Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kariņš: Minimālo algu vajadzētu mainīt tikai ar 2021.gadu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
henis
h
Pa ielu ejot atskaties Kariņ. Vari netikt lidz savam apartamentam !!!
Pareizi,nevar visu uzreiz
P
Nākamgad pietiks ar minimālās pensijas un neapliekamā minimuma palielināšanu!
???
?
Izņemot valsts aparātu no minimālās algas nevienam nav nozīmēs. Gandrīz visās nozarēs lielie uzņēmumi, vairumtirdzniecība izmanto mazos, lai uz to rēķina nemaksātu algas, nodokļus utt. Beneficiāri grozās visu laiku vieni un tie paši tikai firmas mainās un nodokļus nemaksā. Kad sāks ņemt priekšā lieltirgotavas par sūdīgiem sadarbības partneriem, tad arī būs nozīme celt necelt to minimālo. Būtībā jāatceļ nodokļi no minimālas algas un pensijas. 3x500 minimālais ceļš.
ekonomikas kurss
e
Tātad iesaki minimālās algas saņēmējus atstāt bez sociālajām garantijām, medicīnas un pensijas? Ja viņi paši nemaksās nodokļus, kiurš maksās viņu vietā? Puškins?
  • 2
  • 2
Par pensionāriem maz bēda
P
Viņi nestreikos!
Lai tā būtu!
L
Ar 2020.gadu (ņemot vērā daudz lielāku vecumu) palielināt vajadzētu minimālo pensiju! Jo atšķirībā no minimālās algas,minimālā pensija nav pārskatīta jau 12 gadus. Par pensionāriem pavisam esam aimirsuši!
Bzdun
B
Ir jābūt diezgan debilam lai ticētu valdības solijumiem.
Nožēlojami graši
N
ir tie 430 un arī 500, uz Eiropas fona. Bet līdztekus jādomā, kā normu nostiprināt, padarīt obligātu: patlaban vairāki pazīstami uzņēmumi maksā pat mazāk par noteiktajiem 430.
Herta
H
Burkāns jāpastumj tuvāk vēlēšanām, skaidra lieta.
>:-)
&
Pārriijes treknais taukumūlis tik piesaka ; kam jums tā nauda , nauda ir ļaunums. Savā neprātā, tāpat, nodzersiet, vai bezjēgā notrieksiet! Mērķa, jums nav un nekādas fantāzijas, BET, ES, GAN...
Krējums Saldais
K
Kariņs pats no minimālās algas izdzīvot var? Ja nevar, tad kāpēc negrib celt?
troll detected
t
Kas aizliedz pelnīt vairāk? Par izdzīvošanu - ja tev ir laiks vaimanoloģēt par sociālo netaisnību, tad tu dzīvo pārāk labi un tavi ienākumi ir pārāk lieli.
  • 3
  • 2
ES
E
Tas tikai parāda to ka šinī valsti saeima ir tikai blēži un mafija. Iesaku vairāk cilvēkiem pamest šo nekaunibas kalngala Valsti. Tiko pazīstamam skaidrā naudā nopirka ŠEFS BMW 740 JAUNO MODELI PAR 88TANKIEM EURO . nU VAI NAV SKAISTI dARBA DEVĒJI NABADZIŅI. tĀ PAT KĀ VALDĪBA ,Liekēži pie sienas .
Ozeki
O
Cariņš nesaprot ekonomikas pamatlikumu, jo vairrāk naudas sirmīšiem jo vairāk ko zagt, jo katrs džips no vācijas aiznes naudu uz vacijas ekonomiku, bet oma npērkot kartupeli bagātina mūsu zēnus.
Def
D
kariņš kārtējo reizi pierāda ka ir totāls idiots!!! ieliktenis.
idiotam Def
i
Tikai idiots var nesaprast, ka, ceļot minimālo algu, tiek sagrauta vidējā un Latvija tiek veidota par minimālās algas saņēmēju valsti. Minimālās algas prasītāji ir histēriski un bļaurīgi, tātad viņi savu panāks uz vidējās algas saņēmēju rēķina - bet tiem, ja negribēs strādāt par minimālo, būs jāmeklē darbs citās valstīs.
  • 7
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Māstrihtas finanšu kritēriju ātrās beigas(1)

Iestājoties eirozonā, dalībvalstīm savulaik tika piemēroti visai stingri nosacījumi jeb tā dēvētie Māstrihtas kritēriji, kas norādīja uz valsts finanšu stabilitāti, lai tā, iestājoties vien...

Robežu paplašināšana(8)

Iepriekšējās nedēļās Polijā notika valsts prezidenta vēlēšanu otrā kārta, kurā, lai arī ne bez grūtībām, taču uzvarēja esošais prezidents, valdošās konservatīvās partijas Likums un taisnīgums (Pi...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē