Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Domstarpību dēļ ieilgusi ANO klimata konference Madridē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skats no malas
S
Izskatās gan vairāk,ka mērķis ir nevis globālās sasilšanas samazināšana,bet gan šis triljons eiro!
Kāpēc?
K
Kāpēc netiek uzklausīta otra puse-visā pasaulē pazīstami zinatnieki,kas sīki un detalizēti globālās klimata izmaiņas izskaidro ar zemes magnētiskās ass periodisku novirzi?
Nesaprotu
N
Kāpēc uz Eiropu jāpārceļ visus āfrikāņus un vēl jāmaksā Eiropai triljons par atmosferas piesārņošanu Amerikā,Āzijā un Austrālijā?
Scorseze
S
Kas ir šie "klimata zinātnieki" un kur ir viņu aprēķini? Šie slimu suņu murgi tiek tiražēti ar katru dienu arvien vairāk un vairāk, taču neviens tā arī nav redzējis ne šos "zinātniekus" ne arī viņu "aprēķinus".
Grēta
G
Visu zemju idiņi, savienojieties!
Antons Mikoss
A
Dabas problēmas aug reizē ar iedzīvotaju skaita sprādzienveidīgo pieaugumu trešās pasaules valstīs, kur trūkst pārtika un ūdens. Attīstītās valstis tikpat strauji tērē dabas resursus, lai tos mežoņus pabarotu. Tie tik rij un tērē produkciju, atkritumus gāž kur pagadās un bļauj maksājiet CO2 nodokli, par to, ka saražojat mūsu pārtikai un visam citam to CO2, lai mēs varētu turpināt nacionālo īpatnību kopoties un vairoties bezjēgā. Sakarstam! Zaļā reliģija uzņem apgriezienus un reku mesija klāt-dusmīgā Grēta. Viņa ir tāds pats tēls kā Ješua, ko radījuši peļņas kārie blēži. Zaļās reliģijas bieds ir CO2, kas ir tādi paši meli kā elle mesiānistiem.
Gretostratus
G
"Mūsu planēta deg, un, jo ilgāk vilcināmies, jo grūtāk būs sasniegt logu, pa kuru varam izglābties," viņš brīdinājis. (C) _____________________________________________ Vai tik globaalisti nav noliigushi dedzinaataajus, lai draudi izskatiitos reaalaaki? "Arson, mischief and recklessness: 87 per cent of fires are man-made" https://www.smh.com.au/national/arson-mischief-and-recklessness-87-per-cent-of-fires-are-man-made-20191117-p53bcl.html
gatavi nodedzināt un sagraut
g
Lūk, ko saka trakais klimata histērijas vadonis “We’re not facing climate change; we’re facing a social collapse.” — Roger Hallam https://www.documentjournal.com/2019/10/extinction-rebellion-roger-hallam-speaks-to-act-up-peter-staley-about-disrupting-the-world-in-order-to-save-it/
 • 4
 • 0
Новорасия
Н
Мы 125000 новие граждани расии из донецк. Хотим ехать работать в латвия. Нам неважно климат. Мы хотим жить рига или юрмала. Готовте нам дома и кушать
Grēta Brežņeva
G
Ekoloģijai ir jābūt ekoloģiskai. Klimatam ir jābūt klimatiskam. Idiotismam ir jābūt idiotiskam. Zagšanai ir jābūt globālai.
VVZ
V
Pasaules ekofašisti kombinācijā ar trulu un bez sava mugurkaula esošu valdību, kāda nu mums diemžēl ir, veido briesmīgu kokteili, kas mūs iznīcinās- mēs maksāsim arvien vairāk un vairāk ne par ko- par visādiem OIK un energoefektivitātes nodevām, kas jau ir mūsu ikdiena. Nost ar ekofašistiem un bezmugurkaula valdību!
nu jā
n
Kādreiz cilvēki brīnījās: kā tie jocīgie kristieši var ticēt visām tām bībeles pasakām? Bet kā mūsdienu teletūbijas var ticēt visām tām klimata šarlatānu pasakām? Bībeles pasakām bija vismaz kāda morāla vērtība. Klimata šarlatānu pasakas ir visnekaunīgākā afēra pasaules vēsturē.
Pravietisnejaukais>reptilis
P
KRISTIEŠI nekādu pasaules galu pēc definīcijas nevar gaidīt, jo Jēzus skaidri ir norādījis, ka "to stundu neviens nezina". Ja "neviens" , tad neviens, lai kā viņš sevi arī nenosauktu. Tātad, Reptili, ja patiešām esi tik gudrs, par kādu izliecies, tad mēģini saskatīt atšķirību starp "kristieti" un indivīdu, kurš par tādu saucas. Es, savukārt, aizlūgšu Dievu, lai Viņš Tev atver acis redzēt un ausis dzirdēt!
 • 2
 • 0
reptilis-Pravietisnejaukais
r
Gaidija...gaidija...nu,nevajag melot,mūsdienās jebkurš var atrast informāciju par 1000gades Pasaules galu...tad par Pasaules galu,kurš rēķināts no Pasaules radīšanas...,tad oficiālā kristietība saprata ,ka šo tematu nevajag aiztikt:))...,bet protestantu sektas N-tās reizes gaidīja Pasaules galu - palasiet par baptistiem Vācijas Minsterē...tur vispār bija ārprāts....pēdējie ,kuri atteicās no Pasaules gala sludināšanas bija Jehovas liecinieki,kad N-tās reizes ,tas neatnāca...tā kā nevajag melot...nevajag.
 • 4
 • 1
Pravietisnejaukais>reptilis
P
Reptili, kristieši pasaules galu nav gaidījuši NEKAD. Nevienā konkrētā termiņā. Jo kristiešiem gaidīt pasaules galu konkrētā termiņā NAV IESPĒJAMS. Lasi Jauno Derību! Nebūsi izlasījis līdz vidum, kad sapratīsi - kāpēc tā. Nekā personīga.
 • 3
 • 1
pravietim
p
Nu, izlasīju. Kam jāpievērš uzmanība?
 • 2
 • 2
reptilis-Pravietisnejaukais
r
Negribu aizvainot,bet cik reizes Kristīgie gaidīja Pasaules galu? Arī modernie neticīgie,bet māņticīgie gaidīja Maiju kalendāra pasaules galu.... Pasaules gals mums pienāks katram atsevišķi...un katram savādāks,jo mēs galu galā esam mirstīgi.
 • 8
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Izlasi taču kādu reizi arī Tu... piemēram - Pāvila vēstuli Romiešiem, pirmo nodaļu. Varbūt pamanīsi ko vairāk , nekā "pasaku"... .
 • 8
 • 2
OIK + OIK + OIK
O
"valstu valdības ir gatavas divkāršot pūliņus, kas vērsti uz klimata krīzes pārvarēšanu" Tagad būs vismaz divi OIK, bet ar mūsu "veiksmes stāstiniekiem" var sagaidīt arī trīs OIK.
Jens Z
J
Mans iespaids Madridē bija tāds, ka ar klimata saukļiem uz lūpām tiek piekoptas pavisam citas intereses, un arī - ka zinātnieki, kas tiešām ir pētnieki, nevis propagandisti, nevienu neskubina gāzt naudu iekšā mākoņu stumdīšanai pielīdzināmos projektos. Ja klimata kliedzējiem tiešām rūpētu daba, tie vispirms uztrauktos par piesārņojumu, sugu izmiršanu, cilvēka ģenētisko deģenerāciju pielāgojoties saindētajai videi, par Āzijas cūku izgāzto plastmasu okeānos, nevis par līdzekļu pārdali no Eiropas par labu Āzijai un Āfrikai. Latvijas pārstāvji droši vien glaimo sev, ka pieder bagāto valstu klubam, uz kuŗa pleciem gulstas koloniālā atbildība par mežoņu attīstību, bet aizmirst, ka Latvija pati ir kļuvusi par kolonizētu mežoņu valsteli.
Āzijas cūkas
Ā
izgāž jūrā Eiropas cūku piegādāto plastmasu!
 • 4
 • 5
Vēstureatkārtojas
V
kā farss. VAK arī uzstājās ar "klimata saukļiem", bet mērķis bija pavisam cits.
 • 11
 • 0
trusis nejaukais
t
absoluuti preciizi
 • 11
 • 0
west
w
Tīrā latviešu valodā - dolbojobi!
ha, ha
h
Kā jūs domājat, no kurienes aug kājas šai klimata histērijai? https://notalotofpeopleknowthat.wordpress.com/2019/09/29/george-soros-emerges-as-major-funder-of-global-climate-strike-groups/
Zigis
Z
Kājas aug turpat kur 9/11.......Eiromaidans Ukrstānā, jau 20 gadu karš Tuvajos Austrumos , etc.
 • 2
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Globālā pandēmija videi izdevīga tikai īstermiņā(6)

Jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2) izraisītās globālās pandēmijas apturēšanas pasākumi ir teju vai iesaldējuši globālo ekonomiku. Ražošanas un satiksmes plūsmas ierobežošanas dēļ daudzās pasaules val...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits