Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija
Šajā 2015. gadā uzņemtajā fotoattēlā redzams Romas pāvests Francisks (pa kreisi) un kardināls Džordžs Pells, kuru Austrālijas tiesa atzina par vainīgu seksuālos noziegumos pret nepilngadīgajiem

Katoļu baznīcu satriec kardināla notiesāšana

Milzu satricinājums Vatikānam un visai katoļu baznīcai ir ietekmīgā austrāliešu garīdznieka Džordža Pella atzīšana par vainīgu bērnu seksuālā izmantošanā. Pāvesta Franciska bijušais padomnieks finanšu jautājumos ir līdz šim augstākā mūsdienās notiesātā Vatikāna amatpersona. Tiesas spriedums nāca atklātībā tikai dažas dienas pēc tam, kad Vatikānā noslēdzās pāvesta rīkotā bezprecedenta baznīcas augstāko amatpersonu sanāksme, kurā sprieda par katoļu garīdznieku seksuālajiem noziegumiem, kas daudzu gadu gaitā ir pastrādāti visā pasaulē.

Top komentāri

Nav nekā satriecoša.
N
Drīzāk jāpriecājas, kad kāds grēkos atzinies, un tātad - tos nožēlojis. Vairāk jāuztraucās par tiem (un KATRAM SAVU grēku - pāri galvai, īpaši, jau Dienas štata SUŅIEM), kas NAV atzinies, un NAV nožēlojis, jo ellē būs PAR VĒLU ko nožēlot.
Tikai maukai prieks,
T
ka maucība vairojas. Jau no PIRMSĀKUMIEM. Bet, lūk, jau tūkstošiem gadu cer, ka maucību ATCEĻOT, tā varbūt MAZINĀSIES!
Redziet!
R
Nejaukiem sātana praviešiem zināšanās par Dievu viss IRST, jo Tā spēkā pravietot tie nespēj. Viņiem PA SŪVĒM antikrists par dievu, un par to tad viņiem arī bezgalīgs PRIEKS. Kā viņi SAGĀDĀJUŠI, bezmaz līdz pašai ellei.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits