Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Elksniņa-Zaščirinska: Reemigrācija pilnībā neatrisinās strādājošo trūkumu Latvijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tieši par tēmu:
T
Šodien, 11:21 PAR NELIEŠIEM DARBASPĒKA TRŪKUMS ŠOBRĪD VAR LIKTIES APSVEICAMS TIKAI WELKOMISTIEM-SAVAS TAUTAS NĪDĒJIEM!
Naivis Kvadrātā
N
Meli, lai turpinātu saņemt "paldies" no neliešiem - welkomistiem! Reemigrācija redz neatrisināšot VISAS problēmas un tāpēc tas ir kolaborantiem iemesls reemigrāciju NEVEIKT VISPĀR! Kas arī šo nodevēju, kukuļņēmēju darbos ir skaidri redzams!
veltījums krievu okupantiem
v
Būt tev, nacist, Eiropā Spiesta lieta nav. Atceries, ka robeža Vienmēr vaļā stāv. Ja tev manā Latvijā Sen viss apnicis, Čemodānu sakravā Un uz mājām ...!
Emigrantu dziesma 2
E
Melodija: Vaše blagorodije, gospoda tovarišči, kem vy byli včera y stalina/ i kem y putina? Oi,oi, -nol ti bil i nol otstalsja dlja krmelja-Spārnus plivina viņu vārna un arī jau Boings. Tikai mums nav spārni, nav arī Boings. Līdzi jāceļas tālēs tam zilgās. Dienā jūdasi ar Elksniņa sīc, Dziesmu žēlīgu dīc, Cerot NEmodināt tēvzemes ilgas. Kremļa un Sorosa vergturi tēvzemē saimnieko, Figu jums.Citus sev meklējiet! Paši tak “vareni” un balsis šiem ir spalgas. Runāt proti smuki gan, Tikai pasakiet mums, Cik pie jums draņķiem tiek maksāta alga? Jo, jā – citur es svešinieks, Tomēr ne naidnieks, Protam satikt, kaut neesam draugi, jo viņu zemē spiesti būt. Variet mani rāt, Variet pat izlamāt, Tā kā pieņemts tai jūsu psrs mucā, kur augāt. Beidziet dīkt, trollienes elksniņas, aldermanes , cvetkovas un citas svešo vārnas ! Kādreiz pārnākšu es un pārējie No tām tālēm, kur senču māju mums nav nava. Un ejiet jūs, vergturi, ... papīru neaizmirst - Būs, tīra un brīva mums atkal reiz tēvzeme sava
trusis nejaukais
t
nav nekaads briinums taa tak ir aarvalstu investoru padomes priekshseedeetaaja - nu ko tad citu taa aita var bleet.. tak vinjas uzdevums ir lobeet aarvalstu investoru intereses latvijaa.
no malas
n
Un reemigrantiem vispirms jārada darba vietas un milzīgus atvieglojumus, ilgtermiņa bezprocentu aizdevumus to mājokļiem, latviskus bērnudārzus tiem un bez ušaka radītajām rindām latviešu mazuļiem utt. Bet to saprast un izpildīt varēs tikai godīgi un latviski orientēti pilsoņi vadības amatos! Bet ne šādas, noēdušās un vienaldzīgas, valstiski un latviski nedomājošas, dotos ciparus monotoni berošas personas.
nereemigrants
n
Nekādas ubaga dāvanas no tevis nav vajadzīgas. Interesē tikai algas lielums.
 • 8
 • 0
nereemigrants
n
ADEKVĀTI APMAKSĀTAS DARBA VIETAS. CILVĒKI BRAUKS UZ LATVIJU NEVIS PABALSTU, BET ALGAS DĒĻ.
 • 9
 • 0
no malas
n
Šādi šķietami saprātīgi, truli vienladzīga un auksta prāta rēķini no mūsu aptaurētajiem ierēdņiem un citiem kliķes darboņiem bija un ir postoši mūsu latviešu valstij! Jo nesajēdzot mūsu cilvēku absolūti nepieciešamo reemigrāciju svešo vietā, šie ļautiņi, tikuši varnešu un ierēdņu amatos, ir dziļi kaitīgi Latvijas tautai un valstij un tos visus ir jānomaina. Jā, mums vajag darbaspēku, bet vispirms mūsējos cilvēkus jāatgriež mājās!
nereemigrants
n
Redzi, es neesmu labdarības iestāde un man nav ne pienākuma, ne iespēju dotēt vergturus - algu nemaksātājus. Un nekā tu mani mājās neatgriezīsi. Ja būs labs darbs, es pats atgriezīšos. Ja nebūs - iesaku veltīgi nevirināt muti, ka nesaaukstējies.
 • 8
 • 2
Alkstiņa-Za Širinkoi
A
Maksāt vajag joptvajumat tad strādās.Visas šīs te širinkas vajag triekt ratā.
Aizščirinskis
A
Bija tāds eksperts ar niku Apščidrinskis. Vai ka'ds zina, kur viņš palicis?
Tagad
T
bildē redzams.....
 • 1
 • 0
emigrantu dziesma
e
Melodija: Gospoda junkera, kem vy byli včera/ Spārnus plivina jau Boings. Tikai man nav Līdzi jāceļas tālēs tam zilgās. Dienā Elksniņa sīc, Dziesmu žēlīgu dīc, Cerot modināt tēvzemes ilgas. Vergturi tēvzemē, Citu sev pameklē! Pats tu varens un balss tev ir spalga. Runāt proti tu gan, Tikai pasaki man, Cik pie tevis tiek maksāta alga? Citur es svešinieks, Tomēr ne ienaidnieks, Protam satikt, kaut neesam draugi. Vari mani tu rāt, Vari pat izlamāt, Tā kā pieņemts tai mucā, kur augi. Beidziet dīkt, trollienes! Kādreiz pārnākšu es No tām tālēm, kur māju nav nava. Ej tu, vergturi, ..., papīru neaizmirst - Būs man atkal reiz tēvzeme sava.
Zašķidrinska-Mele
Z
Zašķidrinska melo: esot darbaspēka trūkums. Fakti liecina: ir bezdarbs! Par darbaspēka trūkumu varētu runāt tikai tad, ja bezdarbnieku skaits valstī būtu 0 un tad vēl paliktu neaizpildītas darba vietas! Tādi brīnumi nevienos laikos nevienā ekonomikā nav redzēti! Ja Zašķidrinska to nezina, tad kādā vārtu rūmē viņa augusi un no kura viltotāja pirkusi izglītības dokumentus?
No Maarupes
N
Gan sho, gan citus kolabotantus un kangarus fikseejiet tauta, naakotnee loti noderees!
Trollis JT
T
Reemigrācija neatrisinās nevienu problēmu, jo RE-EMIGRĀCIJA NENOTIKS!
Sasutuši pilsoņi
S
Arī šī persona ietilpst tiesajamo prettautisko elementu sarakstā! Pilnīga absurds - muldēt par joprojām majās neatsaukto pusmiljonu savējo, bet mēdijos gatavot melīgu augsni svešo ievešanai!
vēlnereemigrants
v
Es stāvēju uz sveša trapa, Jau saprotot, ka jāšķiras, Tas mierīgi viss darīts tapa - Tik šlāgeros ir asaras. Ir jāšķiras no tēva mājām, Te darba tirgū esi lieks, Un jāiet projām tālu, tālu - varbūt tur tevi gaida prieks. Ne prieka svešumā, ne laimes, Vēl bumbu uzspridzina kāds, Bet vismaz darbs šais svešo saimēs Tiek cilvēcīgi apmaksāts. Kauc darba devējs viens un atstāts, Raud vergturītis nesaprasts. Kamēr tu nemaksāsi algu, Tikmēr tu būsi... slikts cilvēks!
 • 9
 • 1
vēlnereemigrants
v
Ir mēģinājuši saukt, tikai algu nav solījuši. Tāpēc saucēju balsis tika ignorētas.
 • 12
 • 1
No Maarupes
N
Ak neatrisinaas, nu tad jau protams var vispaar nerisinaat, ka to arii dara nodeviigie 4.maija kolaboranti!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses