Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Elksniņš: Saskaņai ir visas iespējas mainīties un kļūt vēl spēcīgākai

Gaidāmā partijas Saskaņas kongresa ietvaros, kas notiks šo sestdien, 26.oktobrī, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs un partijas valdes loceklis Andrejs Elksniņš, atbildot un žurnālistu jautājumiem, norādīja, ka Saskaņai ir visas iespējas mainīties un ka viņš neplāno partiju pamest.

"Pašreizējā valsts politiskā piedāvājuma ietvarā Saskaņa ir vienīgā politiskā partija, kas atbalsta sociāldemokrātiskās vērtības un nedala cilvēkus pēc nacionālās piederības. Ir pašsaprotami, ka par tās vājumu sapņo jebkurš skaidri domājošs nacionālists vai liberālis, un diemžēl ieročus cīņai esam tiem sagādājuši paši.

Notiekošie procesi Rīgas domē partiju ir vājinājuši gan no ārienes, gan arī iekšienē. Pārvarēt šo slimību ir iespējams tikai mainoties, citādi, sagādāsim lielu prieku tiem nespējniekiem, kuri solījuši algas ārstiem un skolotājiem, bet rezultātā atņēma naudu bērnu pusdienām, novirzot partijām un ministru algām. Šī ir lieliska mācība mums visiem.

Izmaiņas jau notiek Daugavpilī un tām ir nepieciešamas gan jaunas sabiedriskās kustības, gan jaunu politiski aktīvu iedzīvotāju platformas izveide. Otrās pēc lieluma valstī pilsētas attīstībai tā ir svarīgākā prasība, taču būvēt šo saskaņu ar pretnostatīšanu Saskaņai - graus šo ideju.

Saskaņas vadību būtu jāuzņemas cilvēkam ar pieredzi kardinālas reorganizācijas īstenošanai un reģionu lomas stiprināšanai partijā. Protams, tas ir iespējams vienīgi atgriežoties pie Saskaņas vērtībām, kuras mani uzrunāja vēl 2011.gadā," norādīja Elksniņš.

Top komentāri

Makss fon Himelštoss
M
Tas nekad nenotiks, jo Kuzjas un Mura zēnības laupīšanas lāsts kā Damokla zobens karājas virs Ušakova un visas Saskaņas. Saskaņa no tā var atbrīvoties, upurējot Ušakova nēzdodziņu skābētu gurķu burkai par vāciņu.
Bobs
B
Rīgu izsaimniekoja, tagad kārta Daugavpilij un Rēzeknei. Tik sekla populistu partija Latvijas vēsturē nav bijusi. Attīstības nav, bet pie partija pie varas paliek, jo visu budžetu iztērē bezmaksas transportam. 130 miljonus gadā izšķērdē
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
"skaidri domājošs nacionālists" ... kur tādus var sastapt?????????????
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Citādi nevar? Caur tiesu!(4)

Satversmes tiesa atzinusi, ka norma, kas nosaka valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru, neatbilst Satversmei. Tas ir pāris nedēļu pēc tam, kad norma, kas nosaka garantēto minimālo ienākumu lī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē