļos naudu, izšķaida medicīnas naudu šo slimnieku ārstēšanai
Pravietisnejaukais
P
Pestītājs prieka meitai PIEDEVA. Lai arī viņš to ATGRIEZA DZĪVĒ, tomēr ar vārdiem - ej un negrēko vairs! Pestītāja vārdu var gan izmantot argumentējot, bet tad vajag pašam lasīt Svētos Rakstus, nevis lietot Dieva Vārdu baumu līmenī.
  • 1
  • 0
Jānis Cielēns
Nu Ģirģrns gan laiž! Aizbrauc uz Amsterdamu un paskaties, kāds tur ir ROZĀ KVARTĀLS. Pirmās tur dodās latvišu sievietes . AUGSTS LĪMENIS. Vai pie ministru kabineta pretējā mājā nevar ierīkot veselu kvartālu. Kas par nodokļu ienākumiem!!!!
Pēe
P
Tādā kaulu kambarī nav kur pat iespraust.
Pret izmantotājiem jācīnās
P
Prostitutām jādibina sava arodbiedrība!
Cilvēktiesība
C
Tātad, balsot drīkst no 18, kļūt par deputātu no 18, balsot par likumiem - no 18, precēties no 18, pirkt alkoholiskos dzērienus un cigaretes - no 18, kā deputātam - lemt par prostitūciju vai ģimenes politiku, vai valsts aizsardzību - no 18, bet nodarboties ar sexu, pieņemot atlīdzību - no 25? Izklausās, ka IeM viss ir kārtībā, un nav vairs nekā jēdzīgāka, ar ko nodarboties. Tai skaitā, darbinieku pietiek; tiem ir adekvātas algas un apmācība; tie tiek sagatavoti augstā līmenī; korupcijas gadījumi ir gandrīz neiespējami un tiek bargi sodīti; strādāt IeM struktūrās ir prestiži; un iedzīvotāju uzticība tām tuvojas 100%.
Annija
A
Lai šos visus jaunievedumus kontrolētu, būs jādibina Tikumības policija ar vismaz 1000 darbiniekiem. Pietiktu, ja izpildītu esošos likumus- suteneri īpaši neslēpjas un , ja būtu politiskā griba, kādus 100 varētu iesēdināt jau rīt.
rock
r
Vai tiešām viņi domā ka tagad visi ies uz saeimu, ministru kabinetu, un viņus izmantos ? Es citas vietas nezinu kur pulcētos prostitūtas.
rock
r
Kniebos, kniebjos un kniebšos. Atsūkājiet.
anarchists
a
Bet ko?Normāli,ja sāks ķert un sodīt tos tēviņus,kas savu pi*peli nevar noturēt biksēs.Tikai sodus varētu 10x lielākus.Pis*ties jau nu noteikti nav pirmās nepieciešamības prece.
Pareizaisjautājums
P
Vai Tu spried no sevis?
  • 6
  • 1
Янис
Я
Цензоры америкосовской газеты диена, скажите мне пожалуйста, что вам не понравилось, то что мне приходится таскать собой проститутку из Москвы, потому что рижские эмигрировали? )))
nooo
n
Jaņis,tev lētāk sanāks savu ,,preci"ņetoskatj no Maskavas,bet pašam sev atsūkāt.
  • 1
  • 1
izbeidz
i
rakstīt savā suņu valodā un Tevi neviens necenzēs.( "Suņu valoda" - tā man Rēzeknē padomju laikā atbildēja pārdevēja veikalā, kad runāju latviski.)
  • 2
  • 4
Mačo
M
Visas valsts iestādes un ministrijas pilnas ar maukām.Dažas ir dārgas dažas ir lētas, bet neviena sevi neuzskata par mauku
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ja kāds politiķis sāk darboties ar prostitūcijas ierobežošanu... tā ir skaidra zīme, ka "pulveris izšauts."

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas