Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Pedofilija

Par 16 noziegumu izdarīšanu kiberpedofilam piespriež sešus gadus aiz restēm

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi sešus gadus un desmit mēnešus ilgu cietumsodu kādam jaunam vīrietim, kurš apsūdzēts par to, ka, slēpjoties aiz viltus sociālo tīklu profiliem, viņš panācis nepilngadīgu meiteņu atkailināšanos un kailfoto nosūtīšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Bijušais pāvests pedofilijā vaino 60. gadu seksa revolūciju

Bijušais Romas katoļu baznīcas galva Benedikts XVI vēstulē, kas publicēta Vācijā izdotā katoļu laikrakstā Klerusblatt, seksuālu vardarbību pret bērniem redz kā 1960. gadu seksa revolūcijas sekas, vēsta BBC.

Katoļu baznīcu satriec kardināla notiesāšana

Milzu satricinājums Vatikānam un visai katoļu baznīcai ir ietekmīgā austrāliešu garīdznieka Džordža Pella atzīšana par vainīgu bērnu seksuālā izmantošanā. Pāvesta Franciska bijušais padomnieks finanšu jautājumos ir līdz šim augstākā mūsdienās notiesātā Vatikāna amatpersona. Tiesas spriedums nāca atklātībā tikai dažas dienas pēc tam, kad Vatikānā noslēdzās pāvesta rīkotā bezprecedenta baznīcas augstāko amatpersonu sanāksme, kurā sprieda par katoļu garīdznieku seksuālajiem noziegumiem, kas daudzu gadu gaitā ir pastrādāti visā pasaulē.

TM: Bērnu aizsardzībai, jārod iespēja palīdzēt personām, kuras izjūt seksuālu interesi par bērniem

Lai aizsargātu nepilngadīgos no iespējamiem dzimumnoziegumiem, tiek plānots strādāt arī personām, kuras izjūt seksuālu interesi pret bērniem un vēlas saņemt palīdzību, kā arī pilnveidot bērnu zināšanas par seksuālo vardarbību, teikts Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātajā plānā nepilngadīgo aizsardzībai no noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību 2018. - 2021.gadam.

"Pedofilu mednieki" Lielbritānijā policijai nodod Latvijas pilsoni

Aizdomās par pedofiliskām tieksmēm nupat Lielbritānijā aizturēta persona no Latvijas. To paveikuši Lielbritānijas "pedofilu mednieki" jeb neformāla pilsoniskā grupa ar nosaukumu Sargājot bērnus, kas Latvijas pilsoni vēlāk nogādāja policijā, piektdien vēstīja telekanāls LNT.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide