Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Konferences

Septembra beigās Rīgā notiks nebijuša mēroga starptautiska enerģētikas konference

Šī gada 23. un 24. septembrī Rīgā, piedaloties 39 ekspertiem no 22 valstīm, notiks Latvijā vēl nebijuša mēroga Enerģētikas regulatoru reģionālās asociācijas (ERRA) rīkotā 18. starptautiskā konference. Tajā tiks runāts par lielajām pārmaiņām elektroenerģijas un dabasgāzes nozarē pasaulē un Baltijas reģionā. Starptautiskos ekspertus Latvijā uzņems ERRA biedrs Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

Konferences atspoguļo uzņēmuma vērtības un jaudu

"Mūsdienu iespēju pasaulē konferences vairs nav tikai kopā sanākšana, lai apmainītos ar informāciju. Veiksmīga galarezultāta pamatkomponente ir pasākuma dalībnieka sajūtas un spilgti iespaidi, lai klients atcerētos šo notikumu," norāda pilna servisa pasākumu aģentūras EventAgency.lv valdes loceklis un konferenču organizators Ilmārs Šukjurovs.

Biznesa tūrists tērē ap 566 eiro dienā

Lai gan darījumu tūrisms mūsu valstī veiksmīgi attīstās, tomēr joprojām pastāv gadiem ilgi neatrisinātā problēma – Rīgā nav vērienīgām, starptautiskām konferencēm piemērotu telpu, turklāt šādu telpu nav arī citur Latvijā. To atzīst gan Ekonomikas ministrijas (EM), gan tūrisma nozares pārstāvji.

Liepājā notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja

Šā gada 19. oktobrī, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars ar Tele2 atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja, uz kuru aicināti vairāk nekā 1000 valsts pārvaldes un pašvaldību vadības pārstāvji no visas Latvijas. Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru līderi un profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot iestādes kopējo tēlu sabiedrībā.

Ir interese par pieejamo atbalstu

Patlaban tūrisma industrijā kopumā "vērojamas vairākas tendences, kas ietekmē arī darījuma tūrisma attīstību, – attīstās ilgtspējīgs tūrisms, pieaug tehnoloģiju pieejamība, palielinās ceļotāju mobilitāte. Darījumu tūrisms kļūst arvien globālāks un vienlaikus – lokālāks.

Aicina reģistrēties konferences Cilvēkfaktors tiešraidei

Piektdien, 16. martā Vidzemes koncertzālē Cēsis notiks jau otrā nākotnes izaicinājumu konference Cilvēkfaktors, kas tapusi sadarbībā ar TELE2. Klātienē to vēros 700 dalībnieki, taču visiem interesentiem būs iespēja to vērot interneta tiešraidē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide