Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Traģēdija Vācijā uzkuļ diskusijas par imigrāciju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Emigrants
E
Nu luuk tev dirsaa taa "dazhaadiiba". A Brisele pateiks, un arii Latvija panjems mutee to "dazhaadiibas" pimpi. Dirsaa ar EUSSR
JanisT
J
Ar kādām tiesībām eiropieši iedomājās, ka viņiem ir tiesības dzīvot Eiropa? Te būs Eiro-Āfrikas kalifāts! Neticat? Paskatieties dzimstības rādītājus mums un bēgļiem!
Ši-
Š
tie vazaņķi nestrādā ,tikai pisās un dzīvo uz savu spermas atkritumu pabalstiem.
 • 0
 • 0
Ienaidnieki
I
Šitos mēslus tak ir jātriec laukā no Eiropas.Viņi ir sadisti un barbari nolādēti.
Alla Borisovna
A
Skatoties objektīvi, pēkšņam psihiskas veselības pasliktinājumam nav sakara ar imigrāciju.
Nu
N
Ko ,Alla,vai tu sāc spriest pēc sevis? Nežēlo šos neliešus.
 • 0
 • 0
kekso
k
kad beidzot tie nekontrolētās nelegālās migrācijas atbalstītāji tiks tiesāti? par sodu varētu uzlikt dzīvi kādā kopmītnē kopā ar saviem melnajiem audzēkņiem
Angela
A
Wilkommen !!
Gregs Millers
G
Tā viņš ir, ka daudz musulmaņu nozīmē daudz problēmu!
ta nu gan
t
Pa to laiku Londonā....
edvinssilavs
e
Kolīdz tajās valstīs karš beidzas visi imigranti jāsūta atpakaļ. Eiropas par imigrācijas uzsākšanu atbildīgās personas informēja publiski Eiropas cilvēkus, ka uzņems bēgļus no kara un vardarbības. Bet Eiropas tauta redz kaut ko citu. Karš ir beidzies, bet bēgļus atpakaļ nesūta. Tas nozīmē , ka Eiropas tautas ir mānītas. Un tas ir noziegums. Vai jūs zināt kāpēc tiek uzņemti bēgļi lielā vairumā nevis no valstīm, kur notiek karš, bet gan no valstīm, kur nenotiek karš? Tas ož pēc liela mēroga korupcijas. Milzīgas summas tiek maksātas piemēram Turcijai. Ja jau Turcija ir ar mieru, tad tai tas ir ekonomiski izdevīgi. Tātad Eiropas atbildīgajiem arī tas ir izdevīgi! Neviens darījums nekādās nozarēs nenotiek, ja izdevīgi ir tikai vienai pusei! Eiropas tautām kategoriski jāpieprasa, lai bēgļus, tai skaitā ekonomiskos bēgļus sāk lielos daudzumos sūtīt (deportēt) atpakaļ. Jo liela daļa, lai tiktu uz Eiropu ir samaksājusi par ceļu līdz Eiropai lielas naudas summas - vairākus tūkstošus ASV dolāru
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Vai tiešām neviens nespēj pamanīt acīm-redzamo paradoksu - cilvēki grib doties uz bagātajām Eiropas valstīm, jo tur ir labāka dzīve, bet viņus grib pārsūtīt uz nabadzīgajām Eiropas valstīm, kur ir sliktāka dzīve. Neviens no viņiem nebēg uz Latviju! Ja šiem migrantiem ir bīstami uzturēties Lībijā, tad kā tas nāk, ka viņi vispār ir dzīvi? Jo Lībijā taču ir bīstami!
edvinssilavs
e
Kāda sūdu vācijas sabiedrības šķelšana! Merķeles valdībai un Merķelei personīgi ir jāatbild par visiem nogalinātajiem un savainotajiem cilvēkiem! Šāda nenormāla kara un ekonomisko bēgļu uzņemšana ir noziegums pret Eiropu. Pret Eiropas tautam! Cik ilgi vēl šī cūcība turpināsies? Domāju, ka lai Merķele un viņas valdība saprastu savas kļūdas , viņiem piespiedu kārtā ir jāpadzīvo vismaz 2 gadus bēgļu nometnē un jāveic sabiedriskais darbs runāšana ar bēgļiem, skaidrošana u.t.t.
Vecsčekists>edvinsilavs
V
Edvīn, Merkelei pašai Tava ideja brīžiem ienāk prātā... un skaties, kā viņa sāk drebēt! Jau no domas vien!
 • 26
 • 2
fake society
f
Liberālie mediji par terorismu uzskata tikai tos gadījumus, kur ir daudz bojā gājušo vai arī barbarisms ir izraisījis lielu rezonansi sabiedrībā. Īstenībā teroraktu ir simtiem reižu vairāk, tikai lielākā daļa mediju par tiem neraksta. Frančiem ir interneta vietne, kurā kāds cilvēks apkopo informāciju no dažādu Francijas reģionu vietējiem medijiem par imigrantu pastrādātajiem noziegumiem. Viņš apkopo tikai nelielu daļu no tā, ko ik gadu pēc tam sniedz statistikas dati. Iespējams, ka arī vietējie mediji bieži vien neuzzin no policijas par daudziem noziegumiem. Tomēr katru dienu viņa vietnē parādās ziņas par vismaz dažiem barbariskiem noziegumiem Francijā (biežāk rīkles pārgriešanu, noduršanu utt.). Multikulturālisms visā savā krāšņumā. Starp citu, statistikas dati rāda, ka Francijā ir tikai 5% musulmaņu (imigrantu un viņu bērnu - virs 20%), bet pētījumi rāda, ka puse no cietumniekiem ir musulmaņi vai no musulmaņu kultūras nākušie.
Def
D
Ārā visus tos mēslus no eiropas !!!!!
>Fed
&
Arī savus vecākus neizmēz!
 • 0
 • 11
Fed
F
Arī sovjetu mēslus no Latvijas !
 • 24
 • 9
P
P
Domāju,ka imigrācija SAVAS rases kopumā ir pieņemama,varbūt pat vajadzīga.Sadzītu veco pāridarījumu rētas ,pasaule kļūtu daudz labāka.
Pravietisnejaukais
P
Izpētiet labi, ko Dievs Tas Kungs saka par tautām, kuras darīs ļaunu Viņa izredzētajai tautai... . Vai patiešām varētu būt tā, ka seši miljoni nokauto žīdu netiks pamanīti? Tad jau iznāk, ka Dievs melo! Kā jums šķiet, vai varētu būt , ka Dievs melo?
Irlielāmērāticams
I
ka "melu skaitlis" bija 25 miljoni, par kuriem pēc WW2 klaigāja boļševiku propagandisti, aizmirstot, ka tas ir divas reizes lielāks par žīdu kopējo skaitu Eiropā. Līdzīgi, kā Latvijas Salaspils nometnei pierakstīja šausmas, kuras tur nekad nav notikušas.
 • 8
 • 1
Aber
A
No kurienes tas MELU SKAITLIS-6.miljoni.īstenībā tas cipars kas attiecas tieši uz vainīgo tautu,ir stipri mazāks.Vienkārši terpilām patika plusot klāt.No kara beigām tas cipars ir audzis vairākas reizes.YouTube ir daudz pētījumu par šo tēmu. īpaši cionai nepatīk savu tautiešu-ebreju pētījumi un neizpratne par atklātajiem skaitļiem
 • 5
 • 1
Nē !
N
Jo Dieva nav !
 • 5
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits