Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Andrejs Elksniņš

Elksniņš: Saskaņai ir visas iespējas mainīties un kļūt vēl spēcīgākai

Gaidāmā partijas Saskaņas kongresa ietvaros, kas notiks šo sestdien, 26.oktobrī, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs un partijas valdes loceklis Andrejs Elksniņš, atbildot un žurnālistu jautājumiem, norādīja, ka Saskaņai ir visas iespējas mainīties un ka viņš neplāno partiju pamest.

Elksniņš komentē Eigima aizturēšanu

Daugavpils mēra amatu Rihards Eigims (Mūsu partija) zaudējis tieši savu koruptīvo darbību dēļ, aģentūrai LETA pauda pašreizējais pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).

Par Elksniņa pirmo vietnieku kļuvis Lāčplēsis

Ceturtdien par Daugavpils mēra Andreja Elksniņa (S) pirmo vietnieku ievēlēts bijušais domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) un vicemēru skaits palielināts līdz trim.

Elksniņš biedrību sola veidot rudenī

Lielās partijas reģionālajām problēmām pievēršas visai nosacīti, un iedzīvotāji tās vērtē kā attālinātas, savukārt daugavpilieši esot kļuvuši aktīvāki un ieinteresēti ietekmēt procesus pilsētā. Tas vairojis pārliecību, ka Daugavpilī nepieciešams jauns reģionāls politisks spēks, tā savu ideju skaidro Latvijas otras lielākās pilsētas mērs Andrejs Elksniņš (Saskaņa).

Daugavpils mērs Elksniņš pērn nopelnījis 4487 eiro

Tagadējais Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš (Saskaņa) 2018.gadā par deputāta pienākumu pildīšanu nopelnījis 4487 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Elksniņš pieprasīs pamatot viņa pārmeklēšanu lidostā

Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (Saskaņa) vērsīsies uzraugošajās iestādēs, lai saņemtu skaidrojumu par lidostā veiktās pārmeklēšanas pamatojumu. "Viennozīmīgi, ka uzraugošajām iestādēm rakstīšu iesniegumu, lai saņemtu skaidrojumu - vai un kāds bija pamatojums veiktajai pārmeklēšanai, ko Valsts drošības dienesta (VDD) uzdevumā lidostā veica robežsargi un muitnieki," sacīja Elksniņš.

Elksniņam aizdomas, ka Daugavpils ūdenī ir "melnā kase"

Daugavpils mēram Andrejam Elksniņam (Saskaņa) ir aizdomas, ka pašvaldības kapitālsabiedrība SIA Daugavpils ūdens sniegusi pakalpojumus, kas nav tikuši reģistrēti uzņēmuma dokumentācijā, otrdien preses konferencē paziņoja politiķis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide