Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Konstitucionālā tiesa: Lietuvai jāatzīst ārvalstīs slēgtas viendzimuma laulības

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jābūts Stulbiņš
J
Tā palēnām visas Eiropas valstis tiek pārvērstas par Šaizemēm. Vienalga kur tu dzīvo, vai kur tu dzimsti--vai šeit vai tur, visur ir viena un tā pati diktatūrā.
Emigrants
E
Nu bet vai nav suudiigi?
to Sorasķēzei
t
Vai tev kāds liedz prexēties ar suņiem vai kaķiem? Un , ja neliedz, ko tad mauni tu, vecā mauka?
Scorseze
S
Nākošais ko sāks atzīt būs laulības ar suņiem un kaķiem? Tad jau jautājums, kapēc tad vēl joprojām aizliegta daudzsievība, jo ja visi cilvēki viens otru mīl, kapēc tad aizliegt? Kapēc tad neiet tālāk un neatļaut precēties un veidot "ģimeni" divām sievietēm un diviem vīriešiem, trīs vīriešiem un vienai sievietei, utt? Tas ir pasaules idiotisms, kas tiek uzspiests cilvēkiem!
bet
b
Demokrātiskā valstī vara pieder tautai. Tiesa nevar noteikt likumus, to var tikai tauta.
----***
-
Lietuvai sūdu stūmēji nav vajadzīgi ar tiesu vai bez tās.
 • 12
 • 11
Edvins Eglitis
Dazas zemes mazgadigas (teiksim 7-12) meitenes precas ar onkolisiem. Vai sitas laulibas ar speka Lietuva. Ka ieprieks minets, sadas tiesas tikai pasniedz viedokli, lemumu un nav nekads juridisks speks. Likumam jabut uzrakstitam un pienemts Lietuvas parlamenta
Tev taisnība. Edvel!
T
PIRMS nav Lietuvas parlamentā pieņemts likums, MINETU taisīt NEDRĪKST!
 • 11
 • 1
Temīda
T
Konstitucionālo tiesu pamatā ir ielikti antidemokrātiski pamati. Konstitucionālā tiesa pēc būtība neko nedrīkst ne atcelt, ne uzspiest. Tā drīkst tikai konstatēt, vai kāds likums atbilst konstitūcijai. Un ja tas neatbilst konstitūcijai, tad jautājuma izspriešana būtu nododama tautai referendumā. Ja tauta atbalstītu likumu par spīti tam, ka tas esot pretrunā konstitūcijai, tad pats tautas apstiprinātais likums kļūtu par konstitūcijas precizējumu, un turpmāk Konstitucionālajai tiesai jau tautas apstiprinātais likums būtu par paraugu, ar ko salīdzināt citus likumus.
GALVENAIS,
G
ka arī Latvijai nāksies to darīt. Gribot vai negribot, alga viena. Ja Rikijs Mārtins ieskatīsies kāda latviešu puisī, un to aprecēs, kam no tā var celties kāds ļaunums? Bērniem, kas to redzēs? Vai tad bērni drīzāk neredz ko dzērumā dara viņu vecāki?
Pats par sevi saprotams.
P
Arī ārvalstīs nopelnīto naudu var droši Latvijā tērēt.
Patiesībā
P
Lietuvai kā neatkarīgai valstij ir sava Konstitūcija kurā viss jau pateikts un nekādu svešzemju onkuļu uzspiestās perversijas nav jāakceptē! Pēc šādas tiesas loģikas būtu arī jāļauj Āfrikas ņam ņam cilts pārstāvjiem ierodoties Lietuvā atļaut apēst pusdienās savus kaimiņus jo tā esot pieņems Ņamņamijā...
Redzi!
R
Maucība visur ir SAVĒJĀ un pašmāju maukas - arīdzan. Ja kāds slēdz laulību, tas tev nekādu perversiju NEUZSPIEŽ, un arī par mauku neliek palikt. Ja gribi būt maukurs, arī neatkarīgā valstī vari tāds būt, jo konstitūcija to neaizliedz.
 • 19
 • 2
kad jau, tad jau
k
jāatzīst ārvalstīs slēgta daudzsievība, laulības ar bērniem, kazām un nekrofilija.
Emigrants
E
A kulacinjaa driikst?
 • 1
 • 1
to kadjau
t
Parādnieks daudzsievību noteikti legalizēs. Ar bērniem būs grūtāk, jo tos drāž daudzi vecāki, bet šaubos, ka tie tos gribēs precēt. Bet kas tad grib ar miroņiem un kazām precēties? Tu pats, ja reiz tik ļoti satraucies?
 • 20
 • 2
Nav gan dzirdēts, ka kaut kur slēgt
N
laulības ar līķiem vai ar kazām, bet ja tev ir tāda vajadzība, kas liedz, lūdzu?! Bet Lietuva lai dara ko pati grib, jo ir suverēna valsts, un tavu dieršu tā taču nepieprasa...
 • 16
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits