Laika ziņas
Šodien
Migla

Ušakovs: Visiem nāks par labu, ka no Saskaņas izstājās tie, kas gadiem ilgi partijā uzturēja intrigu atmosfēru

Tas, ka no Saskaņas izstājās tie, kas gadiem ilgi partijā uzturēja intrigu atmosfēru, visiem nāks tikai par labu, aģentūrai LETA pauda Saskaņas līderis Nils Ušakovs, komentējot situāciju ar politiskā spēka Jelgavas nodaļu.

Politiķis uzsvēra, ka Saskaņas Jelgavas nodaļai priekšā ir vēl daudz smagu pārmaiņu. "Pēdējo divu gadu laikā partijas pirmorganizācijās tika veiktas krasas strukturālas un saturiskas reformas. Vērienīgākās reformas jau aizvadītas Rīgā, pašlaik norisinās reformas Pierīgas pašvaldībās un Jūrmalā. Šo reformu mērķis ir partijas stiprināšana un tās biedru, atbalstītāju un vēlētāju skaita palielināšana," akcentēja politiķis.

Reformas sāktas arī Jelgavā, kur atšķirībā no citām pirmorganizācijām "pārmaiņas notika piespiedu kārtā". "Tās saistītas ar ārkārtīgi neapmierinošiem rezultātiem pēdējās Saeimas un pēdējās divās pašvaldību vēlēšanās. Organizācijas darbam traucēja nemitīgi iekšējie konflikti un intrigas. Par kulmināciju kļuva Jelgavas organizācijas jūnija lēmums izslēgt no savējo rindām tikko ievēlēto deputātu Sergeju Stoļarovu," klāstīja Ušakovs.

Rezultātā vēl septembrī partijas valde lēma par Jelgavas organizācijas likvidāciju, to apvienojot ar Jelgavas novada organizāciju. Valdes uzticību zaudēja arī likvidētās organizācijas vadītājs Ivars Jakovels, tāpēc jauno organizāciju uzticēts vadīt Saeimas deputātei no Jelgavas Zentai Tretjakai.

Savukārt Jakovels šodien paziņoja, ka, protestējot pret politiskās spēka centrālās valdes lēmumu, par izstāšanos no sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa paziņojuši 113 Jelgavas nodaļas biedri.

Partijas rindu atstāšana ir politisks protests Saskaņas valdes lēmumam, saskaņā ar kuru nolemts reorganizēt Jelgavas nodaļu, apvienojot to ar Jelgavas novada nodaļu, norādīja Jakovels.

Abu nodaļu apvienošanu Jakovels sauc par demokrātiski ievēlētas vietējās valdes pilnvaru atcelšanu. Tāpat viņš pauž, ka tādējādi politiskā spēka valde savdabīgi novērtējusi nodaļas aktīvo un rezultatīvo darbu, kā rezultātā trešo sasaukumu pēc kārtas tika nodrošināta otra lielākā deputātu pārstāvniecība Jelgavas pašvaldībā.

Top komentāri

Nu, tikai Neznaika nezin,
N
ka VISU intrigu autors un ciltstēvs ir Ušakovs pats. Pietiek šā viepļa riebīgajos vaibstos palūkot, lai tas taptu skaidrs kā Diena!
Kaspars
K
Sociāldemokrāts Ušakovs labi disciplinē savējos turēt muti un ciest klusu. Kad nāk vēlēšanas, tad visi draugi, pēc vēlēšanām uzmet pēc pilnas programmas. Tādas ir šī politiskā spēka vērtības, visu laiku gatavībā divas sejas, lai spētu izlavierēt starp auditorijām pie Uzvaras un Brīvības pieminekļiem.
Aurēlija Ežvērtiņa
A
Ko ar VISIEM domā Ķūšakovs - savējos jeb latviešus?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 202

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pēdējās kaujas toņos(6)

Atšķirīgi uzskati un viedokļu pretrunas ir pašsaprotami un loģiski politiskajam procesam. Tāpat kā sadarbība kopēja labuma vārdā, lai cik tas abstrakti un vispārīgi arī neskanētu. Konflikta un sad...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē