Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Dzīvei bez atkritumiem ir vairāki ieguvumi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jautājums
J
Kāpēc visi šie rakstā pieminētie AKTĪVISTI tagad runā par "plastmasas maisiņiem", nevis par EKOLOĢISKO KATASTROFU JŪRMALĀ, kur acīmredzami tika nelikumīgi uzglabāti, sadedzināti kaitīgie atkritumi? Kāpēc es visus šos eko,vides, cirka dzīvniekmīļu un pārējos budžeta/eiropas naudas apguvējaktīvistus neredzu gājienā/piketā pie tiem sadegušajiem atkritumu kalniem?
PropogandaiNĒ
P
Vispār jau izskatās, ka Arnicānu pārim ir auduma maisiņu bizness, savukārt pārējiem raksta varoņiem tas ir maizes darbs, kāpēc šis raksts nav sadaļā APMAKSĀTA REKLĀMA?
totālo melu kampaņa
t
Tālāk. Kur idejiskie atkritumu nīdēji liek izlādētās baterijas? Ko? Es ceru, ka jūs nesāksiet melot, ka paši mājās izgatavojat mūžīgas baterijas? Tāpat ceru, ka neesat ierakstījuši ļaunajios aizliedzamajos produktos datorpeli, kabatas lukturīti un citas ierīces, kuras bez baterijām nedarbojas? Tātad atkritumi jums ir, tātad jūs melojat, kas arī bija jāpierāda!
totālo melu kampaņa
t
Vēl tālāk - vēl jautrāk. Elektroniskajām ierīcēm, kuras jūs droši vien lietojat, ir garantijas laiks, tātad šīs ierīces bojājas. Kur jūs liekat vecos, tālakai lietošanai nederīgos datorus un mobilos telefonus un to baterijas?
 • 4
 • 3
totālo melu kampaņa
t
Pārejot uz totalitāro atkritumu nīdēju ideoloģiju, ''samazināt izmaksas par 40 procentiem'' nekādi nav iespējams, pat ja melīgie ekofašisti izmisīgi cenšas pierādīt pretējo. Kafija, kuru jūs benzīntankā ielejat tur piedāvātajā traukā, nav 40 procentus dārgāka par kafiju, kuru jūs lejat speciāli mednieku veikalā pirktā krūzītē - jo ir vajadzīga krūzīte, kas nesaplīst, bet arī nededzina pirkstus. Tieši otrādi, katram ekofašistam ir jānopērk sava krūzīte, tātad izmaksas palielinās. Aizstājot vienreiz lietojamos plastmasas maisiņus ar līdzi nesamajiem, arī nekāda 40 procentu ekonomija neiznāk, jo maisiņu cena neveido 40 procentus no kopējās pirkumu cenas.
un
u
... visticamāk, šāda krūzīte ir izgatavota no briesmīgās, ļaunās plastmasas!
 • 5
 • 3
ekofašistu terors
e
Tagad nu tik būs, nu tik aizliegs tirgot maisiņus pludmales tuvumā. Tātad cūkmens aizbrauks drusku tālāk, sapirks maisiņus tur, ieradīsies pludmalē - pie jūras taču nebūs komandanta patruļu, kas atklās ugni uz maisiņu nesējiem - un cūkosies tālāk, pie tam vēl braucot uz veikalu un no tā radīs papildus CO2 emisiju.
kāpēc Patriks Mūrs
k
pameta organizāciju ''Greenpeace''? Tāpēc, ka šajā organizācijā zinātniekus aizstāja politiski angažēti bļāvēji bez vajadzīgās izglītības, argumentus un pamatojumu - iebiedēšana un reālus pasākumus - naida kampaņas! Šodien ''Greenpeace'' ir teroristu organizācija! Ir tādi termini ''ekofašisms'' un ''rekoterorisms'', ja kds nebija dzirdējis, Ja neticiet, pārbaudiet. Karotāji pret atkritumiem un viņu pavadā ejošie fanātiķi ir uz tā pasa ceļa!
Kāpēc piens, kefīrs,
K
limonāde, alus, minerālūdens, krējums vairs netiek pildīts stikla pudelēs, bet gan plastmasā, un kāpēc tieši par to netiek rakstīts? Vai par plastmasas pudelēm, kas maksā reizēm dārgāk kā saturs, netiek iegūta pasakaina peļņa?
cenzorelim rokudzelžus
c
Stikla pudeli var izmest tiikpat viegli kā plastmasas, un vēl sasist. Var pēc stikla trauka iztukšošanas - tad gan traukā jābūt alkoholam - sarīkot tuvcīņas treniņu ''aizsardzība pret uzbrukumu ar sasistu pudeli''. Neviena plastmasas pudele nemaksā dārgāk nekā saturs un nekāda fantastiska peļņa no plastmasas trauku pārdošanas nav novērota - fantastisku peļņu dod ieroči, narkotikas un pornogrāfija.
 • 4
 • 4
jols
j
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
Malvis
M
Dzīve bez atkritumiem būtu brīnišķa, un kas gan nekaitētu, ja cilvēku vairs nedirstu un nemīztu, bet ja viss cilvēkā pārvērstos DERĪGĀ masā. Un, kas vainīgs, ka Latvija (tīšā prātā) neievieš taras nodošanas sistēmu, bet APZINĀTI piedraņķē valsti? Kā rādīja TV, tā nedara NEKUR, - vienīgi Latvijā, un tad nu raud krokodila asaras.
fantazētājs
f
Vidi piesārņo ne jau valsts, bet cūkmeni. Tā kā audzināt cūkmenus ir pārāk sarežģīti, atliek pietekt karu iedzīvotājiem un terorizēt viņus ar PSRS pārpalikumiem - sestdienas talkām - un ekofašisma propagandu. Nekas, ekofašisti. Es kā PSRS laikos dzīvojis pret propagandu esmu imūns! Starp citu, dabā neko neizmetu, tā ka jūsu histērisko klaigāšanu atļaušos ignorēt - tā neattiecas uz mani!
 • 2
 • 1
ekofašisma trakošana
e
Treškārt, Staļina un Hitlera karavīri - tāpat kā visu pārējo valstu - lauka apstākļos nēsāja mantu maisu, kurā atradās katliņš, karote, krūzīte, pie jostas piekāra ūdens blašķi utt. Tāpēc ka lauka apstākļos nav ne restorānvagonu, ne autoveikalu, visu savu nēsā līdzi pats. BET pat Staļina un Hitlera civiliedzīvotājiem nebija obligātā iepirkumu maisiņa, obligātās pudeles, krūzītes utt.
Kas tās par muļķībām?
K
PSRS laikos plastmasa tika pielietota ļoti ierobežoti, jo praktiski piens, limonāde, alus, vīns, degvīns tika ražots tikai stikla tarā, ko varēja nodot taras punktos, un pircējam NEBIJA par taru jāmaksā. Veikalos bija lielie papīra ruļļi, un viss - konfektes, cepumi, kūkas, pat biezpiens tika ielikts papīra tūtēs. Savukārt, cukuram, olām u.t.t. bija papīra maisiņi. Cilvēkiem bija somas, tīkliņi, kur viss arī tika ievietots. NU VAINĪGIE IZRĀDĀS PIRCĒJI, lai gan viss - pat cepumi, piens, olas, gurķi u.t.t.jau rūpnīcā tiek plastmasā iefasēts. Vai tad Ieva Štāle to nezin, un ir galīgi prātu zaudējusi? Kas vainīgs, ka papīrs aizstāts ar plastmasu? NE TAČU PIRCĒJI.
melim komunistelim
m
Tā kā cilvēks nepirka degvīnu atsevišķi no pudeles, bet kopā ar taru :D tad pudelei un tarai bija viena kopīga cena - tieši tāpat kā tagad. Vai visi komunisteļi ir tik stulbi kā tu?
 • 2
 • 1
cenzoreli kamerā, rokudzelžos
c
Pastāsti, pamuļķi, kā tad ieteiksi iesaiņot un pārvadāt produktus un kā nest tos mājās? Iebērt kravas mašīnā, veikalā izbērt kaudzē uz plaukta un nest mājās kabatā? Ir vajadzīgs kaut kāds iesaiņojums, kas nesaplīsīs! Varianti - papīrs ātri plīst, neder; metāls varētu būt dārgāks un arī nav dieva dāvana, ja to pamet mežā! Tātad atliek plastmasa, pamuļķi ekofašist! Tālāk. Depozītu sistēma PSRS variantā bija ņirgāšanās par patērētāju - rindās varēja nostāvēt visu vakaru - un nevienā valstī nav tā, ka pilnīgi visi šo sistēmu izmanto. Ja par tukšo trauku var dabūt pāris centus, ar kuriem tāpat neko neiesāksi, tad vieglāk ir to iemest konteinerā, ko visi arī dara. Tālāk, pamuļķi kvekšķi. Mežā konteinera nav, tātad cūkmens, lai nepūlētos izēstos traukus vest atpakaļ kaut vai līdz tuvākajam konteineram, tos turpat arī pametīs. Esi zaudējis strīdu kā pēdējais pamuļķis ar maksimālu kaunu, pamuļķi komunistu pārpalikum!
 • 2
 • 2
cenzoreli kamerā, rokudzelžos
c
Tēmu komentēt nespējīgajam pamuļķim spītnieciņam analfabētam - plastmasas trauki neplīst pat tad, ja tos speciāli cenšas saplēst! Tāpēc arī ir aizstājuši plīstošās tūtiņas un stilka burkas, komunisteli padomju sistēmas pārpalikum! Tas pirmkārt. Otrkārt, neviens ekofašisma propagandons tā arī nav paskaidrojis, tieši ar ko plastmasas tara ir ''kaitīga'' vai kāpēc dabā pamesta stikla pudele, kas var ļoti veiksmīgi saplīst un kļūt par mazjaudas kājnieku mīnu, būtu nekaitīgāka. Tas pats jautājums par metāla kannām, kuras atverot paliek asas malas. Nav ko atbildēt? Pamuļķi apskati spogulī!
 • 2
 • 3
Pamuļķi!
P
Plīst visi trauki, gan veikalos, gan tie, kas mājās. Tāpēc tie nav JĀSIT un kā rokas granātas jāpielieto. Iet runa par to, ka jāaizliedz pienu iepildīt kaitīgā plastmasas iepakojumā, un ka jāievieš depozīta sistēma. Tikai tas var valsti pasargāt no visām tām problēmām, kas rakstā minētas. Jo plastmasā rūpnīcas iesaiņo VISU - gan pienu, gan maizi, gan zivis, gan galu, gan dārzeņus, un kāda nozīmē vienam maisam, ar ko cilvēks nes mājās veselu kaudzi jau fabrikā iesaiņotus produktus?
 • 3
 • 4
ekofašisma muļķības
e
Vai varbūt plānot iziešanu no mājas kā specvienības reidu - veikalā iet neplānoju, tātad maisiņu atstāšu mājās, bet apstāšos benzīntankā padzert kafiju, tātad obligāti jānēsā krūzīte? Vēl tālāk. Keramikas krūzītēm ir nejauka īpašība plīst, tātad atkal, ak šausmas, jālieto ļaunā plastmasa!!!
 • 3
 • 4
ekofašisma muļķības
e
Stikla tara ir vēl briesmīgāka tajā ziņā, ka stikla taru var sasist. Mazjaudas rokas granāta, ar kuru ir praktiski nav neiespējams nogalināt, toties ļoti viegli ievainot. Kriminālās un puskriminālās aprindās pastāvēja pat ierocis ''rozīte'', ko izgatavoja, sasitot stikla pudeli. Ar plastmasas pudeli vimaz nav iespējams sagriezties! Tālāk. Konservi metāla bundžās - kurām pēc atvēršanas tāpat ir asas malas - metāla folijas utt. Vēl tālāk. Pārnēsāt olas papīra maisiņā ir ļoti neērti un bīstami, jo jūs riskējat pārnest mājās jau gatavu omleti un sabiedriskajā transportā nez vai kāds klausīsies jūsu izmisuma kliedzienus ''Nespiediet manas olas!'' - stāsts iz dzīves, tikai kliedzēja bija sieviete :D Papīra maisiņam ir arī tāds trūkums, ka tas salīdzinoši viegli plīst un tad jūs esat palikuši gan bez naudas, gan bez preces. Vēl tālāk. Vai pavēlēsiet cilvēkam obligāti nēsāt līdzi iepirkumu maisiņu vai somu?
 • 3
 • 3
ekofašisma propaganda
e
Otrkārt, maksas pieprasīšana par plastmasas maisiņu ir tīrākais liekulības šovs, jo plastmasas maisiņš pēc piespiedu nodevas iekasēšanas nekļūst videi draudzīgāks.
Tieši tā.
T
Ieva Štālei, izrādās, sūdi smadzeņu vietā, jo viņa nespēj aptvert, ka SAMAKSĀTS maisiņš vidi piesārņo ne sliktāk, kā bezmaksas. Bez tam, pirms 5-6 gadiem jau ieviesa maksas maisiņu sistēmu, lai varētu ražot maisiņus, kas videi NEKAITĪGI. Jeb to neviens vairs NEATCERAS?
 • 6
 • 0
ekofašisma propaganda
e
Tātad, tā kā esam nespējīgi karot ar cūkmeniem, kas izmētā plastmasas maisiņus, tad karosim ar sabiedrībum, izvēršot propagandas kampaņu pret maisiņiem un propagandējot absurdu ''dzīvi bez atkritumiem''. Pirmkārt, pat ja cūkmenam atņems plastmasas maisiņu, viņš joprojām pametīs vidē ļoti daudz plastmasas izstrādājumu - vienreizējās lietošanas traukus, pārtikas iesaiņojumu utt. Es ceru, jūs neieteiksiet aizliegt salātu iesaiņojumu un izbērt salātus kaudzē uz plaukta, bet mājās nest saujā?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sajust Veclaicenes burvību

Pirms gada Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidū, Alūksnes un Apes novadā, tika atklātas piecas dabas atpūtas mājas. Nesen mēs ar ģimeni devāmies nedēļas nogali pavadīt vienā no mājām, kas atr...

Tērvetes dabas parks – vienmēr attīstībā

Svaigs gaiss, dabas klātbūtne un sportiskas, kā arī izzinošas aktivitātes visai ģimenei, turklāt estētiskā un labiekārtotā vidē, kas nemitīgi attīstās, aizvien piedāvājot ko jaunu, – tas izklausās pē...

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena