Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dalīšanās ekonomika maina attieksmi pret transportu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Fu&@
F
Šis bandoss droši vien māk dalīt un atņemt.Ko tad citu reketieris un kpss sku izgājis komunists var jēgt?
Uz foto
U
Šis te kpss bandīta purns izskatās pēc īsta burlaka.
terminologs
t
Padomju laikos bija termins ''haltūra'', kas precīzi atbilst mūsdienu ''dalīšanās ekonomikai''. Par haltūru sauca darbu piepelnīšanās nolūkos, īpaši neuztraucoties par kvalitāti, tāpēc vārdam ''haltūra'' ātri parādījās otrā nozīme - ''slikti padarīts darbs.'' Piemērs - ''Es nekad neuzticētu viņam remontu, viņš nav amatnieks, bet haltūrists.''
trusis nejaukais
t
kaa raada dziives pieredze, paljauties var tikai uz sevi. taapeec agri vai veelu reekjinaashanaas ar "daliishanaas ekonomiku" beigsies ar zaudeetu laiku un sabojaatiem nerviem. panjemsim par piemeeru to pashu slaveeto Uber. 9 reizes no 10 viss ir shkjietami labi, bet 10-taja reizee kad ir jaanokljuust uz lidostu, tev patraapaas pilniiga dura, kas mistiskaa veidaa ir tikusi pie vadiitaaja aplieciibas un pat nesaprot angliski.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Pēc ilgāka pārtraukuma šodien paviesojos Rīgā. Pie "Alfas" mani gandrīs notrieca divi velosipēdisti, viens - uz "zebras". Uzmanīgi vērodams situāciju dažādās pilsētas vietās secināju, ka velosipēdisti jūtas kā karaļi un paši sev raksta satiksmes noteikumus.
komunisteļu verdzība
k
Tā sauktā ''dalīšanās ekonomika'' būtībā nozīme to, ka jums vairs nav ne savas dzīves, ne sava īpašuma. Ja jūs braucat ar taksometru, tad pēc brauciena beigām un norēķināšanās vairs neesat neko parādā - jūs varat nekad mūžā vairs nebraukt, varat braukt vēl, bet tas būs jauns darījums. Ja jūs iedosiet savas koordinātes agresīvajiem ubagiem no ''dalīšanās ekonomikas'', tad jebkurā diennakts laikā atradīsies lumpeņu bars, kas iedomāsies, ka jūsu īpašums ir viņu. Vai arī nepārtrtaukti lamāsieties ar negribētu piedāvājumu izteicējiem. Un pēc tam no šiem ubagiem lumpeņiem komunistu noziedzniekiem vaļā vairs netiksiet.
karu birokrātijai
k
Nav arī fakts, ka elektroniskā saziņa būtu atrāka, vienkāršāka un mazāk nervus paterējoša nekā saruna aci pret aci. Apmaiņa ar e-pastiem par nezināmu situāciju (visi nevar būt profesionāli ierēdņi) var aiznemt pusi dienas un arī tad bez garantijas, bet saruna kopā ar ceļu turp un atpakaļ un gaidīšanu aizņem 2-3 stundas un pēc tās viss ir nokārtots.
fakti sakauj komunistu melus
f
''braucu tikai ar savu auto, citus variantus neapsveru'' - komunisteli, varbūt arī apsveru, piemēram, braukt ar taksometru, sabiedrisko vai iet kājām. BET, STULBAIS KOMUNISTELI. Taksometrs ir ārkārtas gadījumiem un ja es braucu, piemēram, uz lidostu, tātad iespēja, ka man vajadzēs uz turieni tai pašā laikā kā tev, praktiski nepastāv - un, pat ja vienreiz mūžā gadītos tāda nejaušība, pilsētā ir nevis viens taksometrs, bet daudzi, tātad es braukšu ar vienu, bet tu ar citu :P Tieši tāpat, braucot tramvajā, es pirkšu bileti sev, bet tu sev (un par faktu, ka tevi ķers bez biļetes, atbildēsi tu, nevis es) un, ja es izdomāšu pastaigāt kājām, tad tevi nenesīšu :P Visos variantos komunistelis ar savām muļķigajām iegribām un bēbīša kaprīzēm ir zaudētājs.
kā garantēti bankrotēt
k
1. Neplānot savas tikšanās un neparedzēt tām ne laiku, ne transportu. 2. Pēdējā brīdī histēriski zvanīt kaimiņam (ja tas ir bijis tik dumjš, lai dotu komunistelim savu telefona numuru) un, protams, kaimiņš ir autonomas dispečers uz pilnu algu un viņam nekad nav vajadzīgs viņa paša auto, un pat teorētiski nepastāv iespēja, ka viņš pats ar to brauc, ir sanāksmē un izslēdzis telefonu, ka viņa telefons ir izlādējies, izslēgts uz vakaru, vvz kur nobāzts, ielikts veļas mašīnā kopā ar drēbēm, nomests uz grīdas utt. utt - KAIMIŅAM IR PIENĀKUMS - DRAUDOT AR AUGSTĀKO SODA MĒRU - GLĀBT STULBU KOMUNISTELI, KURŠ NEVAR SAPLĀNOT SANĀKSMES, UN TA KATRU REIZI!
karu komunistu muļķībām
k
''Pašam plānots izbraukums ar draugiem, bet kaimiņam steidzami jānokļūst uz darījuam tikšanos...'' Un, komunisteli? Ja kaimiņš ir komunistelis ar smadzenēm sēžamvietā un nejēdz, ka DRITVAIKOCIŅ, DARĪJUMUS PLĀNO IEPRIEKŠ AR DIVKĀRTĪGU UN TRĪSKĀRTĪGU LAIKA REZERVI, tad es nebūšu vainīgs, ka šis komunistelis kaimiņš palaidīs garām darījuma slēgšanu un izlidos no ekonomikas un vairs nevienu netraucēs ar histēriskiem zvaniem ''VAĪĪĪ VAĪĪĪ VAĪĪĪ ES NESAPLĀNOJU LAIKU BET SANĀKSME DEG IEDOD SAVU AUTO VAĪĪĪ VAĪĪĪ VAĪĪĪ'' :P TEV PURNĀ NEVAJAG IEDOT, CAURKRITUŠAIS PLĀNOTĀJ? MILITĀROS KONFLIKTOS PLĀNOŠANA IR ATSEVIŠĶA SPECIALITĀTE UN PIE PLĀNIEM STRĀDĀ VESELI ŠTĀBISTU KOLEKTĪVI, KURIEM PLĀNOŠANA IR MAIZES DARBS UZ PILNU LAIKU!!! Starp citu, vēl viens iemesls nedot savu telefonu visai pasaulei un neuzturēt attiecības ar kaimiņiem, ko lielpilsētas neviens arī nedara :P
karu komunistu meliem
k
Atšķirībā no komunistu ubagu valsts PSRS, kad auto bija statusa simbols, šodien auto ir transporta līdzeklis - BET PIETIEKAMI DĀRGS, STULBAIS KOMUNIST, LAI ES NEBŪTU GATAVS UZTICĒT TO SVEŠINIEKAM, NEZINOT NE VIŅA BRAUKŠANAS UN DZERŠANAS PARADUMUS, NE VIŅA POLICIJAS DOSJĒ - UN TĀPAT ES NEESMU GATAVS ŅEMT SVEŠU MAŠĪNU UN PĒC TAM SKAIDROTIES AR MAŠĪNAS ĪPAŠNIEKU. KO NU, KOMUNISTU DEMAGOG?
karu komunisma diktatūrai
k
''Vai vajag tikties klātienē'' MUTI, KOMUNIST! To, kā cilvēkiem labāk tikties lai slēgtu darījumu, tu, komunist, nelemsi - tava daļa viņu uzņēmumā ir 0 eiro 0 centu. Savukārt privātā dzīve, komunist, ir NEAIZSKARAMA, TU NOZIEDZNIEK, AGRĀK TĀDUS ŠĀVA un, ja darījumu tikšanos vēl var aizstāt ar viodeokonferenci (piemēram, Islandes vulkāns sācis rīstīties vai decembrī zeme ar debesīm iet kopā un jau trešo dienu neviens nevar ne pacelties, ne nolaisties, bet deg steidzams jautājums) tad, STULBAIS KOMUNIST, PERSONISKU TIKŠANOS, TAUTAS VALODĀ RANDIŅŠ, VAR NOTIKT TIKAI KLĀTIENĒ. - UN VISPĀR, NE TU, KOMUNIST (AGRĀKOS LAIKOS TĀDUS ŠĀVA) KOMANDĒSI BRĪVUS CILVĒKUS BRĪVĀ VALSTĪ, KĀ VIŅI DRĪKSTĒS TIKTIES UN KĀ NĒ.)
pret komunistiu muļķībām
p
''Piemēram, Viļņā'...'' stulbais komunistu meli, ja cilvēki strādā dažādās vietās dažādu laiku, ko tu viņiem, stulbais komunist, ieteiksi - katru braucienu uz darbu un no darba pārvērst par speciālo spēku operāciju ar galvenā un rezerves maršruta plānošanu un obligātu sakaru organizēšanu nejaušības gadījumos (bet sakari, tu ļeņiniešu bandīt, naudu m,aksā - varbūt neesi dzirdējis vai esi tik maziņš, ka vēl nezini, kas ir nauda?) tā vietā lai katrs brauktu ar savu auto un nebūtu atkarīgs no otra?
pret komunistu meliem
p
1. ''Nav domāts iznīdēt privātīpašumu'' - MELOJAMO CAURUMU CIET, KOMUNIST, TIEŠI IZNĪDĒT PRIVĀTĪPAŠUMU IR KOMUNISTU MĒRĶIS, TIKAI PAGAIDĀM JŪS GĻĒVUĻI RAUSTĀTIES TO PATEIKT. 2. ''attīstīsies arī citi paradumi'' ATTĪSTI KĀDUS GRIBI, KOMUNIST, BET MANIEM PARADUMIEM LIEC MIERU. TU KOMUNIST MAN NEESI NE TĒVS, NE AIZBILDNIS, ES PATS ESMU PILNGADĪGS. 3. '''Vai jums ir nepieciešams...'' MUTI, KOMUNIST! TO, KAS MAN IR NEPIECIEŠAMS UN KAS NAV, LEMŠU ES UN TIKAI ES. SAPRATI, KOMUNIST?
dalīšanās plānprātība
d
'''...būs gatavi dalīties... pretī saņemot...'' Neredzu ieguvumu. Lumpeni, ne ar ko es nedalīšos un turpināšu braukt ar savu auto, bet tu brauc ar savu vai ej kājām.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vērojama konkurence par uzņēmumiem(8)

Raugoties darba sludinājumos, ar kuru palīdzību tiek meklēti kvalificēti darbinieki, ir visai liela iespēja ieraudzīt kādu ārvalstu zīmolu – starptautisku uzņēmumu, kurā ir vakances.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses