Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Anulē ABLV Capital Markets licenci ieguldījumu pakalpojumu sniegšanai

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 28. maijā pieņēmusi lēmumu anulēt ABLV Capital Markets licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai, portālu Diena.lv informēja FKTK.

Lēmums pieņemts, balstoties uz ABLV Capital Markets iesniegumu FKTK ar lūgumu anulēt tai izsniegto licenci un pārliecinoties, ka ieguldījumu brokeru sabiedrība pret saviem klientiem pilnībā nokārtojusi saistības, kuras izriet no ieguldījumu pakalpojumu sniegšanas.

Licence ir anulēta no 2019. gada 28. maija.  

Firmas.lv informācija liecina, ka ABLV Capital Markets tika izveidota 2006. gadā. Tās patiesā labuma guvēji ir Ernests Bernis un Oļegs Fiļs.

Kompānijas pamatkapitāls ir viens miljons eiro. Patlaban nav pieejama informācija par ABLV Capital Markets finanšu rādītājiem 2018. gadā, tomēr 2017. gadā kompānija strādāja ar 5,11 miljonu eiro apgrozījumu un 2,1 miljona eiro peļņu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pensiju fondi apsteidz inflāciju(1)

Pensiju otrā līmeņa uzkrājumu veidošana Latvijā izpelnās visai plašu viedokļu spektru – gan atbalstošu, gan klaji noraidošu. Otrais līmenis, respektīvi, fondēto pensiju sistēma, ir izveidots, lai ra...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses