Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Levits: Krievija nepārprotami parādījusi gatavību izmantot spēku politisko mērķu īstenošanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
biedri Dostojevski
b
Izskatās,ka Jūs bez meliem ne soli: Kā piedzimat melu valstī un sabiedrībā, tā ar tur nomirsiet.
BernardTafvg
B
Hello! <a href=http://canadianonlinepharmacyhq.com/>http://canadianonlinepharmacyhq.com</a> - drugstor com good web site
GEO
G
Būtu brīnums, ja viena no spēcīgākajām kodolvalstīm to nedarītu. Vai Levits uzskata, ka Krievijai nav ļauts nekas no tā, ko gadsimtiem ilgi līdz pat šodienai dara koloniālvalstis, sākot ar mazo Portugāli? Ja tā, tad Krievija ar saviem briesmīgajiem ieročiem grib pierādīt pretējo.
Dostojevskis
D
Krievijas dēmonizētāji savā aizrautībā nepamana... jo psiholoģiju nesaprot... ka viņu klaigāšana rada ļaudīs stabilu pārliecību par Krievijas varenību. Un, ko cilvēks parastais savā vienkaršībā pielūdz? Pareizi, spēku! Taisīdami Krievijai reklāmu politiķi vairo slepeno Krievijas apjūsmotāju pulku! Vai tiešām 20.-tā gadsimta jaukumus pieredzējusī politikas zinātne šo nav pamanījusi???
REX>atkal...
R
Dostojevskis te melo vismaz 80% savu komentu.....Tas latviijciem ir normāli.
  • 3
  • 2
atkal melo, Dostojevski:
a
tas tavi latviiijci pieludz savu imperiju un speku...Nejauc sevi un latviijcus ar latviešu tautu.
  • 3
  • 2
krievu cūkas
k
Kremlī kopš Jeļcina likvidēšanas ir valdījusi nacistu hunta.
Scorseze
S
Egil, tu esi vienkārši muļķis vai nodevējs, nezinu, kas ir ļaunākais variants, taču tu noteikti neesi Latvijas prezidents, tas nu ir skaidrs!
melnais humors
m
Levits atkal murgo. Vai tikai šim nav delīrijs uznācis?
Milda
M
Man no ASV, kā pasaules agresora ir lielākas bailes nekā no krieva. Krievu laikos mēs LATVIEŠI izdzīvojām, saglabājot savu valodu, kultūru un galvenais savas dzīvības. Mežonīgajam kapitālismam cilvēks ir nulles vērtībā, ir tikai nauda, nauda, nauda, kapitāls ar jebkuriem līdzekļiem...…..
Irlielāmērāticams
I
ka minimums, ko varētu sagaidīt no augsta ranga politiķa retorikas - lai viņš nelietotu attiecībā uz pretiniekiem tādus argumentus, kurus var viegli attiecināt uz pašiem. Kā tautas parunā: "Pods katlu izsmej... abi melni!"
RachelTafbk
R
Hi there! <a href=http://canadianonlinepharmacyhq.com/>http://canadianonlinepharmacyhq.com</a> - online pharmacy very good internet site
Uldis
U
Levit pretīgi klausīties ko Tu murgo !!!
Uldis
U
lEVIT VARBŪT tU ESI UZSKATI PAR lATVIJAS PREZIDENTU ,BET MANĀ SKATĪJUMĀ TU ESI ASV KVANŠĶIS .
:):):):):):):):)
:
Vai Jums pašam - kvankšķim_- ir tiesības kādam citam pārmest kvankšķēsanu?
  • 7
  • 8
Uldis
U
LEVIT PIRMS ATVER SAVU MUTI DOMĀ KO RUNĀ !!! Latvijas prezidents Žīdelis ,Latvijas premjērs ASV kājstarpe ,un Latvijas Ārlietu ministrs Gailis ,un visi šie manis nosauktie ir Apstiprināti ASV vēstniecībā ..
krievu cūkas
k
Jo vairāk jums krievu imperiālistiem kāds nepatīk, jo labāks tas ir Latvijai.
  • 6
  • 6
Uldis
U
LEVIT PIRMS ATVER SAVU MUTI DOMĀ KO RUNĀ !!! Latvijas prezidents Žīdelis ,Latvijas premjērs ASV kājstarpe ,un Latvijas Ārlietu ministrs Gailis ,un visi šie manis nosauktie ir Apstiprināti ASV vēstniecībā .
Ass
A
Ja jau mūsu prez. piemin Igauniju,Gruziju un Donbasu tad sim jābūt neapgāžami fakti ko likt galda Krievijas pārstāvjiem kad sie pieprasīs pierādījumus valsts prezidenta vārdiem!Vai atkal kārtējā naida kurināšanas runa ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē