Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV: Krievija turpina būtiski pārkāpt Līgumu par vidējā un tuvā darbības rādiusa raķešu likvidāciju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krievija likumus neievēro
K
Vai kāds to vēl nezināja ?
Ilona Kulda
I
Kremlis ir melojis vienmēr un melos arī turpmāk
x
x
Россия на встрече по ДРСМД в Женеве предложила американской стороне серию конкретных мер которые позволили бы полностью снять любые подозрения, любые предположения американской стороны о несоответствии ракеты 9М729 требованиям договора. Русские поставили одно ответное условие - ответную открытость американцев в рамках этого договора в темах, где существуют озабоченности Россия, среди которых: - использование американцами ракет-мишеней, по своим характеристикам, по сути дела, идентичных ракетам средней дальности; - урегулирование проблемы ударных беспилотников; - возможное применение универсальных пусковых установок МК41 на суше в Европе для запусков не только ракет-перехватчиков, но и крылатых ракет, а возможно, и баллистических ударных средств. Но США оказались не готовы к конкретным разговорам по этим темам и стремились обсуждать только ситуации с ракетой 9М729. "Нас такой подход не может устроить. Мы готовы к диалогу на основе равноправия и взаимного уважения".
Kirilicai mīnusu !
K
Automātiski.
 • 3
 • 1
:)
:
Jēņki jau sen pārkāpuši to līgumu ar saviem PRO Polījā un Rumānījā, jo tie nav tikai pretgaisa sistēmas, bet tajos var ielādēt vecos labos Tomohaukus, kuru virszemes bāzēšanās ir AIZLIEGTA ar to līgumu! Un lai jeņķi mazāk dirš, tie NEKO NAV LIKVIDĒJUŠI pēc savstarpējiem līgumiem ar krieviem, krievi gan visu izpildīja!
Scorseze
S
PSRS ir likvidējusies, atstājusi Eiropas valstis kurās tai bija tieša ietekme un kurās atradās PSRS karaspēks kopš Otrā pasaules kara beigām, taču ASV ne tikai nav aizvākusies no Eiropas, bet iekārto savas karabāzes un izvieto savas raķešu sistēmas arvien vairākās Eiropas valstīs, ko šīs raķetes vispār dara ārpus ASV robežām. Atšķirībā no ASV, Krievija šobrīd savas raķetes ir izvietojusi tikai savā teritorijā, izņēmot stratēģiskās zemudenes, taču šādas zemūdenes ir arī ASV, Anglijai, Francijai. Kad vienreiz Eiropai apniks dejot pēc ASV stabules, jo jeņķi visu laiku kviec par to ka Krievija itkā izmanto gāzes tirdzniecību lai ietekmētu kaimiņvalstu politiku, taču nekādi pierādījumi tam netiek uzrādīti, taču paši amerikāņi nepārtraukti izmanto tirdniecības sakarus ar ES lai šantažētu Eiropu. Nav noslēpums, ka ASV ir viens no lielākajiem noieta tirgiem Eiropas precēm, tad nu ASV regulāri saka, neļausiet mums ko darīt kā gribam, pārskatīsim ievedmuitu vai pat ES kompāniju darbu ASV, tā lūk
Settembrini
S
Krievija savas kaimiņvalstis (atskaitot Ķīnu, no kuras tai bail) apdraud. ASV šīs valstis neapdraud, bet dod tām drošības sajūtu. Saprati ?
 • 2
 • 3
K#
K
Toties viņi ir tā saucamās demokrātijas ASV izpratnē,garants.Proti,kam mazāka ekonomika,armija,flote,tas pakļaujas tam,kam vairāk dolāru,lidmašīnu bāzes kuģu,vairāk armijas bāzes ārvalstīs ...
 • 5
 • 3
Zemessargs
Z
Kā ASV Okupanti iebruka 1944. Eiropā, tā vēl joprojām tur atrodas, un Okupē ar vien vairāk valstīs. Nu jau arī brīvo un neatkarīgo LATVIJU.
K#
K
Bet tu pats esi vienkārši sūds,kuram citi ir moskaļi.Sūds,kurš palaikam konstatē moskali vai kremlinu ...
 • 4
 • 1
tu neesi zemessargs
t
bet gan sūda moskalis.
 • 3
 • 5
Ass
A
Meli,Krievija jau sen ir komentējusi ASV pretenzijas,bet Lv medijiem nav atļauts atspoguļot objektīvi notiekošo!Tiek tikai pasniegta ASV nostāja un pretenzijas,bet Krievijas atbildes tiek ignorētas.Jocigi ko dara ASV raketes Polijā,Vācijā un citas (tālu no ASV robezam)valstis?
atbilde
a
Šīs raķetes ir šo valstu drošības garants pret krievnacistu agresijas.
 • 1
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits