Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Infektologs: Jo mazāk iedzīvotāju dosies uz Covid-19 skartajām teritorijām, jo labāk Latvijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ne visos gadījumos , bet tomēr !
N
NASA savās ūdens attīrīšanas sistēmās lieto vara - sudraba jonizatorus un no 1990 . gada , kā alternatīvās medicīnas līdzeklis tiek izmantots koloidālais sudrabs - ūdens , kurā izšķīdināti sudraba joni . Starp diviem elektrodiem , no kuriem viens ir sudrabs , notiek elektrolīze un tās laikā no sudraba elektroda ūdenī izdalās sudraba joni . Sudraba joni ūdenī nogalina vairākus simtus dažādu veidu baktērijas , VĪRUSUS , sēnes un aļģes . Info no
zinātāja
z
Tikai stulbeņi un tie , kas nedraudzējās ar savu galvu, brauc uz slimību apņemtajām valstīm.
Varbūt
V
Es ļoti atvainojos , jo patiesi esmu kļūdījies vīrusu un baktēriju nozīmēs . Antibiotikas neizmanto vīrusu iznīcināšanai , bet šos mazos mikroorganismus tomēr var mēģināt iedragāt ar sudraba un mirušā ūdens palīdzību . :)
ej tu ar savu mirušo ūdeni
e
Vīrusi nav mikroorganismi - tie ir bioloģiskie mehānismi, kas replicē sevi, izmantojot DNS un šīs darbības rezultātā to bojā - par nelaimi dzīvām radībām, kuru pastāvēšana ir atkarīga no nebojāta DNS koda
 • 1
 • 0
zemnieks
z
Padomieši mājās nosēdēt nevar. Īpaši tās jaunās sievietes.
stulbs ieteikums
s
Labāk bija ieteikt lai neviens nekur neceļo un arī neļaut nevienam ieceļot Latvijā... Nav nemaz skaidri zināms, kur Covid-19 ir izplatījies - tāpat kā cilvēki ceļo, tā arī vīruss.
Varbūt > ļuļa
V
Nevis Antibiotikas nevar cīnīties pret vīrusiem, bet šim Koronovīrusa paveidam patreiz nav izstrādāta antibiotika un arī vakcīna ! Izmantojot Koronovīrusam neatbilstošas antibiotikas , vīruss netiek iedragāts , bet Neatbilstošas antibiotikas novājina slimnieka stāvokli . Daudzi izsakās , ka vīrusi nav dzīvi mikroorganismi un tādi pasākumi , kā cīnoties pret bakterījām , pret vīrusiem nederēs . Pats zinātnieku dotais nosaukums - Antibiotikas , liecina , ka tās cīnās ar dzīvām mikrobūtnēm un arī dezinfekcijas pasākumi , kurus veic infekcijas skartos rajonos , liecina , ka arī baktēriju dezinfekcijas sistēmas tiek izmantotas Vīrusu dezaktivizācijai . Tātad tradicionālie dezinfekcijas līdzekļi tomēr infekcijas ierobežošanai der ! Sudraba , vai mirušā ūdens pielietojums , savā ziņā ir līdzīgs tādai dezinfekcijai , kuru pielotojumā vīrusi tiks vājināti un attiecīgā konsistencē šos sudraba un mirušā ūdens šķidrumus var izmantot plaušu inhalācijai un atvieglot slimības gaitu .
mg
m
Stulbeni! Vīrusi un baktērijas ir 2 dažādas lietas. Nu, apmēram, kā ezis ar kaktusu. Antibiotikas iznīcina tikai baktērijas, pret vīrusiem tās nedarbojas. Lietot antibiotikas pret vīrus ir tas pats, kas mēģināt apkarot ežus ar herbicīdiem, kas domāti nezāļu iznīcināšanai.
 • 3
 • 0
nekāds varbūt
n
Antibiotikas lieto lai cīnītos ar baktērijām(kas ir milzones, salīdzinājumā ar vīrusiem). Pilnīgi noteikti antibiotiku lietošana nepalīdzēs pret vīrusiem, bet antibiotikas var lietot lai tiktu galā ar citām kaitēm, lai organismam ir spēks cīnīties ar vīrusu. Sudrabs šeit nepalīdzēs - savādāk tev jau sen varētu piešķirt Nobeļa balvu HIV un citu neārstējamu vīrusu slimību izārstēšanā. Kur šitādi tumsoņas rodas un izplata savas vīrusainās idejas?
 • 3
 • 2
Z Līvmane
Z
Tulīt sāksies pavasara darbi laukos, latvietis vairāk nekur neceļos! :D
papildinājums
p
Tie gudrākie nekur nebizos.
 • 2
 • 0
ta nu gan
t
Februāra sākumā, kad vīrusa letalitāte bija virs 30%, šis pats frukts teica, ka nav par ko uztraukties, pietiek tikai mazgāt rokas. Nezinu, kā ķīnieši iemācījās to ārstēt, bet nu letalitāte ir virs 8%. Tikai sliktā ziņa varētu būt tāda, ka diez vai pa šo mēnesi-diviem, kas mums tika dots laiks sagatavoties, infektologa kungs ir ko darījis, lai izdomātu, kā ieviest karantīnu, vai kā ķīnieši to ārstē. Redzēju vakardienas veselības ministres murkšķēšanu "cerams, ka slimība mums ies garām"- vot i visa gatavošanās.
ha, ha
h
Arī tie 8 procenti ir kā spēlēt krievu ruleti ar divpadsmitvietīga cilindra revolveri. Nez vai daudz šādu no adrenalīna atkarīgo atradīsies, atšķirībā no vieglprātīgajiem Itālijas tūru cienītājiem.
 • 5
 • 1
cerību ministre
c
"veselības ministres murkšķēšanu "cerams, ka slimība mums ies garām""
 • 6
 • 3
LD
L
Bet Harvardas epidemioloģijas profesors uzskata, ka gada laikā vīruss skars 40%-70% no pasaules iedzīvotāju skaita. Latvijai ar mazu iedzīvotāju skaitu būtu cerība palikt neskartajos procentos. Bet mūsu dižajiem ministriem un ministrēm laikam ir citi plāni. Tā kā vīruss ir bīstamāks vecākā gājuma cilvēkiem, vīruss var ministriem atvieglot pensiju sistēmas "sakārtošanu". Tāpēc ir saprotams, kāpēc nav nekādu ceļošanas ierobežojumu. Citās valstīs ir vēl citās cerības - vecākie cilvēki parasti ir konservatīvāki, vīruss var palīdzēt "sakārtot" arī elektorātu.
cerība - muļķa pēdējais mierinājums
c
Latvijai ar mazu cilvēku skaitu būs arī mazāks saslimušo skaits - 1 miljons šurp vai turp 8 miljardu lielā pasaulē neko nenozīmē. Var atgādināt, ka Latviju - tāpat kā Eiropu skāra pāris mēra viļņi, kad apmira lielākā daļa iedzīvotāju - salīdzinājumā ar vietām, kur bija lielāks cilvēku blīvums tas pats procents vien bija.
 • 2
 • 2
Varbūt , skaidrojot domu
V
Par to , vai vīrusi ir dzīvi , vai nedzīvi mikroorganismi - zinātnieki vēl nav nākuši pie konkrēta atzinuma . Tāpēc noliegt līdzekļus , kuri darbojas pret vīrusiem , kā pret dzīviem mikroorganismiem nevajadzētu , jo ko tad nozīmē Antibiotika . Pret vīrusiem cīnās ar antibiotiku līdzekļiem , bet Antibiotika ir - Anti - Pret , bet Bio - dzīvība . Ja Vīrusi nebūtu dzīvi ( 1000 reižu mazāki par baktērijām mikroorganismi ) , tad kāda jēga Antibiotikām , bet varbūt līdzekļa nosaukums ir nepareizi veidots ? Ja Vīrusi sevi izmaina , tad tie ir dzīvi un pat tad , ja izmanto reakcijai cilvēka šūnas . Varbūt Sudraba jonu iedarbību nevar izmntot , kā poti pret šo vīrusu , bet ar šo Sudraba jonu ūdens palīdzību var ietekmēt slimības norisi , to atvieglojot !
Turpinot diskusiju
T
Antibiotikas palīdz vīrusu apkarošanai , bet runājam par to , ja izmantojam šo Antibiotiku līdzekli , tad sanāk tā , ka Vīrusi tomēr ir dzīvi mikroorganismi ?! Anti - Bio . Lasot ziņas mēs uzzinām , ka infekcijas vidē notiek masveidīgi dezinfekcijas pasākumi , lai mazinātu saslimšanas iespējas . Ko tad mēs dezinfekcējam , ja vīrusi nav ietekmējami , ka dzīvi mikroorganismi ?! Bez šaubām , hloru nevar dzert , bet , bet arī sagatavots , noteiktas konsistences Sudraba ūdens šķidrums ir savdabīgs Dezinfekcijas līdzeklis ! Tas pats attiecas uz Mirušo ūdeni . Pote , tā ir speciāli , atbilstoši Vīrusa kodam izstrādāta antiviela , lai cilvēki Nesaslimtu , vai izslimotu vīrusa slimības vieglā formā . Sudraba jonu un mirušā ūdens inhalācijas Atvieglotu slimības procesus , bet dzīva ūdens lietošana , stabilizējot dabisko Ph asins līmeni uzlabos organisma imunitates stāvokli un cilvēks atrāk atlabs .
 • 2
 • 6
ļuļa
ļ
zini, neskaidro domu. to, ka antibiotikas napalīdz pret vīrusiem, ir zināms katram kaut cik izglītotam cilvēkam. tev es ieteiktu pielietot kaltētu sikspārņu pulveri un krupju novārījumu sudraba jonu ūdenī.
 • 8
 • 1
aha
a
labi, pierunāja - nebraukšu šogad uz Ķīnu!
stoi!
s
Un kas tev tur būtu meklējams? Pazudušā vakardiena?
 • 2
 • 0
prokurors Vioriks
p
Nu ble, vakar prastjitutkas aizliedz, šodien no mājās ārā līst aizliedz, grib lai ble seezhu maajaa un dračiju
turpinājums
t
Doma būtu jāturpina: jo mazāk cilvēku ieradīsies no skartajām teritorijām, jo labāk Latvijai. Un tad jau sekotu pašsaprotams secinājums: ja robežas ir slēgtas, tad neviens neieradīsies.
VVZ
V
Ceļojumi izklaides nolūkos (tūrisms) ir jāaizliedz, līdz jezga noklusīs. Tagad ir jāsaprot, ka kaut kādu p..asu vēlme aizbraukt paslēpot uz Itāliju vai Ķīnu var bēdīgi beigties mums visiem.
ಠ_ಠ
Varbūt, tumšo viduslaiku tumsoņa - pesteļotājs, te, velti savus pzseidozinātniskos murgus te publicē ???

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē