Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Konferencē nākamnedēļ diskutēs par iespējām izvairīties no mājokļu pieejamības krīzes Rīgā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nata
N
Reāli jāiesaista bankas, pašvaldības, jāatrisina cenu nenormālā politika! JĀSTRĀDĀ, nevis jādiskutē. Diskutējat jau 30.to gadu. Sāciet reāli strādāt!
Arhitekte
A
Piektdien bija konference "Architecture of Migration" . Vai kāds to vairs atceras, ieskaitot organizatorus? Vai dzird atsauksmes ? Vai ši konference atstās kādas pēdas sabiedrības apziņā? Un vai šo nākamo konferenci kāds atcerēsies nākamajā dienā?
Jānis K.
J
Vēl ik pa brīdim ir tās konferences , ko organizē būvnieku padome vai lauksaimniecības atbalsta dienests- ilgtspējība, inovācija utt. Princips tāds- 1. mēs gada sākumā uzrakstām projektu; 2. attiecīgā ministrija ( šajā gadījumā- Ekonomikas vai Zemkopības ) vai VKKF piešķīr līdzekļus; 3. Organizatori organizē, organizatoriem tā ir nozīmīga ienākumu daļa 4. diemžēl šiem pasākumiem ir vāja publicitāte un zems apmeklējums, jo galvenās lietas - noorganizēt un saņemt apmaksu,- ir izdarītas, un apmeklējums un atsauksmes nav būtiskākais
  • 3
  • 0
Dana
D
Var būvēt mazus dzīvoklīšus 15 vai 20 kV.m., kā pašvaldības.dzīvoklus , nebūs konkurenti komercdzīvokļiem , var arī kopmītnes jeb pašvaldības hosteļus .
VVZ
V
Tā visa ir tukša muldēšana. Rīgā dzīvo 52% Latvijas iedzīvotāju. Krietna daļa atbēguši no reģioniem, un tā ir tikai oficiālā statistika. Kam vietas Rīgā nepietiek, tie emigrē. Dzīvokļus var būvēt bezgalīgi- līdz brīdim, kad reģioni būs pilnīgi tukši, un līdz tam viss ir bezjēdzīgi- visādi forumi, lampas un tukšmuldēšanas konferences.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses