Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pilsētas

Pasaulē dārgāko pilsētu topā trīs līderes

Pirmo reizi pēdējo vairāk nekā 30 gadu laikā pasaulē dārgāko pilsētu topa pirmo vietu vienlaicīgi dala trīs pilsētas - Parīze, Singapūra un Honkonga, liecina mediju grupas Economist Group pētījumu un analītikas struktūrvienības Economist Intelligence Unit (EIU) veiktais pētījums.

Turīgākie Latvijas pilsētu un novadu mēri

Nedēļu pirms pašvaldību vēlēšanām Sestdiena ieskatās visu 119 Latvijas pilsētu un novadu vadītāju makos, lai saprastu, cik lielu materiālo gandarījumu nodrošina darbs pašvaldības nodokļu maksātāju labā.

SPRK: Siltuma tarifi šogad sāks izlīdzināties

Pagājušajā gadā Latvijā siltumenerģijas tarifi sasniedza visu laiku augstāko līmeni, un daudzi iedzīvotāji bažījas, vai šī tendence turpināsies arī 2013.gadā.

Sprūdžs: Esmu aizskāris apjomīgas saimnieciskas intereses

Nevēlēšanās strādāt pašvaldību saimnieku interesēs un atsevišķu pašvaldību vadītājiem neērtās reformas ir vienīgais patiesais iemesls, kāpēc no Latvijas Lielo pilsētu apvienības (LLPA) puses izskan demisijas pieprasījums, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP).

Kučinskis: Mati stāvus ceļas, iedomājoties, kāds būs Sprūdža plāns

Padarīs atkritumu izvešanu iedzīvotājiem dārgāku, apgrūtinās pašvaldību darbu, sagraus apsaimniekošanas sistēmu, kas pakāpeniski veidota piecpadsmit gadus - tādas būs sekas, ja valdība aizies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža sagatavotā lēmuma pavadā.

Pasaules pilsētās briest atkritumu lielkrīze

Atkritumu apsaimniekošana jau tuvākajā nākotnē draud kļūt par biedējošāko problēmu pasaules urbānajā sabiedrībā. Atkritumu kalni aug straujāk, nekā domāts, un nespēja ar tiem tikt galā iezīmē briestošu «atkritumu krīzi», kas pielīdzināma klimata pārmaiņu radīto problēmu apmēriem, brīdinājusi Pasaules Banka (PB).

VARAM apstiprina pilsētu attīstības projektus 152 mlj. latu apmērā

Pilsētu ekonomiskās izaugsmes veicināšanai, iedzīvotāju dzīves līmeņa un dzīves kvalitātes paaugstināšanai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir apstiprinājusi 32 pilsētu attīstības projektus par 152 miljoniem latu, portālu Diena.lv informēja VARAM pārstāve Linda Tilta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide