Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājā valda Grobiņa

Pirmajā kaimiņu divcīņā virslīgā pārāki jaunpienācēji.

Emociju, gūto vārtu un dzelteno kartīšu virpulī pirmajā Dienvidkurzemes klubu divcīņā šajā Tonybet Latvijas virslīgas sezonā Grobiņas SC/LFS ar 3:2 pārspēja FK Liepāja, vēl vairāk pastiprinot savas pozīcijas reģiona galvenās komandas statusā. Tā gan nebija lielākā sensācija turnīra 7. kārtā, jo divas dienas iepriekš Tukums 2000/Telms pirmo reizi vēsturē pārspēja trīskārtējo valsts čempionu Riga FC

Nereti jau šobrīd par Liepājas, Dienvidkurzemes vai Piemares derbiju nodēvētais klubu duelis bija viena no pašmāju futbola sabiedrības gaidītākajām spēlēm virslīgas pirmajā aplī. To apliecināja arī aina tribīnēs, kur visiem gribētājiem neizdevās iekļūt, un simtiem līdzjutēju arī no citām pilsētām pulcējās ne tikai Liepājas Daugavas stadiona rezerves laukuma malās, bet arī aiz stadiona nožogojuma. Šādā atmosfērā labāk jutās Grobiņas komanda, kuras aktīvais presings un spēle uz pārkāpuma robežas sagādāja ne mazumu nepatīkamu mirkļu nomināli spēcīgākā FK Liepāja viesspēlētājiem. Jau 13. minūtē pēc veiksmīga rikošeta ar efektīgu sitienu rezultātu atklāja Rūdolfs Meļķis, un, lai arī FK Liepāja puslaika beigās rezultātu izlīdzināja, spēles grožus savās rokās pārņemt tā arī nespēja. Otrajā puslaikā Grobiņa guva vēl divus vārtus un nervozā galotnē nosargāja 3:2 uzvaru, pēc kuras pamatīgs pūlis metās laukumā atzīmēt panākumu kopā ar saviem varoņiem. Lai gan komanda oficiāli pierakstīta kaimiņu pilsētā, tai krietni vairāk līdzjutēju ir Liepājā. Nav šaubu, ka pēc šādas spēles to būs vēl vairāk.

Par virslīgas līderi pēc septītās kārtas pirmo reizi šosezon kļuva pērnais čempions RFS, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja Metta un izmantoja Riga FC klupienu Tukumā. Čempionāts turpināsies jau svētdien.

Gudļevskis ceturtdien pievienosies Latvijas izlasei

Vārtsargs Kristers Gudļevskis papildinās Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas ceturtdien, bet no trešdienas kopā ar valstsvienību vairs netrenējas vārtsargs Ivars Punnenovs un uzbrucējs Toms Anders...

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.