Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievijas un Baltkrievijas naftas "karš"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
utt
u
Uz šo brīdi B. ar Krieviju par visu jau ir vienojusies. Krieviju kaitināja B. spekulatīvā darbība. B. pirka naftu par iekšējām pazeminātām cenām. Daļu naftas nepārstrādājot uzreiz pārdeva tālāk par tirgus cenu, daļu pārstrādāja un arī pārdeva tālāk par tirgus cenu. Tāpēc turpmāk B. Krievija pārdos naftu tikai par tirgus cenām, lai pēdejā nespekulētu.
krievu cūkas
k
Vienkārši nevar likt savus kaimiņus mierā. Un tad brīnās par "rusofobiju".
Domu grauds
D
Lukašenko ar Putinu spēlē teātri, kuram scenārijs ir sarakstīts Kremlī. Agri vai vēlu Krievija sev pievienos Baltkrieviju. Tad tā būs jau cita valsts ar citi konstitūciju un Putins atkar varēs pasēdēt prezidenta krēslā.
rekur
r
Nafta un gāze pieder Krievijai. Gribu-dodu. Negribu- nedodu. Cenas arī nosaka Krievija, ja tās ir zem tirgus cenām. Runas, ka mēs nopirksim citur- lētāk ir fantāzijas. Atvešana arī pamatīgi maksā un aizņem laiku. Bezmaksas Naftas Dāvinātāji nav pamanīti.Neko nevar darīt L. nāksies samierināties ar Krieviju. Ģimenes Strīdiņi ar Krieviju Baltkrievijai sanāk katru gadu, bet tas viss, katru reizi noregulējās. Šoreiz būs kā vienmēr.
Pipars
P
Izskatās ka arī pseido sarkanais stūrītis Baltkrievijas izskatā ar Lukašenko priekšgalā var sākt mainīties! Nesenā Pampeo vizītes Baltkrievijā laikā Lukašenko tika norādīts uz zem-amerikāņu Krievijas elites pavājināšanās sekām, kas pēc fakta vairs nedod Lukašenko pilnvērtīgi vest dialogu ar savu saimnieku Amerikas savienotajās valstīs..! Atzīmēšu gan ka līdz šim laikam Lukašenko to visai produktīvi darīja ar Krievijas pro-amerikānisko varas grupējumu palīdzību!... Un vēl bez tā no uz vizīti Baltkrievijā atbraukušā Pompeo puses Lukašenko tika dots rīkojums, ka Lukašenko savas valsts Baltkrievijas problēmu risināšanai nākotnē nāksies kontaktēties pa tiešo ar Putinu!.. Tā kā Baltkrievija neskatoties uz 10 miljonu cilvēku skaita esamību nevar lepoties ar tai priekš suverinitātes nepieciešamo kompetenču daudzumu secinu: Lukašenko ar Pompeo svētību nāksies iet un godbijīgi klanīties Putinam!
sāls
s
Latvieši burtu "o" neizrunā kā "a", Vaņka. Liec to sev aiz auss — vai arī kur citur.
 • 4
 • 1
Pareizaissecinājums
P
Rodas iespaids, ka ir viena lieta, kas būtiski traucē spriest un saprast par Krieviju... mēs "neesam pamanījuši" , ka Krievija nav PSRS. Krievija ir kapitālistiska valsts, ar visu, kas no tam izriet.
korekcija
k
Krievija ir Krievu impērija. Nekas nav mainījies kopš Ivana Briesmīgā laikiem. Nosaukuma mainīšana faktiski neko nemaina.
 • 17
 • 4
antiņa secinājums
a
Resnais Andītis neredz karu tur kur tas ir, bet redz karu tur kur tā nav (kamēr kāda bblv banciņa te nepasūta kādu reklāmrakstu)
 • 9
 • 4
prokurors Vioriks
p
ku kū
Kūdītajs
K
Ja Latvija var veicināt Minskas Maidanu, tad tā ir vēsturiska iespēja.
oskars
o
tu gribi lai Baltkrievija iet Ukrainas celu ? Vini tacu nav stulbi ...
 • 6
 • 20
Tas pats
T
Irlielāmērāticams Tagadēja Kreivija nav PSRS telpa ...protams ir mantojums, bet daudzās jomās viss ir pilnīgi citādi. BY Minska otrajā pasaules karā ļoti cieta un ir saistīta ar Baltiju ģenētiski un vēsturiski. BY ir lielas problēmas un neatkarības atgūšana viņiem nevedas jo viņi nepārdodas amerikāniem, kā to izdarīja Latvijas čekisti!
no Belarusas
n
Krievu imperiālisms "ne proiģjot!".
 • 14
 • 3
Tas pats
T
žurnaļugas atkal pārspīlē lietojot vārdus KARŠ un nez ko :))) augsts līmenis
Irlielāmērāticams
I
ka Krievijai patiesībā tā "PSRS telpa" ir pie pakaļas, galvenais ir ekonomika. Kāpēc barot Lukašenko režīmu?
rudens
r
Pareiza atklāsme! Pie pakaļas mazas ragutiņa sun sirdī mūžīgs pavasar's...
 • 6
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka "argumenti" ir pats pēdējais, kas Tevi interesē.
 • 4
 • 8
interesants izdomājums
i
Uz kādiem argumentiem balstīts izteiktais slēdziens? Krievijai visu laiku "mala zemļi"...
 • 16
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpilnveido atbalsta veidi

Aptuveni divas trešdaļas – 67% – aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ir izjutuši Covid-19 krīzi, bet 29% uzskata, ka viņus šī krīze nav skārusi. To, iepazīstinot ar Vēlētāju gaidu pētījuma rezultātiem...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses