Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss

Prezidenta Zelenska prioritāte – miers Donbasā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jautājums
J
Jautājums Kezberim.Vai ku bijāt Ukrainā ? Cilvēku pūlis stāvēja gar sarkano tepika celiņu,un sveica jauno prezidentu,tie ir tie kuri tika un cik vēl bija ārā.Cilvēkiem jau apnika korumpēta vara ,jo Ukrainā jau noslīdēja 3 no beigām sarakstā par nabadzību valstī. Un ko mums spriest ja 73 % ukraiņi izvelēja vZelenski,tad tas ir tā, to atzina ES .Un ne Kezbera kungs organizēja Ukrainā referendumu kāpēc tauta neizveleja Porošenko,kuru ir ka Latvijā un ES un Amerika augsti vekērtēja un slavināja.
pasaules prioritāte
p
Atbrīvoties no krievnacistiskā Pūķina režīma.
...
.
... neticīgais ebrejs zvērēja turot roku uz Bībeles... Varbūt viņš joprojām jūtas kā komiķis un parodē prezidentu? Varbūt tikai neizejot no jokdara tēla ir iespējams pārtraukt karu Donbasā?
Endzelīns
E
Latviski mēs sakām ŽĪDI, tāpat kā to dara leiši , poļi , ukraiņi, čehi un visas tautas izņemot krievus ...
  • 2
  • 0
Draugiem
D
Jautājums,un bībeli kas rakstīja? Be jau latvieši bet ebreji,Jēzus Kristus Ari bija ebrejs pēc mātes. Jēzus mācekļi bija ebreji un viņi sarakstīja to bībeli.Vai tiešiem vienreiz nevar vismaz painteresēties reliģijas jautājumos,ja jau kādam acīs skabarga ka prezidenta tika bija uz bībeles
  • 1
  • 0
to melu kāvējam pret faktiem
t
Žeļenskis ir ebrejs pēc tautības. Zeļenskis ne kristietismā ne jūdaismā starp ticīgajiem nav manīts un pats atzinis sevi par ateistu . Prezidenta zvēresta laikā Zeļenskis turēja roku uz Bībeles. Kā vēl saprotamāk izteikties, lai arī tupie saprastu un nemurgotu par neonacismu? No kurienes izpīpēji ka man šis cilvēks nu akurāt nepatīk?
  • 3
  • 2
fakti sakauj melus
f
Bībele, nesekmīgais, ir kristiešu reliģiskie teksti un nav jābūt ebrejam, lai zvērētu pie Bībeles. Starp citu, ja visi tev nepatīkami cilvēki ir ebreji, vai tu pats neesi neonacists?
  • 3
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 1361

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Norvēģijas sala vēlas kļūt par "bezlaika zonu"

Norvēģijas sala Sommaroja, kur saule nenoriet 69 dienas gadā, vēlas kļūt par "bezlaika zonu" un ieviest elastīgākas skolas un darba stundas, lai pēc iespējas vairāk izmantotu garās vasar...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits