Rīgā +22 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Omska un Pujacs izlīdzina sēriju otrajā papildlaikā

Latvijas hokeja izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā KHL vienība Omskas Avangard sestdien izlīdzināja rezultātu Austrumu konferences finālsērijā, otrajā papildlaikā ar 3:2 Čeļabinskā uzveicot vietējos Traktor. Tādējādi rezultāts sērijā kļuvis 1:1, bet divi nākamie mači notiks Omskā.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Avangard hokejists Dmitrijs Sjomins, bet desmitajā minūtē talantīgais Jevgēņijs Kuzņecovs panāca izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā jau Kuzņecovs vadībā izvirzīja Traktor, bet 2:2 trešā perioda sākumā panāca Aleksandrs Perežogins. Līdz nākamajiem vārtiem līdzjutēji gaidīja vairāk kā 40 minūtes - spēles 87.minūtē Ņikita Pivcakins izrāva uzvaru Avangard.

Pujacs laukumā pavadīja 27 minūtes un 22 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā, metienus pa pretinieku vārtiem neizdarot. Pirmajā sērijas spēlē ar 3:1 uzvarēja Traktor.

Rietumu konferences finālā pēc diviem mačiem vadībā ar 2-0 ir Oļega Znaroka trenētie Maskavas Dinamo, kuri Sanktpēterburgas SKA uzveikuši ar 5:4 papildlaikā un 2:1. Divas nākamās spēles norisināsies Maskavā.