Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ašeradens: Nepieciešama plaša diskusija par veselības aprūpes finansēšanas modeli nākotnē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Janovilcina,cik iespējams
J
Ašeradeniem vajadzīga nevis plaša,bet gan gara diskusija!
Viennozīmīgi
V
Sekosim Briseles piemēram un ieviesīsim Beļģijas modeli!
Aktuāls jautājums
A
Vai Veselības ministrijas milzīgās gada prēmijas šogad būs arī mediķiem?
Domu sapratu
D
Nākotnē,kad būsim sasnieguši Ziemeļeiropas valstu labklājību,ieviesuši bezmaksas augstāko izglītību visiem ES valstu studentiem un pensiju fondu,atcēluši OIK,abonentmaksas komunālajiem pakalpojumiem un NĪN ģimenes vienīgajam mājoklim un samazinājuši PVN pārtikai līdz 12%!
Cik gadus diskutēsim šoreiz?
C
Par progresīvo nodokli mūsu politiķi sāka diskutēt 2009.gada novembrī! Bet arī tikai tāpēc,ka starptautisko kreditoru galvenie iebildumi bija pret IIN neapliekamā minimuma pazaemināšanu.Tā vietā viņi piedāvāja piemērot IIN progresīvo likmi. Skat.Ģ.Zvirbulis:"Deputāti gatavi diskutēt par progresīvo nodokli",LA,6.novembreis 2009.
melnais humors
m
Lai varētu uzsākt jebkādu diskusiju, vispirms būtu lietderīgi dekapitēt, t.i., giljotinēt visus kādreizējās Vienotības un arī Jaunās Vienotības biedrus.
tādi esam
t
Vai tad tieši JV, piekāpjoties Viņķeles prasībām, nenoraka obligāto veselības apdrošināšanu, kas sekmīgi darbojas kaimiņvalstīs?
Dimba
D
Tā, kā jau 25 gadi, kopš Nano Požarnovs no Rīgas satiksmes iesāka reformēt medicīnu. Toreiz viņš bija caurbiris ķirurgs, tāpat, kā pašlaik ķeris. Varbūt tomēr pietiks reformēt, bet gan apstāties un uzprasīt, ko ta jūs, plānprātiņi, nu tagad esat sareformējuši?
VVZ
V
Ir nepieciešama plaša jenotsuņu padzīšana.
Štrunts pa bitēm ...
Š
Labāk atjaunosim kaut kad nākotnē diskusiju par OIK.
pāris jautājumu
p
Kad iestāsies šī plašās diskusijas nākotne un cik ilgi nākotnē tā ilgs? Vai turpat 30 gadu pieredze neko nav vērta, lai izstrādātu jaunu veselības aprūpes finansēšanas modeli?
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Jo plašākas diskusijas, jo šaurāki risinājumi !!!!!!!!!!!!!!!
melnais humors
m
Franči saka: jo plašākas diskusijas, jo lielāka iespēja, ka viss paliks pa vecam.
  • 3
  • 0
diskusija
d
Diskusija ir vajadzīga, bet pēc šīs Saeimas patriekšnas. Diskusija ir vajadzīga arī par bezjēdzīgi izšķiestajiem militārajiem izdevumiem!!! 660 milj. !!!
Ja es pareizi saprotu
J
Ziemeļeiropas valstīs,kuru labklājību mēs gribam sasniegt,nav,ne tāda diferencētā minimuma,ne 21% PVN likmes pārtikai,ne pat atsevišķas veselības ministrijas un pat ienākuma nodokļa likmes miljonāriem ir divarpus reizes lielākas!
Bez tam
B
Izdiskutēt vajadzētu arī,kas ir svarīgāks: ceļi,tilti,bērnudārzi,obligātā veselibas apdrošināšana,mediķu,skolotāju un zinātnieku algas vai akustiskā koncerzāle un seškārtīga partiju finansēšana!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē