Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Apzināties savu vietu un savu rīcību dabā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mark Roccabruna
M
Paziņojums, kas varētu būt ieinteresēts, vai jums ir nepieciešams bizness / personas aizdevumi? Mēs piedāvājam kredītu ar 3% procentu likmi, ja vēlaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pastu: markroccabruna35@gmail.com. hipotēku kredīts, individuālais aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, biznesa aizdevums Lai iegūtu informāciju, sazinieties ar: e-pastu: markroccabruna35@gmail.com
Davila
D
Labdien, Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma LYSE man deva aizdevumu 50000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, pateicoties tai, es tagad mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts : lysemarie3@gmail.com
Artūrs
A
Jā, labāk būtu piestāvējis foto ar kādu bārdainu mežsargu vai ar jauniešiem-entuziastiem, kas novāc mežā pamestus atkritumus. Grūti saprast kāpēc šāds foto šādā vidē. Raksta būtība gan no tā nemainās, tikai uztveramība. Vides SOS darbojas efektīvi!
Andris Zariņš
A
Droši vien man sejā ir redzams zīmogs no militārās "karjeras" laikiem ! :D Domāju tas ir stereotips, ka visi vides aizstāvji ir garmataini hipiji ar apgarotiem skatieniem.
Kaspars
K
Varbūt esmu stereotipisks, bet šie tipi nu nekādi neatgādina dabas draugus.
starp citu
s
Mednieki un meža cirtēji bija pirmie dabas draugi, jo saprata - šodien no dabas var ņem tikai tik, lai paliktu ko ņemt arī vēlāk.
  • 2
  • 1
esi gan
e
Kādiem tad būtu jābūt dabas draugiem? Piketētājiem ar pārgrieztām acīm?
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai OIK atcels līdz 31. martam?

Kopā nobalsojuši: 3803


Aktuāli


Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena