Laika ziņas
Šodien
Apmācies

No simt skrējējiem līdz zelta kvalitātei

Jaunā kvalitātes zīmē šīs nedēļas beigās notiks tradicionālais Tet Rīgas maratons, kas ieguvis Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Gold Label statusu. Pasākuma direktors Aigars Nords skaidro, ka "zelta prasības" maratona rīkotāji izpildījuši jau pērn, tāpēc arvien pieaugošais dalībnieku pulks var rēķināties ar tikpat augsta līmeņa organizāciju trasē un ārpus tās.

Top komentāri

.
.
Tas, ka Rīgā pilnībā tiek paralizēta satiksme kaut kāda praida dēļ- par to vajadzētu kaunēties! Simtiem tūkstošiem cilvēkiem tiek radīti zaudējumi- zaudēts laiks un nauda. Ejiet uz Mežaparku vai Getliņu izgāztuvi- tur jūsu vieta!
Vīlandes ielas iedzīvotājs
V
Norda kungs, ceru, ka šogad no Jūsu firmas NECommunications nenāks dezinformācija, kā 2018. gadā. Kurš no Jūsu darbiniekiem nepaziņoja Rīgas Domei un medijiem, ka satiksme tiks slēgta 7.30? Visās vecajās Rīgas Domes, TVNet, Delfu u.c. portālu lapās, visur teikts, ka satiksme tiks slēgta 8.00. Tas tomēr ir diezgan būtiski kvartāliem starp Eksporta, Hanzas, Pulkv. Brieža un Elizabetes ielām - šiem iedzīvotājiem pēc satiksmes slēgšanas nav iespējams izbraukt no šī četrstūra. Otrkārt, apmāciet tomēr satiksmi regulējošos policistus normālai komunikācijai ar iedzīvotājiem. Kad mēģināju saskaņā ar visos medijos sniegto informāciju pazust no mājas 7.45 (kā man likās, 15 min. pirms satiksmes slēgšanas), policists neinformēja, kā nokļūt līdz trases šķērsošanas punktam (būtu jābrauc pretēji vienvirziena ielas braukšanas virzienam), bet sāka draudēt, ka visu dienu sēdēšot mājās. Katrā ziņā ar izdomu Jūsu trases veidotāji neizceļas - katru gadu šo kvartālu iedzīvotāji tiek ieslodzīti savās mājās.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi