Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Imigrācija

Austrālija samazina gadā uzņemamo imigrantu skaitu par 15%

Austrālija samazinājusi gadā uzņemamo immigrantu skaitu par 15% un ierobežojusi imigrantu iespējas apmesties uz dzīvi lielajās pilsētās, lai samazinātu pilsētu pārapdzīvotību, trešdien paziņojis Austrālijas premjerministrs Skots Morisons. "Tā ir praktiska problēma, kam austrālieši vēlas risinājumu," žurnālistiem Kanberā sacīja Morisons.

Pērn no Vācijas deportēts rekordliels skaits patvēruma meklētāju

2018. gadā no Vācijas uz citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm izraidīts vairāk patvēruma meklētāju nekā jebkad iepriekš, liecina laikraksta Süddeutsche Zeitung rīcībā nonākušais Iekšlietu ministrijas ziņojums, kas bija sastādīts kā atbilde kreiso partijas iniciētai parlamentārai izmeklēšanai, vēsta Deutsche Welle.

Jauna migrantu karavāna dodas no Hondurasas uz ASV

Vēl viena Centrālamerikas migrantu karavāna pirmdien uzsākusi ceļu no Hondurasas uz ASV robežu, ejot pa to pašu maršrutu, kuru pērn trīs karavānās mēroja vairāki tūkstoši cilvēku.

Tramps: Valdība darbu neatsāks, līdz nebūs piešķirts finansējums mūrim

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien pauda apņēmību, ka federālās valdības iestādes darbu neatsāks, līdz netiks piešķirti pieci miljardi dolāru mūra būvniecībai uz robežas ar Meksiku. Vairāku federālās valdības iestāžu darbs apturēts jau četras dienas. Tā kā Trampa prasību par robežmūra finansēšanu noraidījuši demokrāti un arī daži republikāņi, prezidents pagājušajā nedēļā atteicās parakstīt plašāku tēriņu likumu, līdz ar to finansējums vairākām valdības struktūrām ir izbeidzies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide