Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Girgensons un Sabres tiek pie pirmās uzvaras šosezon

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda sestdien tika pie pirmās uzvaras šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā. Sabres sezonas otrajā mačā savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pieveica Ņujorkas Rangers.

Bufalo komandas uzbrucējs Konors Šīrijs pirmajos divos periodos guva pa vieniem vārtiem, bet 56.minūtē Brets Houdens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Šīs cīņas galarezultātu pēdējā minūtē gan uzstādīja viens no vadošajiem Sabres spēlētājiem Džeks Aikels, tādējādi nodrošinot mājiniekiem pirmo uzvaru sezonā.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sezonas pirmajā mačā Sabres savā laukumā ar 0:4 atzina Bostonas Bruins pārākumu.

Savas NHL karjeras laikā pašlaik 24 gadus vecais Girgensons kopumā 349 spēlēs guvis 44 vārtus un veicis 57 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā latviešu uzbrucējs 71 spēlē atzīmējās ar septiņiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm

Sabres iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.