Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Lai darba devēji aktīvāk iesaistītos darbinieku prēmēšanā ar iemaksām pensiju trešajā līmenī, būtiski ir paredzēt nodokļu atvieglojumus par darba devēju iemaksām, situāciju vērtē Latvijas Darba devēju konfederācijas izpilddirektore Līga Meņģelsone

Iespēja piesaistīt un nezaudēt darbiniekus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gribat piesaistīt?
G
Būvējiet nelielus,lētus vienistabas dzīvokļus,kā tas tika darīts jau pirms astoņdesmit un pat vairāk kā pirms simts gadiem! Gan tepat Rīgā,gan Līgatnē ,un citur! Trešais,ceturtais utt.līmeņi ir pārāk iluzori mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē!
No pieredzes
N
Meņģelsones ieskatā ,šāda iespēja ir virsstundu un svētku darba samaksas pakāpeniska samazināšana!
Aplokšņu alga
A
Minimālā alga, visbiežāk, ir saistīta ar "pārējais aploksnē". Un pie diferencētā neapliekamā minimuma tas ir sevišķi izdevīgi.
Medus
M
Normāli darba apstākļi un normāls darba laiks, lai saglabātu darba spējas un vispār dzīvot gribu...atalgojums protams ir svarīgs, bet dzīvē ir arī tādas situācijas, kuras nevar paredzēt likumi, tāpēc arī bezdarbs ir pēdējā izvēle...tuvinieku slimība un daudz citas dzīves situācijas.Mirklīti atcerieties mēs dzīvojam un strādājam,lai rūpētos par tuvāko...nebūsim vagari un soģi
mg
m
Ja man jāizvēlas starp uzņēmumu, kas man šodien un tagad maksā normālu algu, un tādu, kas kaut ko nogulda kaut kādā mistiskā trešajā pensiju līmenī, es tomēr izvēlos to, kas šodien un tagad maksā man lielāku algu. Pat ja starpība ir niecīga, piemēram, 15 eiro. Gadā tie ir 180. Par to var nopirkt jaunus apavus katrai sezonai. Šodien un tagad. Nevis cerēt, ka tad, ja vispār nodzīvos līdz pensijai, tas trešais līmenis nebūs izvazāts, bankrotējis, izformēts, pasludināts par neesošu un dabūs kādu santīmu pie pensijas tad klāt. Tad varbūt man vairs nevajadzēs.
Emma
E
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
Omma
O
Latviešiem nav seksa klubu. Sievietes vai nu meklē partneri līdz kapa malai vai vēlās noslaukt kādu eiru. Veči , lielie drāzēji , labprātak pasit dūrē pie datora...
  • 9
  • 2
Mazliet stulbi > Tiešām var
M
Pirmkārt, JKP nepiedāvā 500 euro neapliekamo minimumu, bet tikai vienu tā robežu, savukārt otru atstājo nulles līmenī. Otrkārt, neapliekamais minimums, pretēji plaši tiražētajiem mītiem, nevis mazina nevienlīdzību, bet pat palielina to starp mājsaimniecībām ar bērniem (augstāks nabadzības risks) un bez bērniem. Treškārt, diferencēts neapliekamais minimums (DNM) dod priekšrocības lētā darbaspēka (zemo algu) un aplokšņu algu ekonomikai. Ceturtkārt, tas būtiski apgrūtina legālo nodokļu konkurētspēju pret aplokšņu algu maksātājiem. Piektkārt, tas nenormāli apgrūtina ekonomikas pāreju uz augstākas pievienotās vērtības un augstāka atalgojuma ekonomiku.
>:-)
&
Kādas muļķības viņa gvelž? Šausmas !
slimība, garīga
s
Tas, ko nesaku es, parasti ir muļķības.
  • 2
  • 2
Tiešām var
T
maksājiet normālas algas un veiciniet normālas arodbiedrības. Valsts par palīdzēt ar neapliekamo minimuma celšanu uz JKP piedāvāto eur 500.
Aplokšņu alga
A
Minimālā alga, visbiežāk, ir saistīta ar "pārējais aploksnē". Un pie diferencētā neapliekamā minimuma tas ir sevišķi izdevīgi.
  • 1
  • 1
Aplokšņu alga
A
Minimālā alga, visbiežāk, ir saistīta ar "pārējais aploksnē". Un pie diferencētā neapliekamā minimuma tas ir sevišķi izdevīgi.
  • 1
  • 0
Var
V
Nezinu nevienu, kurš saņemtu zem staba uz rokas. minimalā ir tikai krieveļu vergiem.
  • 1
  • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Plānā – 10 000 jaunu darbvietu(5)

Turpmāko piecu gadu laikā Latvijā radīt 10 000 jaunu darbvietu starptautisko biznesa pakalpojumu nozarē – šāda apņemšanās 2018. gadā tika ierakstīta sadarbības memorandā, ko kopīgi parakstīja šīs no...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses