Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ABLV Bank

ABLV Bank aktīvi oktobrī atgūti 65,911 miljonu eiro apmērā

Likvidējamās ABLV Bank likvidatori oktobrī atguvuši aktīvus 65,911 miljonu eiro apmērā, kas ir 2,8 reizes vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētais pārskats. Tostarp no izsniegtajiem kredītiem atgūti 16,465 miljoni eiro, no atgūtajiem/pārdotajiem vērtspapīriem - 48,643 miljoni eiro, no aizdevumiem kredītiestādēm - 600 tūkstoši eiro, bet no kustamās un citas mantas pārdošanas - 203 tūkstoši eiro.

Labie sliktie amerikāņi

Jāatzīst, ka latviešu informatīvajā telpā, kas apraksta lielos politiskos un ekonomiskos procesus, ir fenomeni, kuros novērojamas tādas absurdas pretrunas, ka ir vērts tās salikt pa plauktiņiem. Viens no šādiem fenomeniem ir provinciālais veids, kādā publikai tiek iebarots visur esošais "amerikāņu faktors".

Kur liela nauda, tur lielas intereses

"Mums ir ziņas, ka ir personas, kuras joprojām mēģina šo procesu ietekmēt, lai panāktu ABLV bankas piespiedu likvidāciju. Mēs obligāti nesakām, ka tas būtu ar augstākām valsts amatpersonām saskaņots, bet to arī neizslēdzam," intervijā Romānam Meļņikam stāsta zvērināts advokāts Jānis Kārkliņš, kura advokātu birojs kā ABLV bankas akcionāru pārstāvis izsludinājis 1 miljona eiro atlīdzību tiem, kas piegādās būtisku un noderīgu informāciju, kas palīdzētu apstiprināt aizdomas par centieniem panākt piespiedu likvidāciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide