Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kompromisus meklējot. Saruna ar meža īpašnieku pārstāvi Aigu Grasmani

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Elvis whyte
E
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo tas ir finansiāli nojaukts, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializācijā, kas specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar e-pastu: [email protected] vai whatsapp +2347083629144
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
šovakar Dienā atkal >russ-fašisto ?
nu nu
n
kamer tiks izlaupiti Latvijas mezi ar surogatsaimnieku saimniekosanas teoriju dogmu palidzibu ....
Pravietisnejaukais
P
Dieva Vārds skaidri un nepārprotami norāda, ka daba ir cilvēkam, nevis cilvēks dabai. Ainava -tas ir labi, retās vabolītes-tas ir labi, bet, ja vergosim mistiskiem priekšstatiem par "Zaļo Pasauli" , drīz vien izrādīsies, ka cilvēkam tur vairs nav vietas. Tā ir Sātana viltība, lai cik neticami arī neizklausītos.
Pravietisnejaukais>Anna
P
Pēc Tava sacītā iznāk, ka Dievs ir melis... zini, šo pat boļševiku poļitruki neatļāvās daudzināt.
  • 1
  • 0
Anna2
A
Tās nu gan ir blēņas. Cilvēks ir dabas daļa, tās auklējums. Un cilvēkam ir atbildīgi, sargājoši, saprātīgi jāattiecas pret dabu. Pretēju piemēru pēdējos gadsimtos ir lērums: nesaprātīgas saimniekošanas iznākumā rodas neauglīgi tuksneši mežu un aramzemes apkārtnē, mainās ūdeņu līmenis virs- un apakšzemē, notiek citas nevajadzīgas, bet bieži arī kaitīgas un draudīgas lietas. Daba - tā vai citādi - izdzīvos, ko nevar droši apgalvot par civilizācijām.
  • 4
  • 2
Taisnība
T
Latvijas ainavai nav advokāta.
Irlielāmērāticams>neo
I
ka piederēt var šādi. Vecā tēva tēvs, kalpodams Pēterburgā par zirgkopi (veterināru), ir iekrājis nedaudz naudas un nopircis astoņus hektārus smilšainas zemes, kuras auglību raksturo neoficiālais nosaukums "Nāvsleja". Bet priedes, priedes tur aug... . Nu lūk, mazmazdēlam šo zemes pleķi ir izdevies atgūt un tagad viņam tas "pieder". Bet mežsargs pasaka - tevi var sodīt tikai par to vien, ja tevi sastaps mežā ar zāģi rokā! Ja Tev , Neo, nepieder nekas vairāk par kaktusu , tad šo situāciju saprast nav viegli. Bet , Tu mēģini, Tevi es saprotu...! PS. Un esi drošs, ja kādi inspektori atradīs manā mežā "brīnumzālīti", tad nākošreiz viņi to vairs neatradīs ne ar uguni!
Un vēl, neo,
U
es aizmirsu piemetināt, ka šo, par zelta rubļiem nopirkto badīgo zemes pleķīti, vectēvs un vecmāmiņa ir nopirkuši otru reizi ar savu bezmaksas darbu kolhoza laukos.
  • 11
  • 0
neo
n
Kā vienai personai var piederēt mežs vai kalns vai ezers? Vai jūra? Vai mēs arī uz jūru reiz skatīsimies kā uz dobi, kurā var sēt un ievākt ražu? Ļoti merkantils raksts kas tikai apliecina ka alkatība aizmiglo prātu.
Labvakar
L
Latvija.
  • 0
  • 0
Īpašnieks
Ī
Ja var piederēt zeme, var piederēt arī mežs, kalns, upe, ezers utt. Par jūru pagaidām nav dzirdēts Eiropā.
  • 8
  • 2
Juridičeskijs
J
Kamēr valsts meža dienesta darbinieki bez īpašnieka ziņas staigās pa privāto mežu kā pa savu pagalmu - nekāda sadarbība nav iespējama.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pavasara darbi mežā

Ik pavasari a/s Latvijas valsts meži mežkopju dienaskārtībā ir trīs aktuālākie darbi – jaunu koku stādīšana, cīņa ar atkritumiem dabā un mežu ugunsdrošības uzturēšana.

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena